facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ14-1ος-Όμιλος

Κ14-2ος-Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο29/09/1810:45ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.3-7
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο29/09/1811:30ΖΥΓΑΣ Π.3-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή30/09/1810:45ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.3-1
ΙΑΣΩΝ 1 - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο27/10/1810:30ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.11-3
ΡΟΥΦ - ΧΑΪΔΑΡΙΡΟΥΦ Σάββατο27/10/1813:00ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΙΛΙΟΥ Κυριακή28/10/1818:00ΜΠΑΝΤΗΣ Α.2-1
Ρεπό: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο06/10/1809:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-6
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΑΣΩΝ 1ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο06/10/1810:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-3
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο06/10/1810:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο06/10/1811:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-4
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΡΟΥΦΙΛΙΟΥ Σάββατο06/10/1818:30ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.0-4
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή07/10/1818:30ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.3-2
Ρεπό: ΧΑΪΔΑΡΙ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο13/10/1810:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.4-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο13/10/1811:00ΝΑΣΗΣ Σ.4-1
ΙΑΣΩΝ 1 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο13/10/1815:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.11-0
ΡΟΥΦ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦ Σάββατο13/10/1818:15ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο13/10/1820:15ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-3
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή14/10/1810:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.4-1
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο20/10/1810:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-3
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΙΑΣΩΝ 1ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο20/10/1811:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.0-7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΡΟΥΦΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο20/10/1811:30ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.0-3
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο20/10/1812:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.3-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο20/10/1818:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή21/10/1814:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.4-3
Ρεπό: ΑΟ ΙΛΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο03/11/1811:30ΒΡΕΤΟΣ Δ.5-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΙΛΙΟΥ Σάββατο03/11/1814:30ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.0-5
ΙΑΣΩΝ 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο03/11/1816:00ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.5-2
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο03/11/1817:15ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.0-1
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΡΟΥΦ Σάββατο03/11/1817:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο03/11/1819:45ΜΠΑΝΤΗΣ Α.3-1
Ρεπό: ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο10/11/1809:30ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο10/11/1810:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΙΛΙΟΥ Σάββατο10/11/1810:30ΜΠΑΝΤΗΣ Α.4-1
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο10/11/1818:00ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΡΟΥΦΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο10/11/1819:15ΛΙΑΚΑΣ Π.4-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ 1ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Τετάρτη28/11/1816:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.0-7
Ρεπό: ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο17/11/1811:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.1-4
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο17/11/1811:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.6-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΙΛΙΟΥ Σάββατο17/11/1814:00ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.1-4
ΙΑΣΩΝ 1 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο17/11/1815:30ΜΠΑΝΤΗΣ Α.3-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο17/11/1817:30ΔΕΟΝΑΣ Γ.5-1
ΡΟΥΦ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο17/11/1819:00ΣΙΝΤΟΣ Δ.3-0
Ρεπό: ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο24/11/1809:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-2
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο24/11/1810:30ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.2-1
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΙΑΣΩΝ 1ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο24/11/1810:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΡΟΥΦΙΛΙΟΥ Σάββατο24/11/1810:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.3-3
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο24/11/1811:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.3-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΑΟ ΙΛΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο24/11/1817:00ΔΕΟΝΑΣ Γ.4-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο01/12/1810:30ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-1
ΙΑΣΩΝ 1 - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο01/12/1810:30ΜΠΑΝΤΗΣ Α.5-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο01/12/1815:15ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΡΟΥΦ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΡΟΥΦ Σάββατο01/12/1819:30ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή02/12/1814:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-6
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή02/12/1815:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-3
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο08/12/1810:30ΜΠΑΝΤΗΣ Α.2-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΡΟΥΦΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο08/12/1813:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΙΑΣΩΝ 1ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο08/12/1819:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-3
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο08/12/1819:30ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.9-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο08/12/1819:45ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-1
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή09/12/1810:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.1-2
Ρεπό: ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο15/12/1810:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο15/12/1812:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο15/12/1813:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.
ΡΟΥΦ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΡΟΥΦ Σάββατο15/12/1818:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο15/12/1818:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο15/12/1819:30ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
Ρεπό: ΙΑΣΩΝ 1

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ 1 - ΡΟΥΦ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
Ρεπό: ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΙΑΣΩΝ 1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
Ρεπό: ΡΟΥΦ