facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ16-3ος-Ομιλος

<< Κ16-2ος Όμιλος
Κ16-4ος-Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο22/09/1810:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.6-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο22/09/1810:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο22/09/1811:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-1
ΠΕΥΚΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΕΥΚΗΣ Σάββατο22/09/1812:00ΙΣΣΑ Α.1-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο22/09/1818:00ΤΖΕΛΟΣ Ν.5-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο22/09/1818:45ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή23/09/1811:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.6-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο29/09/1810:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο29/09/1811:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-3
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο29/09/1812:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή30/09/1818:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή30/09/1820:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.0-2
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΕΥΚΗΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη17/10/1816:30ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.4-4
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Τετάρτη24/10/1817:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο06/10/1810:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο06/10/1810:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.7-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο06/10/1812:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο06/10/1819:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή07/10/1811:00ΤΖΕΛΟΣ Ν.0-3
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή07/10/1819:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.4-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή07/10/1820:15ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΕΥΚΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο13/10/1820:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.5-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο13/10/1820:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.3-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή14/10/1810:45ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-6
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή14/10/1812:15ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.4-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή14/10/1814:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή14/10/1820:15ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή14/10/1820:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΕΥΚΗΣ Σάββατο20/10/1810:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-3
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο20/10/1813:45ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο20/10/1820:00ΤΖΕΛΟΣ Ν.2-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή21/10/1810:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-3
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή21/10/1812:45ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.6-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή21/10/1818:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.0-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή21/10/1820:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο27/10/1809:00ΤΖΕΛΟΣ Ν.3-2
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο27/10/1810:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-7
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο27/10/1810:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο27/10/1810:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο27/10/1818:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.6-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο27/10/1819:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.3-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή28/10/1817:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.4-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο03/11/1810:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.2-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο03/11/1812:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο03/11/1818:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή04/11/1810:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.2-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή04/11/1811:45ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή04/11/1812:00ΓΛΑΡΟΣ Δ.2-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή04/11/1818:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο10/11/1809:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο10/11/1811:45ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-0
ΠΕΥΚΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΕΥΚΗΣ Σάββατο10/11/1812:00ΙΣΣΑ Α.0-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο10/11/1818:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο10/11/1819:45ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή11/11/1811:45ΒΡΑΝΑΣ Ι.3-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή11/11/1817:15ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.4-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο17/11/1812:30ΤΖΕΛΟΣ Ν.4-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο17/11/1812:30ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο17/11/1816:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο17/11/1818:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή18/11/1810:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή18/11/1811:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή18/11/1817:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο24/11/1810:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο24/11/1810:15ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.2-3
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο24/11/1810:15ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.2-1
ΠΕΥΚΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο24/11/1812:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.3-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο24/11/1818:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.3-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο24/11/1819:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-3
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή25/11/1818:15ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.0-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο01/12/1810:15ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο01/12/1811:45ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο01/12/1812:30ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.6-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο01/12/1820:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή02/12/1817:15ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή02/12/1817:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΕΥΚΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή02/12/1818:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο08/12/1810:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.4-1
ΠΕΥΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο08/12/1810:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο08/12/1812:15ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-3
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο08/12/1818:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο08/12/1818:30ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-4
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή09/12/1809:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή09/12/1810:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.7-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ