facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο28/09/1316:30ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΙΟΣΕΣ Β.2-4
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο28/09/1316:30ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΖΕΡΤΟΠΟΥΛΗΣ Ν.0-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή29/09/1309:30ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.1-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΡΟΥΦ Κυριακή29/09/1309:30ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.3-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή29/09/1310:30ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.3-2
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή29/09/1316:30ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΛΥΒΑΣ Β.0-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή29/09/1316:30ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.0-0
Ρεπό: ΜΑΡΟΥΣΙ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΥΚΗΣ Σάββατο05/10/1316:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-1
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή06/10/1310:00ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-5
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή06/10/1310:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΧΙΤΟΥ Σ.1-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή06/10/1310:30ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΧΙΟΝΗΣ Α.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή06/10/1310:30ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ.1-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή06/10/1316:30ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν.1-0
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή06/10/1316:30ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.4-1
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο12/10/1316:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΙΟΣΕΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΡΟΥΦ Σάββατο12/10/1316:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ.1-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/10/1316:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.3-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή13/10/1311:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-2
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/10/1311:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ Ι.1-3
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή13/10/1316:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΚΑΛΥΒΑΣ Β.1-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή13/10/1316:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ.0-3
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο19/10/1316:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.4-0
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΥΚΗΣ Σάββατο19/10/1316:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.2-1
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή20/10/1311:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή20/10/1311:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή20/10/1311:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΡΟΣ Ν.3-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή20/10/1316:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-4
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή20/10/1316:00ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-2
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο26/10/1316:00ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΖΕΡΤΟΠΟΥΛΗΣ Ν.1-3
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο26/10/1316:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΜΕΞΗΣ Θ.0-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΜΑΡΟΥΣΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο26/10/1316:00ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή27/10/1311:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΥΡΙΟΣ Χ.3-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή27/10/1315:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΧΙΤΟΥ Σ.3-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή27/10/1315:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.0-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή27/10/1315:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.0-2
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο02/11/1315:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΚΟΥΜΙΩΤΗΣ Α.3-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο02/11/1315:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο02/11/1315:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.1-3
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο02/11/1315:00ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ.5-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή03/11/1309:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.1-0
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή03/11/1311:00ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.1-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή03/11/1311:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΧΙΤΟΥ Σ.2-2
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο09/11/1315:00ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.1-2
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο09/11/1315:00ΜΕΞΗΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-4
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο09/11/1315:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.1-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο09/11/1315:00ΜΠΑΣΤΑΣ Ι., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.1-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΜΑΡΟΥΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/11/1309:30ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β.2-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή10/11/1311:00ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ.3-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή10/11/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.0-1
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο16/11/1315:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.2-0
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο16/11/1315:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΡΟΣ Ν.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο16/11/1315:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΥΜΙΩΤΗΣ Α.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή17/11/1309:30ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.0-1
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή17/11/1311:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι.2-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή17/11/1311:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.4-0
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή17/11/1311:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.0-3
Ρεπό: ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο23/11/1315:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.1-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο23/11/1315:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΜΕΞΗΣ Θ.0-0
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή24/11/1311:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΧΙΟΝΗΣ Α.1-1
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦ Κυριακή24/11/1311:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΧΙΤΟΥ Σ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.0-3
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή24/11/1311:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.3-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή24/11/1311:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΣΥΡΙΟΣ Χ.2-1
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Τετάρτη04/12/1316:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-5
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΔΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο30/11/1315:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.2-0
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΥΚΗΣ Σάββατο30/11/1315:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν.2-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή01/12/1309:15ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΤΟΠΗΣ Ε., ΤΖΙΚΑΣ Ε.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή01/12/1309:30ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-2
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή01/12/1311:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΜΙΩΤΗΣ Α., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.1-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή01/12/1311:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή01/12/1311:00ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΜΕΞΗΣ Θ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι.1-1
Ρεπό: ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή08/12/1311:00ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ.0-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή08/12/1311:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.2-3
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή08/12/1311:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-4
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή08/12/1311:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.1-1
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή08/12/1311:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΛΥΒΑΣ Ν., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.1-3
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή08/12/1312:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α.1-3
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή08/12/1315:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-2
Ρεπό: ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΡΟΥΦ Σάββατο14/12/1315:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-3
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο14/12/1315:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΤΟΠΗΣ Ε., ΤΑΓΗΣ Α.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή15/12/1309:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.2-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή15/12/1311:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ.0-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή15/12/1311:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.3-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή15/12/1312:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.2-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή15/12/1315:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.3-0
Ρεπό: ΚΟΡΩΝΙΔΑ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο21/12/1315:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.5-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο21/12/1315:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.0-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή22/12/1311:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή22/12/1311:00ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ.3-2
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή22/12/1311:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΜΕΞΗΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-2
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή22/12/1311:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΟΝΤΟΣ Κ.3-0
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή22/12/1315:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΖΕΛΙΟΣ Β.0-5
Ρεπό: ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο11/01/1415:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ.2-5
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο11/01/1415:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΖΟΥΜΗΣ Φ.2-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο11/01/1415:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΚΑΤΟΠΗΣ Ε., ΜΟΥΡΙΚΗΣ Ι.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο11/01/1415:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.3-0
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο11/01/1415:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.2-3
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή12/01/1409:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-3
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή12/01/1411:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΖΕΡΤΟΠΟΥΛΗΣ Ν.1-0
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο18/01/1415:00ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.0-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο18/01/1415:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.0-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο18/01/1415:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ.2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή19/01/1409:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ.3-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή19/01/1411:00ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.3-1
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή19/01/1411:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.2-2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή19/01/1415:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΟΥΡΙΚΗΣ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.0-0
Ρεπό: ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο25/01/1415:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΖΟΥΜΗΣ Φ.3-0
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο25/01/1415:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.0-2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο25/01/1415:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.2-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο25/01/1415:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή26/01/1411:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι.3-1
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή26/01/1411:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΤΟΠΗΣ Ε.2-3
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Τετάρτη05/02/1415:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΡΩΣΗΣ Α.3-2
Ρεπό: ΜΑΡΟΥΣΙ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο01/02/1415:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ.1-2
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή02/02/1409:30ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή02/02/1411:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.5-0
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή02/02/1411:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή02/02/1411:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.3-3
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή02/02/1415:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.2-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή02/02/1415:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.1-1
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο08/02/1415:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι.1-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο08/02/1415:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΤΑΓΗΣ Α.0-0
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΠΕΥΚΗΣ Σάββατο08/02/1415:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.2-0
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή09/02/1411:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-7
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή09/02/1411:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.0-1
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή09/02/1411:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή09/02/1415:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.2-1
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο15/02/1415:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.1-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΡΟΥΦ Κυριακή16/02/1409:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΥΡΙΟΣ Χ.1-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή16/02/1409:30ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΖΟΥΜΗΣ Φ.3-3
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή16/02/1411:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.3-0
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΜΑΡΟΥΣΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή16/02/1411:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή16/02/1415:00ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ.2-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή16/02/1415:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.0-1
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο22/02/1415:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ.8-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο22/02/1415:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΛΥΒΑΣ Β.0-1
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΕΥΚΗΣ Σάββατο22/02/1415:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή23/02/1411:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι.0-2
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή23/02/1411:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.4-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή23/02/1411:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή23/02/1415:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ ., ΧΙΤΟΥ Σ.1-2
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0-3 α.α.
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο08/03/1415:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ.2-1
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΡΟΥΦ Κυριακή09/03/1409:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΕΞΗΣ Θ.0-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή09/03/1411:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή09/03/1411:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-0
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή09/03/1411:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΑΛΥΒΑΣ Β.4-0
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή09/03/1415:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α.3-1
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ3-0 α.α.
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο15/03/1415:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.2-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο15/03/1415:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-2
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΠΕΥΚΗΣ Σάββατο15/03/1415:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.4-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή16/03/1410:00ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΖΟΥΜΗΣ Φ.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή16/03/1411:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.2-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή16/03/1415:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΤΟΠΗΣ Ε., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.1-0
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ 0-3 α.α.
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο22/03/1415:45ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΖΕΛΙΟΣ Β., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.0-3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο22/03/1415:45ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΠΑΠΠΑΣ Χ.2-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο22/03/1415:45ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΜΕΞΗΣ Θ.5-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή23/03/1411:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΕΩΡΓΟΜΗΤΡΟΣ Δ.0-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή23/03/1411:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΑΓΗΣ Α.3-2
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΡΟΥΦ Κυριακή23/03/1412:45ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-2
Ρεπό: ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ3-0 α.α.
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο29/03/1416:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ.1-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο29/03/1416:00ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.1-2
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή30/03/1411:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΑΓΗΣ Α., ΖΟΥΜΗΣ Φ.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή30/03/1411:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.3-1
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή30/03/1411:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι.1-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή30/03/1417:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β.4-4
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΔΑ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙ0-3 α.α.
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο05/04/1417:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΖΕΡΤΟΠΟΥΛΗΣ Ν.2-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο05/04/1417:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α.3-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΡΟΥΦ Κυριακή06/04/1409:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.2-4
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή06/04/1411:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β.1-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή06/04/1411:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΧΟΡΟΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.3-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή06/04/1417:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.0-2
Ρεπό: ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ3-0 α.α.
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο12/04/1417:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.4-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο12/04/1417:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.1-1
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΕΥΚΗΣ Σάββατο12/04/1417:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή13/04/1410:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.2-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/04/1413:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.4-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή13/04/1417:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΖΕΛΙΟΣ Β.1-1
Ρεπό: ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ0-3 α.α.
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο26/04/1417:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΤΑΓΗΣ Α.1-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο26/04/1417:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.2-1
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή27/04/1411:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΧΟΡΟΣ Μ., ΖΟΥΜΗΣ Φ.2-0
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή27/04/1411:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΤΟΠΗΣ Ε., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-2
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή27/04/1414:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.4-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή27/04/1417:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-1
Ρεπό: ΚΟΡΩΝΙΔΑ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ3-0 α.α.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο03/05/1417:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΜΕΞΗΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-1
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο03/05/1417:00ΚΑΤΟΠΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή04/05/1411:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.3-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/05/1411:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή04/05/1411:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-2
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή04/05/1414:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.0-1
Ρεπό: ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ0-3 α.α.
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή11/05/1411:00ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.4-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή11/05/1417:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.5-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή11/05/1417:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.4-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή11/05/1417:00ΚΑΤΟΠΗΣ Ε., ΚΕΦΑΛΑΣ Ε., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι.2-2
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή11/05/1417:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α.0-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΜΑΡΟΥΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή11/05/1417:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.3-1
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ3-0 α.α.
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο17/05/1417:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.1-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο17/05/1417:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.6-0
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο17/05/1417:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.1-4
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο17/05/1417:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΧΟΡΟΣ Μ.3-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο17/05/1417:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-4
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο17/05/1417:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-2
Ρεπό: ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ