facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ10-2ος Όμιλος

<< Κ10-1ος Όμιλος
Κ10-3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο20/10/1810:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.6-2
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΘΗΒΩΝ JUMBO 5X5Σάββατο20/10/1811:30ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.6-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο20/10/1813:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 5Χ5Κυριακή21/10/1809:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.8-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 5Χ5Κυριακή21/10/1810:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.7-4


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΡΟΥΦ Κυριακή11/11/1810:00ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.4-3
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή11/11/1812:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.3-7
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή11/11/1813:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.2-6
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥΚυριακή11/11/1816:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥΚυριακή11/11/1817:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-2


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠ. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 5Χ5Σάββατο24/11/1810:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-5
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΡΟΥΦΠ. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 5Χ5Σάββατο24/11/1811:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-9
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο24/11/1813:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.7-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή25/11/1812:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.4-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή25/11/1814:00ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.6-2


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο08/12/1809:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.7-5
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥΣάββατο08/12/1816:00ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.3-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΧΑΪΔΑΡΙΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥΣάββατο08/12/1817:00ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.1-3
ΡΟΥΦ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή09/12/1810:00ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.3-2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή24/03/1910:00ΝΑΣΗΣ Σ.Μη διαθέσιμο


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο19/01/1909:30ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.10-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο19/01/1910:30ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.8-2
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο19/01/1912:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.3-4
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο19/01/1912:00ΜΠΑΝΤΗΣ Α.3-4
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΡΟΥΦΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή20/01/1913:15ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-4


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 5Χ5Σάββατο02/02/1912:00ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.2-4
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥΣάββατο02/02/1914:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥΣάββατο02/02/1915:30ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.5-1
ΡΟΥΦ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΡΟΥΦ Κυριακή03/02/1910:00ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΠ. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 5Χ5Κυριακή03/02/1913:00ΝΑΟΥΜ Δ.7-5


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥΣάββατο16/02/1918:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο16/02/1918:30ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.4-4
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή17/02/1911:30ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.5-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή17/02/1912:30ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.3-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΡΟΥΦΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή17/02/1913:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-9


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο02/03/1911:30ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.3-7
ΡΟΥΦ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1ΡΟΥΦ Κυριακή03/03/1910:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 5Χ5Κυριακή03/03/1915:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.Μη διαθέσιμο
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 5Χ5Κυριακή03/03/1916:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.7-2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥΚυριακή03/03/1917:00ΣΙΝΤΟΣ Δ.2-1


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο16/03/1910:30ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΡΟΥΦΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥΣάββατο16/03/1917:00ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.Μη διαθέσιμο
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥΣάββατο16/03/1918:15ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.Μη διαθέσιμο
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή17/03/1911:45ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.4-6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή17/03/1912:45ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.6-6


10η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο30/03/1910:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο30/03/1911:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.9-7
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥΣάββατο30/03/1916:00ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.0-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥΣάββατο30/03/1917:00ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.1-4
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΡΟΥΦΡΟΥΦ Κυριακή31/03/1913:15ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-5


11η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΡΟΥΦΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο06/04/1909:00ΘΩΜΑΣ Π.3-2
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο06/04/1910:00ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο06/04/1910:30ΦΟΥΚΑΣ Θ.7-3
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο06/04/1911:30ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.6-5
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο06/04/1912:30ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.Αναβλήθηκε


12η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1
ΡΟΥΦ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΡΟΥΦ Σάββατο13/04/1909:00ΣΟΥΛΙ Ε.5-3
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή14/04/1911:00ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.1-8
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥΚυριακή14/04/1914:00ΚΑΡΝΗΣ Γ.0-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 - ΧΑΪΔΑΡΙΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥΚυριακή14/04/1915:30ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ.2-4


13η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/04/1909:00ΘΩΜΑΣ Π.5-3
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/04/1910:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ.7-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/04/1910:00ΣΟΥΛΙ Ε.7-3
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠ. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 5Χ5Σάββατο20/04/1910:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.0-4
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΡΟΥΦΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο20/04/1914:30ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.1-7


14η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο04/05/1910:30ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.4-5
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο04/05/1911:30ΘΩΜΑΣ Π.5-4
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥΣάββατο04/05/1915:00ΦΟΥΚΑΣ Θ.2-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥΣάββατο04/05/1916:30ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.1-2
ΡΟΥΦ - ΧΑΪΔΑΡΙΡΟΥΦ Κυριακή05/05/1909:00ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.3-3


15η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο11/05/1912:00ΘΩΜΑΣ Π.6-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή12/05/1913:00ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.6-7
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΡΟΥΦΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή12/05/1914:00ΣΟΥΛΙ Ε.2-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή12/05/1916:00ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.3-5
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥΚυριακή12/05/1916:00ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.0-0


16η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο18/05/1910:30ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.6-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο18/05/1911:30ΘΩΜΑΣ Π.2-4
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο18/05/1913:00ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.2-5
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥΣάββατο18/05/1915:00ΓΚΙΚΑΣ Φ.2-2


17η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο25/05/1911:00ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 - ΡΟΥΦΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥΣάββατο25/05/1916:00ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.0-6
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥΣάββατο25/05/1917:30ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.5-3


18η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο01/06/1910:00ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.2-9
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο01/06/1910:30ΛΩΝΗ Ε.5-0
ΡΟΥΦ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2ΡΟΥΦ Σάββατο01/06/1912:00ΚΑΡΝΗΣ Γ.Μη διαθέσιμο