facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ16-1ος-Ομιλος

Κ16-2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο22/09/1811:30ΓΛΑΡΟΣ Δ.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο22/09/1818:30ΒΡΑΝΑΣ Ι.2-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο22/09/1819:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή23/09/1815:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.2-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή23/09/1816:45ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.4-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή23/09/1817:15ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-5
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο29/09/1809:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.1-5
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο29/09/1811:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο29/09/1813:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΙΑΣΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή30/09/1820:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.3-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη24/10/1816:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Τετάρτη24/10/1816:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.7-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο06/10/1810:15ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.2-4
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥΣάββατο06/10/1811:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο06/10/1812:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.4-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο06/10/1814:00ΒΡΑΝΑΣ Ι.0-8
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο06/10/1820:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή07/10/1818:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-3
Ρεπό: ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο13/10/1812:30ΒΡΑΝΑΣ Ι.3-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο13/10/1818:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.2-3
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο13/10/1818:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή14/10/1817:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.9-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή14/10/1818:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-0
ΙΑΣΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΙΛΙΟΥ Κυριακή14/10/1818:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-0
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο20/10/1809:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο20/10/1811:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο20/10/1812:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο20/10/1813:30ΒΡΑΝΑΣ Ι.2-5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο20/10/1815:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-5
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥΣάββατο20/10/1816:00ΙΤΣΚΟΣ Τ.5-0
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο27/10/1811:45ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.0-3
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο27/10/1818:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο27/10/1820:15ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-2
ΙΑΣΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο27/10/1820:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.8-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο27/10/1820:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή28/10/1817:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.3-0
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο03/11/1810:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β.2-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο03/11/1815:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο03/11/1817:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.6-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο03/11/1819:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή04/11/1817:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-7
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή04/11/1818:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.4-1
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο10/11/1812:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο10/11/1812:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο10/11/1818:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.5-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο10/11/1819:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο10/11/1819:45ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή11/11/1820:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.12-0
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥΣάββατο17/11/1815:30ΙΤΣΚΟΣ Τ.0-3
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή18/11/1814:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή18/11/1816:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή18/11/1819:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-3
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή18/11/1819:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.4-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή18/11/1819:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-5
Ρεπό: ΑΟ ΙΛΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΙΛΙΟΥ Σάββατο24/11/1812:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο24/11/1813:30ΙΤΣΚΟΣ Τ.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο24/11/1817:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο24/11/1819:15ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο24/11/1820:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή25/11/1815:15ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-0
Ρεπό: ΙΑΣΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο01/12/1809:15ΒΡΑΝΑΣ Ι.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥΣάββατο01/12/1811:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
ΙΑΣΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο01/12/1813:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-9
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο01/12/1813:30ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή02/12/1814:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή02/12/1818:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
Ρεπό: ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο08/12/1810:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο08/12/1812:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.3-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο08/12/1812:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο08/12/1812:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο08/12/1820:00ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.1-5
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή09/12/1818:30ΤΖΑΝΗΣ Σ.2-1
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1