facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ14-6ος-Όμιλος

<< Κ14-5ος-Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο29/09/1810:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.2-3
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο29/09/1814:30ΚΟΡΡΕΣ Ν.Αναβλήθηκε
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο29/09/1816:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.Αναβλήθηκε
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο29/09/1818:45ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.Αναβλήθηκε
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΑΣΩΝ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή30/09/1809:00ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.Αναβλήθηκε
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή30/09/1818:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.Διακόπηκε
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή30/09/1820:15ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.Αναβλήθηκε


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο06/10/1809:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.8-0
ΙΑΣΩΝ 2 - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1ΙΛΙΟΥ Σάββατο06/10/1810:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.7-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο06/10/1811:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΟΥΚΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο06/10/1820:15ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.3-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή07/10/1811:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.4-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/10/1818:45ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.6-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/10/1820:15ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΡΟΥΦ Σάββατο13/10/1810:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-5
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο13/10/1814:30ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.1-6
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΙΑΣΩΝ 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο13/10/1815:15ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.1-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο13/10/1818:15ΣΙΝΤΟΣ Δ.3-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο13/10/1819:45ΣΙΝΤΟΣ Δ.2-1
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/10/1809:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.0-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή14/10/1820:15ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/10/1811:00ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.7-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο20/10/1812:30ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.5-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΚΟΥΚΑΚΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο20/10/1813:45ΣΙΝΤΟΣ Δ.4-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο20/10/1818:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.3-4
ΙΑΣΩΝ 2 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο20/10/1818:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/10/1818:45ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.7-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/10/1818:15ΤΖΑΝΗΣ Θ.


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΙΑΣΩΝ 2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΙΑΣΩΝ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΥΚΑΚΙ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ 2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΙΑΣΩΝ 2 - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 - ΚΟΥΚΑΚΙ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΙΑΣΩΝ 2
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2
ΙΑΣΩΝ 2 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΚΟΥΚΑΚΙ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΙΑΣΩΝ 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΑΣΩΝ 2
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΙΑΣΩΝ 2 - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ