facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ12-4ος Όμιλος

<< Κ12-3ος Όμιλος
Κ12-5ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο13/10/1809:30ΝΑΣΗΣ Σ.4-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο13/10/1814:00ΔΕΟΝΑΣ Γ.2-1
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΚΑΛΛΙΘΕΑORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή14/10/1809:45ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.6-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή14/10/1812:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.6-2


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο03/11/1815:00ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.2-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή04/11/1811:15ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.Μη διαθέσιμο
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή04/11/1814:45ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.2-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή04/11/1815:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-6


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο17/11/1809:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.0-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο17/11/1815:45ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.3-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο17/11/1817:15ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-4
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή09/12/1809:45ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.6-1


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο01/12/1810:45ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο01/12/1812:30ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.0-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή02/12/1810:30ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.1-5
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή02/12/1815:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.2-0


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ