facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ16-5ος-Ομιλος

<< Κ16-4ος-Ομιλος
Κ16-6ος-Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο22/09/1816:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΥΜΗΤΤΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο22/09/1817:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο22/09/1818:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.3-3
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο22/09/1820:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-0
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΚΑΛΛΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο22/09/1820:15ΜΑΡΔΑΣ Β.5-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή23/09/1819:00ΚΟΥΛΗΣ Δ.5-1
Ρεπό: ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο29/09/1810:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.1-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 - ΤΕΡΨΙΘΕΑΒΑΡΗΣ (FOUS DE FOOT)Σάββατο29/09/1811:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-3
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο29/09/1812:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.3-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο29/09/1815:00ΤΣΑΦΟΣ Β.Αναβλήθηκε
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή30/09/1813:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.2-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Τετάρτη24/10/1820:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο06/10/1813:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.5-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο06/10/1819:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-2
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο06/10/1820:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.3-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 - ΥΜΗΤΤΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή07/10/1810:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.1-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή07/10/1815:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.0-5
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή07/10/1819:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-3
Ρεπό: ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1ΒΑΡΗΣ (FOUS DE FOOT)Σάββατο13/10/1812:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο13/10/1812:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-3
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο13/10/1813:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.0-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή14/10/1811:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή14/10/1817:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.5-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή14/10/1819:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-1
Ρεπό: ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο20/10/1813:30ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.2-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο20/10/1820:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.3-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή21/10/1811:30ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΥΜΗΤΤΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή21/10/1812:30ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή21/10/1818:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή21/10/1819:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
Ρεπό: ΤΕΡΨΙΘΕΑ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
Ρεπό: ΚΑΛΛΙΘΕΑ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1
Ρεπό: ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
Ρεπό: ΥΜΗΤΤΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1
Ρεπό: ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 - ΥΜΗΤΤΟΣ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1
Ρεπό: ΣΟΥΡΜΕΝΑ