facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
4η ΦΑΣΗ

<< 3η ΦΑΣΗ
5η ΦΑΣΗ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Τετάρτη24/10/1815:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.2-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Τετάρτη24/10/1815:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.1-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Τετάρτη24/10/1815:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.2-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Τετάρτη24/10/1815:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη24/10/1815:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Τετάρτη24/10/1815:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΤΤΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Τετάρτη24/10/1815:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Τετάρτη31/10/1814:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1 (πεν: 4-3)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΙΛΙΟΥ Τετάρτη31/10/1814:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.3-3 (πεν: 3-0)
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΤετάρτη31/10/1814:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.0-2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Τετάρτη31/10/1814:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.4-2 παρ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη31/10/1814:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.3-2
ΡΟΥΦ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΡΟΥΦ Τετάρτη31/10/1814:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη31/10/1814:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.3-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Τετάρτη07/11/1814:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.3-1 παρ.
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Τετάρτη07/11/1814:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΟΝΤΟΣ Κ.1-2