facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ10-1ος Όμιλος

Κ10-2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή21/10/1810:00ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-6
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (5Χ5)Κυριακή21/10/1810:00ΝΑΟΥΜ Δ.8-2
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή21/10/1811:00ΚΟΥΛΗΣ Δ.5-3
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή21/10/1814:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.13-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο10/11/1810:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.7-2
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο10/11/1811:30ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.3-7
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο10/11/1814:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.3-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΓΟΥΔΗ (6Χ6)Σάββατο10/11/1814:00ΝΑΟΥΜ Δ.1-10


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ