facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ18-6ος-Ομιλος

<< Κ18-5ος-Ομιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΟΜΑΔΑ Α
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο22/09/1819:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο22/09/1819:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΤΖΑΝΗΣ Θ.3-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή23/09/1810:30ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.1-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΤΗΣΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή23/09/1819:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΝΑΟΥΜ Δ.1-3
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή23/09/1819:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.0-1
Ρεπό: ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΑΔΑ Α - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο29/09/1811:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-3
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο29/09/1812:45ΙΣΣΑ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.0-3
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή30/09/1818:15ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.3-0 α.α.
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Τετάρτη17/10/1817:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.1-3
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Τρίτη30/10/1820:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.4-0
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΟΜΑΔΑ Α
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο06/10/1818:45ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή07/10/1809:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΣΑΦΟΣ Β.0-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή07/10/1812:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.2-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΤΗΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή07/10/1818:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή07/10/1820:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.4-0
Ρεπό: ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΑΔΑ Α - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο13/10/1811:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.2-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο13/10/1812:45ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.1-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο13/10/1818:15ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.3-2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο13/10/1818:30ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.5-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή14/10/1818:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.1-3
Ρεπό: ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΟΜΑΔΑ Α
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο20/10/1810:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/10/1820:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.5-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή21/10/1812:15ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.2-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή21/10/1818:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.4-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή21/10/1820:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-0
Ρεπό: ΚΟΡΩΝΙΔΑ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο27/10/1812:45ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΝΑΟΥΜ Δ.0-3
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο27/10/1818:00ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.1-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή28/10/1818:00ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.3-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή28/10/1818:00ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-5
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή28/10/1820:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.1-0
Ρεπό: ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΟΜΑΔΑ Α
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο03/11/1810:15ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/11/1811:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.2-3
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/11/1812:45ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.0-5
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή04/11/1818:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.2-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή04/11/1819:45ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.1-0
Ρεπό: ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΑΔΑ Α - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή11/11/1817:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή11/11/1817:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.1-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/11/1818:45ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.3-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή11/11/1818:45ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.2-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή11/11/1819:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.3-1
Ρεπό: ΠΑΤΗΣΙΑ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΟΜΑΔΑ Α
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο17/11/1810:15ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή18/11/1816:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή18/11/1817:00ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή18/11/1818:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Τετάρτη05/12/1815:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι.2-3
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο24/11/1811:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.0-3
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή25/11/1817:30ΙΤΣΚΟΣ Τ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.3-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή25/11/1818:00ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.1-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή25/11/1818:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.3-3
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή25/11/1819:30ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΙΤΣΚΟΣ Τ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.4-0
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΔΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΟΜΑΔΑ Α
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο01/12/1820:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή02/12/1809:15ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή02/12/1816:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή02/12/1819:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.6-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή02/12/1820:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-1
Ρεπό: ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΤΗΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο08/12/1810:15ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.0-4
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο08/12/1819:453-0 α.α.
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή09/12/1818:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-4
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/12/1819:15ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.0-3
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή09/12/1819:45ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.2-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή09/12/1820:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-2
Ρεπό: ΟΜΑΔΑ Α

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
Ρεπό: ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ