facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
MC
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< ΑΓΩΝΕΣ PLAY-OFF 3ου ΟΜΙΛΟΥ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο21/09/1316:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.1-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο21/09/1316:30ΜΑΝΘΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΦΙΤΣΑΣ Β.0-1
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο21/09/1316:30ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.1-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο21/09/1316:30ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-2
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή22/09/1311:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι.0-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή22/09/1316:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή22/09/1316:30ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή22/09/1316:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.0-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο28/09/1316:30ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.0-3
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο28/09/1316:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.2-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο28/09/1316:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.0-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή29/09/1316:30ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή29/09/1316:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.2-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή29/09/1316:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή29/09/1316:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή29/09/1316:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.1-0
Ρεπό: ΙΛΙΣΙΑ 2004

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο05/10/1316:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ.0-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο05/10/1316:30ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.2-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο05/10/1316:30ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.2-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΟΥΔΗ Κυριακή06/10/1316:30ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.2-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή06/10/1316:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-3
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή06/10/1316:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή06/10/1316:30ΜΑΝΘΟΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή06/10/1316:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ.1-3
Ρεπό: ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο12/10/1316:00ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΑΡΩΣΗΣ Α.4-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο12/10/1316:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι.1-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο12/10/1316:00ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο12/10/1316:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή13/10/1311:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Β.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή13/10/1316:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.1-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή13/10/1316:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.3-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή13/10/1316:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.2-2
Ρεπό: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο19/10/1316:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.1-2
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο19/10/1316:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.0-2
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή20/10/1311:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.2-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή20/10/1316:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ., ΜΕΞΗΣ Θ.1-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΓΟΥΔΗ Κυριακή20/10/1316:00ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-2
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή20/10/1316:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΖΗΣΗΣ Δ.0-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΟΛΩΝΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή20/10/1316:00ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΣΠΡΟΣ Σ.1-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΙΛΙΟΥ Κυριακή20/10/1316:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-6
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο26/10/1316:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο26/10/1316:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο26/10/1316:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο26/10/1316:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο26/10/1316:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.2-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή27/10/1315:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΦΙΤΣΑΣ Β.2-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή27/10/1315:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή27/10/1315:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.2-0
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο02/11/1315:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ.0-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο02/11/1315:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή03/11/1312:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.1-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή03/11/1315:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.3-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΚΟΛΩΝΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή03/11/1315:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΣΥΨΑΣ Ι.1-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή03/11/1315:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β.2-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή03/11/1315:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΚΙΟΣΕΣ Β.2-2
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή03/11/1315:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.5-1
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο09/11/1315:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο09/11/1315:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΥΨΑΣ Ι.1-2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο09/11/1315:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο09/11/1315:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή10/11/1315:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ.7-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή10/11/1315:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.4-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή10/11/1315:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΙΟΣΕΣ Β., ΑΣΠΡΟΣ Σ.0-4
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή10/11/1315:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-2
Ρεπό: ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο16/11/1315:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-2
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο16/11/1315:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-2
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο16/11/1315:00ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.3-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή17/11/1311:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι.1-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή17/11/1315:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή17/11/1315:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Β.1-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή17/11/1315:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ.0-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή17/11/1315:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.3-2
Ρεπό: ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο23/11/1315:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-0
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο23/11/1315:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο23/11/1315:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Β.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο23/11/1315:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.3-2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο23/11/1315:00ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.3-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή24/11/1315:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι.0-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή24/11/1315:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΓΟΥΔΗ Κυριακή24/11/1315:00ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
Ρεπό: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή01/12/1311:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή01/12/1311:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ.1-5
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή01/12/1312:00ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-5
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή01/12/1315:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.3-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΙΛΙΟΥ Κυριακή01/12/1315:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.1-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή01/12/1315:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.3-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΓΟΥΔΗ Κυριακή01/12/1315:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.2-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή01/12/1315:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΕΞΗΣ Θ.2-2
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο07/12/1315:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.1-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο07/12/1315:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.3-1
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο07/12/1315:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.2-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο07/12/1315:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο07/12/1315:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο07/12/1315:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο07/12/1315:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-2
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή08/12/1315:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
Ρεπό: ΚΟΛΩΝΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο14/12/1315:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ.3-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο14/12/1315:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή15/12/1315:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΖΗΣΗΣ Δ.3-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή15/12/1315:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή15/12/1315:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-2
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή15/12/1315:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.0-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή15/12/1315:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΙΟΣΕΣ Β., ΓΡΙΜΜΑΣ Ε.2-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή15/12/1315:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.4-1
Ρεπό: ΑΕ ΙΛΙΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο21/12/1315:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.3-3
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο21/12/1315:00ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.2-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο21/12/1315:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/12/1315:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.3-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο21/12/1315:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΔΟΣΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο21/12/1315:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΙΛΙΟΥ Κυριακή22/12/1311:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-3
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή22/12/1311:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-0
Ρεπό: ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο04/01/1415:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή05/01/1411:00ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.1-4
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή05/01/1411:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή05/01/1411:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΜΕΞΗΣ Θ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.1-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή05/01/1415:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή05/01/1415:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή05/01/1415:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α.4-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή05/01/1415:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.2-1
Ρεπό: ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΙΛΙΟΥ Σάββατο11/01/1415:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ.1-0
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο11/01/1415:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.0-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο11/01/1415:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο11/01/1415:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.0-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο11/01/1415:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο11/01/1415:00ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ.3-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή12/01/1415:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ.0-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή12/01/1415:00ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.2-0
Ρεπό: ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο18/01/1415:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.1-3
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο18/01/1415:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.0-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΟΥΔΗ Κυριακή19/01/1415:00ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.2-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή19/01/1415:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.1-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή19/01/1415:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή19/01/1415:00ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή19/01/1415:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ.5-4
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή19/01/1415:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.2-2
Ρεπό: ΑΡΜΕΝΙΚΗ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο25/01/1415:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο25/01/1415:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.7-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή26/01/1411:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ.2-0
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΡΜΕΝΙΚΗΓΟΥΔΗ Κυριακή26/01/1415:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή26/01/1415:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή26/01/1415:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.2-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή26/01/1415:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΦΙΤΣΑΣ Β.1-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή26/01/1415:00ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-2
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΚΟΛΩΝΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο01/02/1415:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο01/02/1415:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο01/02/1415:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.0-3
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο01/02/1415:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή02/02/1415:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.1-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή02/02/1415:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ.1-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΙΛΙΟΥ Κυριακή02/02/1415:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.0-3
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή02/02/1415:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.4-2
Ρεπό: ΙΛΙΣΙΑ 2004

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο08/02/1415:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.1-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο08/02/1415:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο08/02/1415:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.0-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή09/02/1411:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.3-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή09/02/1411:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΦΙΤΣΑΣ Β.0-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή09/02/1415:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή09/02/1415:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.4-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή09/02/1415:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.2-2
Ρεπό: ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο15/02/1415:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο15/02/1415:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο15/02/1415:00ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.0-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο15/02/1415:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.1-3
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο15/02/1415:30ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΚΟΣΜΑΣ Κ.4-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή16/02/1415:00ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.2-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή16/02/1415:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.1-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή16/02/1415:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.2-2
Ρεπό: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο22/02/1415:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο22/02/1415:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.3-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο22/02/1415:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.1-3
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο22/02/1415:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο22/02/1415:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ.0-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή23/02/1411:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή23/02/1415:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή23/02/1415:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο01/03/1415:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β.1-0
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο01/03/1415:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-2
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΟΛΩΝΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο01/03/1415:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.0-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο01/03/1415:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο01/03/1415:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-1
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο01/03/1415:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.2-2
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο01/03/1415:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.3-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή02/03/1415:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-2
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο08/03/1415:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο08/03/1415:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.1-2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο08/03/1415:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο08/03/1415:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.6-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή09/03/1412:30ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.2-2
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή09/03/1412:45ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.4-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή09/03/1415:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.2-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή09/03/1415:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-0
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο15/03/1415:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.0-2
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο15/03/1415:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.5-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο15/03/1415:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή16/03/1415:00ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν.2-0
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΓΟΥΔΗ Κυριακή16/03/1415:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.2-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή16/03/1415:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΙΛΙΟΥ Κυριακή16/03/1415:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.0-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή16/03/1415:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-2
Ρεπό: ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο22/03/1415:45ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.4-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο22/03/1415:45ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο22/03/1415:45ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο22/03/1415:45ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ.2-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο22/03/1415:45ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΓΟΥΔΗ Σάββατο22/03/1415:45ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΚΙΟΣΕΣ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.4-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή23/03/1415:45ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή23/03/1415:45ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-2
Ρεπό: ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο29/03/1416:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-6
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο29/03/1416:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.2-2
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή30/03/1411:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΟΛΩΝΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή30/03/1417:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.3-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή30/03/1417:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή30/03/1417:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή30/03/1417:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.0-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή30/03/1417:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.2-0
Ρεπό: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο05/04/1417:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ.4-1
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΕ ΙΛΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο05/04/1417:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο05/04/1417:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο05/04/1417:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ.2-2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο05/04/1417:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΟΣΜΑΣ Κ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΟΥΔΗ Σάββατο05/04/1417:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.0-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή06/04/1417:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.3-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή06/04/1417:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΥΨΑΣ Ι.2-4
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο12/04/1417:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο12/04/1417:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή13/04/1413:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΕΞΗΣ Θ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.0-3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή13/04/1417:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-5
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή13/04/1417:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή13/04/1417:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.4-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή13/04/1417:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή13/04/1417:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΝΑΡΗΣ Η.1-1
Ρεπό: ΚΟΛΩΝΟΣ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΛΩΝΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Τετάρτη16/04/1417:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-4
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Τετάρτη16/04/1417:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη16/04/1417:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.3-2
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΡΜΕΝΙΚΗΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη16/04/1417:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Β.1-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Τετάρτη16/04/1417:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη16/04/1417:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.3-2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Τετάρτη16/04/1417:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΖΗΣΗΣ Δ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.7-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Τετάρτη16/04/1417:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.1-2
Ρεπό: ΑΕ ΙΛΙΟΥ

31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή27/04/1417:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή27/04/1417:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.5-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή27/04/1417:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΜΕΞΗΣ Θ.1-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΓΟΥΔΗ Κυριακή27/04/1417:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.0-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή27/04/1417:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΣΥΨΑΣ Ι.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή27/04/1417:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-6
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή27/04/1417:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή27/04/1417:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-0
Ρεπό: ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο03/05/1417:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο03/05/1417:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.4-3
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή04/05/1417:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Β.0-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΙΛΙΟΥ Κυριακή04/05/1417:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή04/05/1417:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΝΑΡΗΣ Η., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.2-3
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή04/05/1417:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή04/05/1417:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή04/05/1417:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
Ρεπό: ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο10/05/1417:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-2
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή11/05/1417:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.1-0
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΕ ΙΛΙΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή11/05/1417:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ.5-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή11/05/1417:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.3-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή11/05/1417:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.0-2
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή11/05/1417:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.8-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή11/05/1417:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή11/05/1417:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.5-1
Ρεπό: ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Τετάρτη14/05/1417:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΙΛΙΟΥ Τετάρτη14/05/1417:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη14/05/1417:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΔΔΑΣ Π.13-2
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη14/05/1417:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΚΙΟΣΕΣ Β.0-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Τετάρτη14/05/1417:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη14/05/1417:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΖΗΣΗΣ Δ.0-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Τετάρτη14/05/1417:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΓΟΥΔΗ Τετάρτη14/05/1417:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΕΞΗΣ Θ.6-0
Ρεπό: ΑΡΜΕΝΙΚΗ