facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο06/10/1216:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΝΤΟΜΙΧΟΣ Δ.1-2
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο06/10/1216:30ΖΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΥΛΗΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-4
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο06/10/1216:30ΚΙΟΣΕΣ Β., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.2-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή07/10/1211:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ., ΤΣΟΥΤΣΙΚΑΣ Α.1-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΟΨΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή07/10/1211:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑ Α.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή07/10/1216:30ΜΕΞΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή07/10/1216:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο13/10/1216:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο13/10/1216:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ Ν., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.1-1
ΠΟΨ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο13/10/1216:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.1-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο13/10/1216:00ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.0-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή14/10/1211:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΩΝΗΣ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-3
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή14/10/1216:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή14/10/1216:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ.3-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο20/10/1216:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.1-1
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο20/10/1216:00ΔΕΤΣΗ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΜΕΞΗΣ Θ.0-2
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο20/10/1216:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.1-4
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο20/10/1216:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.1-5
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή21/10/1216:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΟΨΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή21/10/1216:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΖΗΣΗΣ Δ.2-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή21/10/1216:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΙΟΣΕΣ Β.1-4


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο03/11/1215:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΠΟΨ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο03/11/1215:00ΜΕΞΗΣ Θ., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ.1-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή04/11/1211:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.5-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή04/11/1211:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.2-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή04/11/1211:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΤΖΕΠΑ Α.2-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή04/11/1211:00ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή04/11/1215:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο10/11/1215:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΧΙΤΟΥ Σ.0-1
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο10/11/1215:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν.5-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή11/11/1209:30ΚΙΟΣΕΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ.0-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή11/11/1211:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΠΥΡΟΣ Β., ΜΠΑΛΗΣ Π.0-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή11/11/1215:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν., ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ.2-3
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΟΨΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή11/11/1215:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.0-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή11/11/1215:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο17/11/1215:00ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΥΡΟΣ Β.1-0
ΠΟΨ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο17/11/1215:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.1-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή18/11/1211:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή18/11/1211:00ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Β.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή18/11/1211:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι., ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ Ν.0-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή18/11/1215:00ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΧΙΤΟΥ Σ.2-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή18/11/1215:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Α.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο24/11/1215:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ.0-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΙΛΙΟΥ Κυριακή25/11/1211:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΡΑΜΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή25/11/1211:00ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.1-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΟΨΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή25/11/1211:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α.1-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή25/11/1211:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ Ν.3-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή25/11/1215:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ Ι., ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή25/11/1215:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο01/12/1215:00ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΣΩΝΗΣ Χ., ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ.1-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή02/12/1211:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.3-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή02/12/1211:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΜΠΥΡΟΣ Β.3-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΙΛΙΟΥ Κυριακή02/12/1211:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή02/12/1211:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν.1-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή02/12/1215:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.2-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή02/12/1215:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΔΕΤΣΗ Μ.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΟ ΙΛΙΟΥΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο08/12/1215:00ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.4-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή09/12/1211:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΑΠΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Κ.2-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή09/12/1211:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΧΙΟΝΗΣ Α.3-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή09/12/1211:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι.1-4
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή09/12/1215:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.3-3
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΟΨΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή09/12/1215:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ.1-0
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή09/12/1215:00ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.2-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή16/12/1211:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ., ΜΠΥΡΟΣ Β.2-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή16/12/1211:00ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν.2-4
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή16/12/1211:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΟΨΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή16/12/1215:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.4-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή16/12/1215:00ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.0-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή16/12/1215:00ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΣΥΡΙΟΣ Χ.0-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή16/12/1215:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΜΕΞΗΣ Θ.1-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΡΜΕΝΙΚΗΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο22/12/1215:00ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ.0-0
ΠΟΨ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο22/12/1215:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.0-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο22/12/1215:00ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΜΠΥΡΟΣ Β., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.2-1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή23/12/1210:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.4-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή23/12/1211:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΔΔΑΣ Π.3-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή23/12/1211:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-7
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή23/12/1215:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.2-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΠΟΨΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο12/01/1315:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή13/01/1311:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.4-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή13/01/1311:00ΖΟΥΤΗΣ Γ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Χ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.3-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή13/01/1311:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΜΠΥΡΟΣ Β.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή13/01/1311:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΠΕΡΡΟΣ Ν.2-2
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΑΓΚΡΑΤΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή13/01/1315:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.0-3 α.α.
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή13/01/1315:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο19/01/1315:00ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β., ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ.1-1
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο19/01/1315:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.0-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή20/01/1311:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Χ.0-3
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή20/01/1311:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΕΞΗΣ Θ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.2-0
ΠΟΨ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή20/01/1313:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.1-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή20/01/1315:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ., ΜΠΑΛΗΣ Π.1-5
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή20/01/1315:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.4-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο26/01/1315:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ .2-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή27/01/1311:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή27/01/1311:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΧΙΤΟΥ Σ.2-4
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή27/01/1311:00ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΔΔΑΣ Π.3-3
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή27/01/1311:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ.2-1
ΠΟΨ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή27/01/1313:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ., ΜΠΥΡΟΣ Β.0-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή27/01/1315:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.2-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο02/02/1315:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ Ν., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν.1-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή03/02/1311:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.3-5
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΟΨΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή03/02/1311:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-4
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή03/02/1311:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-1
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή03/02/1315:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή03/02/1315:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.1-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή03/02/1315:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-4


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο09/02/1315:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο09/02/1315:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΡΑΛΗΣ Α.2-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή10/02/1311:00ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν.1-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή10/02/1311:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΙΤΟΥ Σ.4-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή10/02/1311:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΚΟΥΤΣΟΥΛΗΣ Δ.3-1
ΠΟΨ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή10/02/1313:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-2
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή10/02/1315:00ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΟΨΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο16/02/1315:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΖΕΡΤΟΠΟΥΛΗΣ Ν., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.0-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή17/02/1309:30ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.1-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή17/02/1311:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν.0-2
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή17/02/1311:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΜΕΞΗΣ Θ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.0-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή17/02/1312:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΠΑΠΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Κ., ΣΥΡΙΟΣ Χ.4-3
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή17/02/1315:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ.0-5
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή17/02/1315:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ.4-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο23/02/1315:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΜΠΥΡΟΣ Β.1-2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή24/02/1309:30ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β.4-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή24/02/1311:00ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.3-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή24/02/1311:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή24/02/1311:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.3-1
ΠΟΨ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή24/02/1313:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή24/02/1315:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΑΜΟΣ Β.2-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο02/03/1315:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.2-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Κυριακή03/03/1309:30ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή03/03/1311:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.0-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή03/03/1311:00ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΟΨΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή03/03/1311:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ Μ., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν.0-6
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή03/03/1311:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.0-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή03/03/1315:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Β.2-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο09/03/1315:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Β.2-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή10/03/1309:30ΔΡΑΚΟΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.0-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή10/03/1311:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν.5-0
ΠΟΨ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή10/03/1313:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ.6-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή10/03/1315:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β.6-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή10/03/1315:00ΜΠΑΣΤΑΣ Ι., ΜΕΞΗΣ Θ., ΜΠΑΛΗΣ Π.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή10/03/1315:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο23/03/1315:45ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ.0-1
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο23/03/1315:45ΖΟΥΤΗΣ Γ., ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β.2-1
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο23/03/1315:45ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΟΨΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή24/03/1311:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΖΟΥΤΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι.0-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή24/03/1311:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΧΙΟΝΗΣ Α.0-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή24/03/1311:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.0-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή24/03/1315:45ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΑΔΔΑΣ Π.3-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο30/03/1316:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.2-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο30/03/1316:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.4-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΙΛΙΟΥ Κυριακή31/03/1311:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΛΗΣ Δ.2-4
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή31/03/1311:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Ρ., ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ Ι.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή31/03/1311:00ΑΛΥΜΑΡΑΣ Ι., ΜΕΞΗΣ Θ., ΜΠΑΛΗΣ Π.9-0
ΠΟΨ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή31/03/1313:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή31/03/1317:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ.2-3


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο06/04/1317:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.1-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο06/04/1317:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ.1-1
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο06/04/1317:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.1-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή07/04/1310:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.0-4
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή07/04/1311:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ Ν.0-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή07/04/1311:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.1-0
ΠΟΨ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή07/04/1313:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΑΛΥΜΑΡΑΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.0-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή14/04/1311:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β.7-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΟΨΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή14/04/1311:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή14/04/1311:00ΖΟΥΤΗΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΙΛΙΟΥ Κυριακή14/04/1311:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή14/04/1311:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΕΞΗΣ Θ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.4-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή14/04/1311:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ.2-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή14/04/1311:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή21/04/1311:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΥΡΙΟΣ Χ.2-2
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή21/04/1311:00ΜΕΞΗΣ Θ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή21/04/1311:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.2-3
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΟΥΔΗ Κυριακή21/04/1311:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.2-1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή21/04/1311:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΜΠΑΛΗΣ Π.2-1
ΠΟΨ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή21/04/1311:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή21/04/1317:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-4


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο27/04/1317:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν.1-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο27/04/1317:00ΜΕΞΗΣ Θ., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.2-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο27/04/1317:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ Μ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.2-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο27/04/1317:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.3-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή28/04/1317:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Α.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΟΨΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή28/04/1317:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΙΤΟΥ Σ., ΚΑΔΔΑΣ Π.1-2
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή28/04/1317:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΥΛΗΣ Π.6-0