facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ12-7ος Όμιλος

<< Κ12-6ος Όμιλος
Κ12-8ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο13/10/1810:30ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.0-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο13/10/1818:30ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.2-3
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή14/10/1812:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή14/10/1812:30ΒΡΑΝΑΣ Ι.4-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗΠΕΥΚΗΣ Κυριακή14/10/1813:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΕΥΚΗ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΠΕΥΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΠΕΥΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΕΥΚΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗ