facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ16-2ος Όμιλος

<< Κ16-1ος-Ομιλος
Κ16-3ος-Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο22/09/1816:15ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.2-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο22/09/1818:15ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-5
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο22/09/1818:45ΡΟΥΣΣΟΣ Π.4-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο22/09/1819:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο22/09/1820:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.1-3
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή23/09/1811:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.3-0
Ρεπό: ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο29/09/1812:15ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο29/09/1812:45ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή30/09/1810:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή30/09/1813:30ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.Αναβλήθηκε
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή30/09/1815:15ΚΟΡΡΕΣ Ν.Αναβλήθηκε
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΦΟΒΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή30/09/1819:15ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.0-4
Ρεπό: ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο06/10/1809:45ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-2
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο06/10/1812:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο06/10/1812:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-4
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή07/10/1809:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.4-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή07/10/1810:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.4-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή07/10/1813:30ΜΑΡΔΑΣ Β.2-3
Ρεπό: ΧΑΪΔΑΡΙ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο13/10/1810:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο13/10/1812:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-2
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο13/10/1812:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΦΟΒΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο13/10/1818:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο13/10/1820:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.5-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή14/10/1820:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-2
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο20/10/1818:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο20/10/1820:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.4-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο20/10/1820:15ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή21/10/1809:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή21/10/1812:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή21/10/1813:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.
Ρεπό: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΦΟΒΟΣ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΦΟΒΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΦΟΒΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
Ρεπό: ΑΦΟΒΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΦΟΒΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
Ρεπό: ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΦΟΒΟΣ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
Ρεπό: ΚΑΜΑΤΕΡΟ