facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ12-3ος Όμιλος

<< Κ12-2ος Όμιλος
Κ12-4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦ Σάββατο13/10/1811:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ 2ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο13/10/1811:45ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1 - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο13/10/1813:00ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-4
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο13/10/1818:30ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.6-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο13/10/1818:45ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.5-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΡΟΥΦ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1
ΙΑΣΩΝ 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΡΟΥΦ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1 - ΙΑΣΩΝ 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2
ΙΑΣΩΝ 2 - ΡΟΥΦ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΪΔΑΡΙ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΑΣΩΝ 2
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΡΟΥΦ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1
ΙΑΣΩΝ 2 - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΙΑΣΩΝ 2
ΡΟΥΦ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΑΣΩΝ 2
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1 - ΡΟΥΦ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ 2 - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1
ΡΟΥΦ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ