facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ12-7ος Όμιλος

<< Κ12-6ος Όμιλος
Κ12-8ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο13/10/1810:30ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.0-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο13/10/1818:30ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.2-3
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή14/10/1812:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή14/10/1812:30ΒΡΑΝΑΣ Ι.4-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗΠΕΥΚΗΣ Κυριακή14/10/1813:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-4


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο03/11/1814:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.0-3
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο03/11/1818:00ΣΙΝΤΟΣ Δ.0-1
ΠΕΥΚΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΕΥΚΗΣ Κυριακή04/11/1811:30ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή04/11/1813:45ΤΖΑΝΗΣ Θ.3-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή04/11/1817:15ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.2-1


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο17/11/1812:00ΟΡΦΑΝΟΣ Β.5-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο17/11/1813:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.1-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο17/11/1816:45ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.4-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο17/11/1817:15ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΕΥΚΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο17/11/1818:30ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.2-0


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο01/12/1811:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.3-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο01/12/1817:00ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.2-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή02/12/1809:00ΤΖΑΝΗΣ Θ.Διακόπηκε
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή02/12/1818:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.7-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή02/12/1818:45ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-3


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο15/12/1811:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο15/12/1811:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο15/12/1816:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΠΕΥΚΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή16/12/1815:30ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή16/12/1818:30ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΕΥΚΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗ