facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ14-4ος-Όμιλος

<< Κ14-3ος-Όμιλος
Κ14-5ος-Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο29/09/1809:00ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.2-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο29/09/1810:30ΔΕΟΝΑΣ Γ.0-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο29/09/1812:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.0-3
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο29/09/1812:45ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο27/10/1812:30ΝΑΣΗΣ Σ.4-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο27/10/1818:00ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.8-0
Ρεπό: ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο06/10/1810:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-4
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο06/10/1810:30ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.2-7
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο06/10/1812:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-6
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή07/10/1809:45ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή07/10/1810:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.6-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή07/10/1811:00ΤΖΑΝΗΣ Θ.2-0
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο13/10/1809:00ΓΛΑΡΟΣ Δ.4-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο13/10/1810:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο13/10/1811:00ΝΑΟΥΜ Δ.0-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο13/10/1811:15ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο13/10/1813:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή14/10/1810:45ΔΕΟΝΑΣ Γ.0-3 α.α.
Ρεπό: ΧΑΛΑΝΔΡΙ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο20/10/1809:30ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο20/10/1810:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.5-3
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο20/10/1811:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.0-6
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο20/10/1814:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-3
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο20/10/1818:15ΤΖΕΛΟΣ Ν.0-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή21/10/1810:15ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.3-4
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο03/11/1810:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο03/11/1811:15ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.1-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο03/11/1812:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.3-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο03/11/1814:00ΝΑΟΥΜ Δ.1-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή04/11/1810:00ΓΛΑΡΟΣ Δ.5-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή04/11/1810:30ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-0
Ρεπό: ΧΟΛΑΡΓΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο10/11/1809:00ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο10/11/1810:00ΝΑΣΗΣ Σ.0-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο10/11/1810:45ΔΕΟΝΑΣ Γ.1-3
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο10/11/1812:15ΠΛΕΞΙΔΑ Π.3-3
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο10/11/1817:00ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.2-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή11/11/1810:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-0
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο17/11/1809:30ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.3-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο17/11/1810:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο17/11/1810:30ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.4-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή18/11/1811:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή18/11/1811:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή18/11/1812:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.1-1
Ρεπό: ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο24/11/1809:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.5-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο24/11/1810:00ΝΑΟΥΜ Δ.3-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο24/11/1811:30ΝΑΟΥΜ Δ.0-6
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο24/11/1812:00ΤΖΑΝΗΣ Θ.4-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο24/11/1812:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο24/11/1815:00ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.6-0
Ρεπό: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο01/12/1809:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο01/12/1810:00ΛΙΑΚΑΣ Π.3-3
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο01/12/1810:30ΔΕΟΝΑΣ Γ.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο01/12/1813:00ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-3
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο01/12/1815:00ΟΡΦΑΝΟΣ Β.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο01/12/1819:00ΝΑΟΥΜ Δ.0-2
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο08/12/1809:30ΠΛΕΞΙΔΑ Π.4-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο08/12/1810:45ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο08/12/1811:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.0-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο08/12/1811:00ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο08/12/1811:30ΚΟΡΡΕΣ Ν.5-3
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή09/12/1810:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.3-0
Ρεπό: ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο15/12/1809:30ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.1-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο15/12/1811:15ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.0-3
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο15/12/1814:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο15/12/1814:30ΠΛΕΞΙΔΑ Π.0-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο15/12/1820:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή16/12/1810:00ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.2-0
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Ρεπό: ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
Ρεπό: ΠΑΠΑΓΟΣ