facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ12-8ος Όμιλος

<< Κ12-7ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο13/10/1813:45ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.3-0
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΟΥΔΗ Σάββατο13/10/1814:30ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο13/10/1817:00ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/10/1813:15ΤΖΑΝΗΣ Θ.3-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/10/1814:30ΤΖΑΝΗΣ Θ.3-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ