facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ12-6ος Όμιλος

<< Κ12-5ος Όμιλος
Κ12-7ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο13/10/1809:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο13/10/1810:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-0
ΑΕΚ - ΠΟΨΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο13/10/1815:15ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.10-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο13/10/1816:00ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.0-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή14/10/1810:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.Αναβλήθηκε


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΟΨ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕΚ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΑΕΚ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΟΨ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΕΚ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΟΨ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΟΨ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΕΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΟΨ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕΚ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΕΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΟΨ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕΚ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΟΨ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΟΨ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΕΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ