facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ16-4ος-Ομιλος

<< Κ16-3ος-Ομιλος
Κ16-5ος-Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο22/09/1810:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-4
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο22/09/1812:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο22/09/1817:453-0 α.α.
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο22/09/1818:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο22/09/1818:30ΜΑΡΔΑΣ Β.0-2
ΡΟΥΦ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΡΟΥΦ Κυριακή23/09/1812:00ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/09/1819:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Σάββατο29/09/1811:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.2-3
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο29/09/1813:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή30/09/1813:15ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.3-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή30/09/1818:45ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-3 α.α.
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Τετάρτη17/10/1816:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-3
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Τετάρτη24/10/1817:30ΖΥΓΑΣ Π.7-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη12/12/1816:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο06/10/1809:45ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.7-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΡΟΥΦΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο06/10/1811:00ΖΥΓΑΣ Π.1-6
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο06/10/1812:45ΖΥΓΑΣ Π.3-3
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο06/10/1813:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.1-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή07/10/1812:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.0-2
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή07/10/1818:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-3
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή07/10/1819:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.4-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ3-0 α.α.
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο13/10/1810:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.7-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο13/10/1813:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-3
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή14/10/1811:30ΜΑΡΔΑΣ Β.2-3
ΡΟΥΦ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΡΟΥΦ Κυριακή14/10/1818:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.1-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/10/1818:45ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.7-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/10/1820:15ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ0-3 α.α.
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/10/1814:00ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-7
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 - ΑΤΤΙΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο20/10/1816:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.2-0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΡΟΥΦΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο20/10/1818:15ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.0-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο20/10/1820:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-0
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή21/10/1813:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή21/10/1818:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ3-0 α.α.
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο27/10/1811:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-4
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο27/10/1811:00ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-8
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο27/10/1817:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.1-1
ΡΟΥΦ - ΠΑΤΗΣΙΑΡΟΥΦ Σάββατο27/10/1818:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή28/10/1817:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή28/10/1818:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ0-3 α.α.
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο03/11/1809:15ΚΟΥΛΗΣ Δ.0-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 - ΡΟΥΦΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο03/11/1816:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-4
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο03/11/1818:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.0-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή04/11/1817:15ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή04/11/1818:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/11/1819:45ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.3-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ3-0 α.α.
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο10/11/1811:00ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/11/1811:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/11/1812:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-9
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/11/1817:15ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.1-1
ΡΟΥΦ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2ΡΟΥΦ Σάββατο10/11/1817:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.3-2
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή11/11/1812:30ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.4-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΡΟΥΦ0-3 α.α.
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο17/11/1811:00ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 - ΑΘΗΝΑΪΔΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο17/11/1814:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.3-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο17/11/1817:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.2-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο17/11/1817:15ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-4
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΑΤΤΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή18/11/1818:30ΜΑΡΔΑΣ Β.4-3
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/11/1820:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.5-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ3-0 α.α.
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΤΗΣΙΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο24/11/1812:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.0-5
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο24/11/1817:15ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο24/11/1817:30ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο24/11/1817:45ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.0-2
ΡΟΥΦ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο24/11/1819:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.0-5
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή25/11/1818:45ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.5-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ0-3 α.α.
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο01/12/1812:45ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.0-3
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο01/12/1813:30ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.6-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΡΟΥΦΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο01/12/1817:15ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.2-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο01/12/1817:30ΜΑΡΔΑΣ Β.3-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο01/12/1819:15ΜΠΕΝΟΣ Α.2-3
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/12/1818:45ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.2-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ3-0 α.α.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο08/12/1811:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-4
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο08/12/1812:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-4
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο08/12/1817:15ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο08/12/1817:45ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.0-2
ΡΟΥΦ - ΑΤΤΙΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο08/12/1819:30ΝΑΣΗΣ Σ.3-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή09/12/1818:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 - ΠΑΤΗΣΙΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο15/12/1812:45
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο15/12/1812:45
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο15/12/1813:00
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο15/12/1819:45
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο15/12/1820:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΡΟΥΦΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή16/12/1819:30