facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ14-5ος-Όμιλος

<< Κ14-4ος-Όμιλος
Κ14-6ος-Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο29/09/1809:45ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.2-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο29/09/1810:30ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.0-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο29/09/1812:45ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο29/09/1813:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.0-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο29/09/1816:00ΚΟΡΡΕΣ Ν.Αναβλήθηκε
ΠΕΥΚΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΠΕΥΚΗΣ Κυριακή30/09/1813:30ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.Αναβλήθηκε
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή30/09/1817:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.0-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο06/10/1810:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-4
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο06/10/1812:00ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.2-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο06/10/1814:30ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.0-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο06/10/1818:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-4
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο06/10/1820:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-2
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΠΕΥΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/10/1809:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.2-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή07/10/1818:30ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.1-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο13/10/1810:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.7-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο13/10/1812:30ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.2-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο13/10/1813:45ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο13/10/1817:00ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.0-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή14/10/1811:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-1
ΠΕΥΚΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή14/10/1812:00ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-3
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή14/10/1818:15ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο20/10/1810:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο20/10/1810:00ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.1-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο20/10/1812:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.0-4
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο20/10/1812:15ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-2
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/10/1812:30ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.1-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΠΕΥΚΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή21/10/1814:45ΝΑΟΥΜ Δ.
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή21/10/1818:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΠΕΥΚΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΕΥΚΗ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΠΕΥΚΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΕΥΚΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΕΥΚΗ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΕΥΚΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ