facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ12-5ος Όμιλος

<< Κ12-4ος Όμιλος
Κ12-6ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο13/10/1809:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.Μη διαθέσιμο
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο13/10/1809:30ΝΑΟΥΜ Δ.4-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο13/10/1816:00ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-3
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή14/10/1812:30ΔΕΟΝΑΣ Γ.3-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή14/10/1818:15ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.2-0


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο03/11/1811:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.0-5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο03/11/1811:30ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.1-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο03/11/1813:15ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.4-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή04/11/1815:30ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή04/11/1817:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.3-1


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο17/11/1811:00ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.3-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο17/11/1812:00ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο17/11/1812:30ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-4
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο17/11/1813:00ΝΑΟΥΜ Δ.0-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή18/11/1818:30ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.4-0


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο01/12/1811:30ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.4-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο01/12/1811:45ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο01/12/1813:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-3
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο01/12/1817:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.0-6
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή02/12/1814:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-3


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ