facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ12-8ος Όμιλος

<< Κ12-7ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο13/10/1813:45ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.3-0
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΟΥΔΗ Σάββατο13/10/1814:30ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο13/10/1817:00ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/10/1813:15ΤΖΑΝΗΣ Θ.3-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/10/1814:30ΤΖΑΝΗΣ Θ.3-2


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/11/1817:15ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.7-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΟΥΔΗ Σάββατο03/11/1817:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΠΑΤΗΣΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο03/11/1819:30ΣΙΝΤΟΣ Δ.4-5
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή04/11/1815:30ΤΖΑΝΗΣ Θ.0-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/11/1817:15ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.0-4


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο17/11/1809:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.4-3
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο17/11/1813:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.3-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο17/11/1818:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-3
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/11/1817:15ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.6-2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/11/1818:45ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.7-0


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο01/12/1813:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-1
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο01/12/1820:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.5-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή02/12/1815:45ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.2-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΤΗΣΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή02/12/1816:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.5-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή02/12/1818:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-6


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο15/12/1817:15ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.6-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 - ΑΘΗΝΑΪΔΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο15/12/1817:15ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο15/12/1818:45ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-7
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή16/12/1813:15ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.0-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή16/12/1817:15ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-7


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΓΟΥΔΗ Σάββατο12/01/1913:00ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/01/1918:45ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.1-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή13/01/1912:15ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.0-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή13/01/1917:30ΒΡΑΝΑΣ Ι.4-2
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/01/1918:45ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.2-0


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΟΥΔΗ Σάββατο26/01/1913:30ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.0-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο26/01/1917:15ΟΡΦΑΝΟΣ Β.5-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο26/01/1918:30ΟΡΦΑΝΟΣ Β.0-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο26/01/1919:45ΟΡΦΑΝΟΣ Β.0-7
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή27/01/1913:45ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-1


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΓΟΥΔΗ Σάββατο09/02/1912:45ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο09/02/1918:45ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο09/02/1920:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-5
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή10/02/1912:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.1-3
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/02/1920:00ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.3-0


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΘΗΝΑΪΔΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο23/02/1909:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.5-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο23/02/1912:45ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο23/02/1913:15ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.1-8
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο02/03/1919:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή03/03/1917:15ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-2