facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ14-3ος-Όμιλος

<< Κ14-2ος-Όμιλος
Κ14-4ος-Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο29/09/1811:00ΜΠΕΝΟΣ Α.7-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο29/09/1817:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.Αναβλήθηκε
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο29/09/1818:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.Αναβλήθηκε
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο29/09/1818:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.Αναβλήθηκε
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή30/09/1812:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-5
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή30/09/1818:45ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.2-1
Ρεπό: ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο06/10/1811:30ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.3-2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο06/10/1812:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.1-4
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο06/10/1813:15ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.0-3
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο06/10/1814:00ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ.0-8
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο06/10/1817:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.0-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο06/10/1819:00ΜΠΕΝΟΣ Α.1-1
Ρεπό: ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο13/10/1809:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.1-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο13/10/1812:30ΝΑΣΗΣ Σ.8-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο13/10/1815:30ΜΠΕΝΟΣ Α.5-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο13/10/1817:30ΛΙΑΚΑΣ Π.3-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο13/10/1819:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.5-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή14/10/1810:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.2-1
Ρεπό: ΚΑΛΑΜΑΚΙ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο20/10/1810:45ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-5
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο20/10/1812:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο20/10/1812:15ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο20/10/1813:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.1-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο20/10/1818:30ΛΙΑΚΑΣ Π.2-6
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο20/10/1819:00ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.0-4
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1
Ρεπό: ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
Ρεπό: ΤΕΡΨΙΘΕΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
Ρεπό: ΤΡΑΧΩΝΕΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
Ρεπό: ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
Ρεπό: ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΚΑΛΛΙΘΕΑ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
Ρεπό: ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ