facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ14-6ος-Όμιλος

<< Κ14-5ος-Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο29/09/1810:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.2-3
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο27/10/1813:00ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-3
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο27/10/1814:30ΝΑΟΥΜ Δ.1-3
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο27/10/1814:30ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.0-5
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο27/10/1816:45ΝΑΟΥΜ Δ.0-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΑΣΩΝ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο27/10/1819:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή28/10/1819:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.4-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο06/10/1809:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.8-0
ΙΑΣΩΝ 2 - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1ΙΛΙΟΥ Σάββατο06/10/1810:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.7-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο06/10/1811:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΟΥΚΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο06/10/1820:15ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.3-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή07/10/1811:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.4-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/10/1818:45ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.6-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/10/1820:15ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΡΟΥΦ Σάββατο13/10/1810:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-5
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο13/10/1814:30ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.1-6
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΙΑΣΩΝ 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο13/10/1815:15ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.1-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο13/10/1818:15ΣΙΝΤΟΣ Δ.3-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο13/10/1819:45ΣΙΝΤΟΣ Δ.2-1
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/10/1809:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.0-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή14/10/1820:15ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/10/1811:00ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.7-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο20/10/1812:30ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.5-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΚΟΥΚΑΚΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο20/10/1813:45ΣΙΝΤΟΣ Δ.4-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο20/10/1818:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.3-4
ΙΑΣΩΝ 2 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο20/10/1818:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/10/1818:45ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.7-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/10/1818:15ΤΖΑΝΗΣ Θ.3-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/11/1818:45ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-2
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΙΑΣΩΝ 2ΡΟΥΦ Σάββατο03/11/1819:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/11/1820:00ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή04/11/1817:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-3
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΘΗΝΑΪΔΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή04/11/1817:00ΤΖΑΝΗΣ Θ.0-3
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/11/1818:30ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.5-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή04/11/1818:30ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.5-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο10/11/1813:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.4-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο10/11/1817:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.6-1
ΙΑΣΩΝ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο10/11/1817:30ΖΥΓΑΣ Π.0-4
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/11/1818:45ΝΑΟΥΜ Δ.0-3
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΥΚΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/11/1820:15ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.7-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/11/1817:15ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-2
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΡΟΥΦ Κυριακή11/11/1817:30ΛΙΑΚΑΣ Π.1-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Σάββατο17/11/1811:00ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.0-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο17/11/1815:00ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.1-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο17/11/1817:15ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-5
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο17/11/1818:30ΟΡΦΑΝΟΣ Β.1-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή18/11/1815:30ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή18/11/1820:00ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.4-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή18/11/1820:15ΝΑΟΥΜ Δ.1-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 - ΚΟΥΚΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο24/11/1812:45ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο24/11/1818:45ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.6-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο24/11/1819:15ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-0
ΙΑΣΩΝ 2 - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο24/11/1820:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.4-5
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο24/11/1820:15ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.0-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή25/11/1817:15ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.2-6
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΡΟΥΦ Κυριακή25/11/1817:30ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΡΟΥΦ Σάββατο01/12/1809:15ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-6
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο01/12/1817:15ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-6
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο01/12/1818:45ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο01/12/1819:00ΜΑΡΔΑΣ Β.0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή02/12/1800:003-0 α.α.
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή02/12/1813:45ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΙΑΣΩΝ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/12/1817:30ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.2-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ 2 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΙΛΙΟΥ Σάββατο08/12/1812:00ΜΠΑΝΤΗΣ Α.0-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΚΟΥΚΑΚΙΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο08/12/1815:45ΟΡΦΑΝΟΣ Β.2-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΡΟΥΦ Σάββατο08/12/1818:00ΝΑΣΗΣ Σ.3-4
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο08/12/1818:30ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-4
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο08/12/1818:45ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο08/12/1820:15ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-3
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/12/1817:45ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΙΑΣΩΝ 2ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο15/12/1813:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή16/12/1809:00
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Κυριακή16/12/1818:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή16/12/1818:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή16/12/1818:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή16/12/1820:15


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΑΣΩΝ 2
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΙΑΣΩΝ 2 - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ