facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ18-5ος-Ομιλος

<< Κ18-4ος-Ομιλος
Κ18-6ος-Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο22/09/1809:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.2-2
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΕΥΚΗΣ Σάββατο22/09/1810:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.2-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο22/09/1810:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.1-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή23/09/1809:45ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.3-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή23/09/1819:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.0-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή23/09/1819:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.1-5
Ρεπό: ΧΑΛΑΝΔΡΙ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΕΥΚΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο29/09/1810:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο29/09/1812:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.2-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή30/09/1817:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.1-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Τρίτη16/10/1816:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.1-3
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΤετάρτη31/10/1816:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.5-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΡΟΥΦ Τετάρτη12/12/1818:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο06/10/1809:45ΙΣΣΑ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.0-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο06/10/1810:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.5-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο06/10/1812:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο06/10/1814:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή07/10/1816:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΑΟΥΜ Δ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.8-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή07/10/1819:30ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.1-4
Ρεπό: ΠΕΥΚΗ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο13/10/1810:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.1-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο13/10/1811:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο13/10/1811:45ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.2-2
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο13/10/1820:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο13/10/1820:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.1-0
ΠΕΥΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή14/10/1810:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.Αναβλήθηκε
Ρεπό: ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο20/10/1810:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο20/10/1813:15ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-4
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο20/10/1814:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.2-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο20/10/1819:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.0-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή21/10/1818:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ., ΛΙΑΚΑΣ Π.4-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΕΥΚΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή21/10/1819:30ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.1-2
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο27/10/1810:45ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο27/10/1812:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.3-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο27/10/1812:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.2-2
ΠΕΥΚΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΕΥΚΗΣ Σάββατο27/10/1818:45ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.2-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΡΟΥΦ Σάββατο27/10/1820:15ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή28/10/1817:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.7-0
Ρεπό: ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ3-0 α.α.
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο03/11/1810:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.4-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο03/11/1810:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-4
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο03/11/1819:00ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΒΡΕΤΟΣ Δ.0-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο03/11/1819:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.1-3
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή04/11/1814:00ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.2-1
Ρεπό: ΜΕΛΙΣΣΙΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο10/11/1810:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-3
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο10/11/1818:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή11/11/1810:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή11/11/1811:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή11/11/1816:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.0-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή11/11/1819:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-0
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο17/11/1810:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.1-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο17/11/1810:30ΙΣΣΑ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.0-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο17/11/1811:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο17/11/1819:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.2-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο17/11/1819:45ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.2-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΡΟΥΦ Κυριακή18/11/1817:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.0-2
Ρεπό: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο24/11/1810:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο24/11/1813:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.0-4
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Σάββατο24/11/1817:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.4-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή25/11/1817:45ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.3-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή25/11/1818:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.2-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή25/11/1818:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.1-1
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο01/12/1809:45ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΕΥΚΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο01/12/1810:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.4-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΡΟΥΦ Σάββατο01/12/1817:30ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.8-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο01/12/1818:15ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.1-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή02/12/1810:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή02/12/1818:15ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.3-0
Ρεπό: ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο08/12/1810:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.2-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο08/12/1813:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.0-5
ΠΕΥΚΗ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΠΕΥΚΗΣ Κυριακή09/12/1815:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.1-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή09/12/1818:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.2-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή09/12/1818:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή09/12/1820:00ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.1-1
Ρεπό: ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΕΥΚΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
Ρεπό: ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ