facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ16-6ος-Ομιλος

<< Κ16-5ος-Ομιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο22/09/1810:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο22/09/1811:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο22/09/1811:30ΤΖΕΛΟΣ Ν.3-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο22/09/1812:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.2-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο22/09/1817:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.4-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο22/09/1819:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
Ρεπό: ΧΟΛΑΡΓΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο29/09/1810:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.0-4
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο29/09/1810:45ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο29/09/1811:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.0-4
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή30/09/1812:00ΜΑΡΔΑΣ Β.1-4
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Τετάρτη24/10/1816:003-0 α.α.
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Τετάρτη24/10/1818:15ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.3-1
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο06/10/1812:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή07/10/1811:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή07/10/1813:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.4-3
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή07/10/1817:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή07/10/1818:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.7-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή07/10/1818:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-4
Ρεπό: ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο13/10/1812:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.2-9
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο13/10/1813:00ΤΖΕΛΟΣ Ν.0-3
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο13/10/1813:15ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο13/10/1818:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.4-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο13/10/1819:15ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή14/10/1819:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.6-0
Ρεπό: ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο20/10/1811:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.5-2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο20/10/1812:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο20/10/1815:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο20/10/1820:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.8-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή21/10/1809:30ΙΣΣΑ Α.3-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή21/10/1812:00ΖΥΓΑΣ Π.0-4
Ρεπό: ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο27/10/1809:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-4
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο27/10/1811:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.3-2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο27/10/1812:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.4-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο27/10/1816:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.4-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο27/10/1816:15ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-9
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο27/10/1820:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-1
Ρεπό: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο03/11/1811:45ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο03/11/1815:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-3
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο03/11/1819:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.4-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο03/11/1820:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.3-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή04/11/1812:00ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-4
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή04/11/1813:30ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο10/11/1811:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.3-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο10/11/1813:15ΤΖΕΛΟΣ Ν.2-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο10/11/1817:45ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-4
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή11/11/1809:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.2-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή11/11/1811:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή11/11/1818:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.0-0
Ρεπό: ΠΑΠΑΓΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο17/11/1812:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.2-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο17/11/1818:00ΤΣΑΦΟΣ Β.2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο17/11/1818:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-10
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο17/11/1820:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.8-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή18/11/1814:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.3-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη05/12/1815:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-3
Ρεπό: ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο24/11/1809:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.3-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο24/11/1811:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο24/11/1813:15ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-4
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο24/11/1818:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.2-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο24/11/1819:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.3-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή25/11/1809:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-0
Ρεπό: ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο01/12/1810:00ΓΛΑΡΟΣ Δ.2-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο01/12/1811:45ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-5
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο01/12/1819:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή02/12/1810:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή02/12/1812:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.1-3
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή02/12/1820:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-2
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο08/12/1811:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο08/12/1816:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-3
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο08/12/1819:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-3
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο08/12/1819:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή09/12/1812:45ΒΡΑΝΑΣ Ι.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή09/12/1818:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.5-0
Ρεπό: ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο15/12/1810:30
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο15/12/1811:15
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο15/12/1818:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή16/12/1812:00
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή16/12/1812:00
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή16/12/1818:30
Ρεπό: ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ