facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ18-4ος-Ομιλος

<< Κ18-3ος-Ομιλος
Κ18-5ος-Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο22/09/1811:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο22/09/1818:00ΙΣΣΑ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.1-2
ΡΟΥΦ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΡΟΥΦ Κυριακή23/09/1810:00ΙΣΣΑ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΒΡΕΤΟΣ Δ.4-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή23/09/1818:30ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.2-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή23/09/1819:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΔΕΟΝΑΣ Γ.1-2
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή23/09/1819:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.4-1
Ρεπό: ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο29/09/1809:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α.2-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο29/09/1813:00ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-0
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή30/09/1810:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-4
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΡΟΥΦΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη17/10/1818:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ.1-3
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Τετάρτη17/10/1819:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.4-3
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη31/10/1820:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΜΠΕΝΟΣ Α.1-3
Ρεπό: ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο06/10/1814:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.3-3
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο06/10/1814:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π.0-2
ΡΟΥΦ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΡΟΥΦ Σάββατο06/10/1818:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο06/10/1818:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.6-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή07/10/1813:00ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.0-5
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή07/10/1817:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.2-2
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο13/10/1810:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΜΠΕΝΟΣ Α.1-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΡΟΥΦΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο13/10/1813:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α.0-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο13/10/1820:15ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.1-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή14/10/1811:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΛΙΑΚΑΣ Π.1-1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή14/10/1818:45ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-3
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή14/10/1819:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ.1-0
Ρεπό: ΚΑΛΑΜΑΚΙ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο20/10/1809:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΡΟΥΦ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο20/10/1810:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.2-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο20/10/1814:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο20/10/1817:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.0-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο20/10/1820:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.0-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή21/10/1811:30ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΜΠΕΝΟΣ Α.1-0
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΚΑΛΑΜΑΚΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο27/10/1809:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο27/10/1814:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΛΙΑΚΑΣ Π.0-7
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο27/10/1818:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ.1-0
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΡΟΥΦΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο27/10/1819:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-5
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο27/10/1819:15ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π.3-2
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή28/10/1818:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΛΙΑΚΑΣ Π.0-2
Ρεπό: ΚΑΛΛΙΘΕΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο03/11/1811:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.7-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο03/11/1818:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΛΙΑΚΑΣ Π.3-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο03/11/1819:15ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή04/11/1812:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή04/11/1815:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α.1-2
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή04/11/1818:45ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.0-0
Ρεπό: ΡΟΥΦ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΡΟΥΦ Σάββατο10/11/1811:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.2-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο10/11/1819:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΤΡΑΧΩΝΕΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο10/11/1819:45ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-4
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή11/11/1812:15ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.0-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή11/11/1817:15ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΔΕΟΝΑΣ Γ.0-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή11/11/1819:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΜΠΕΝΟΣ Α.2-2
Ρεπό: ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο17/11/1809:15ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.2-0
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο17/11/1810:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.2-3
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο17/11/1813:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΜΠΕΝΟΣ Α.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή18/11/1809:15ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.1-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΡΟΥΦΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή18/11/1818:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΔΕΟΝΑΣ Γ.4-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή18/11/1819:45ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΠΕΝΟΣ Α.4-0
Ρεπό: ΤΕΡΨΙΘΕΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο24/11/1809:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.2-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο24/11/1813:30ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.0-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο24/11/1819:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο24/11/1820:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.1-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή25/11/1817:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΜΠΕΝΟΣ Α.0-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή25/11/1817:15ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΛΙΑΚΑΣ Π.1-2
Ρεπό: ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο01/12/1809:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-3
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο01/12/1816:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο01/12/1817:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π.3-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο01/12/1818:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.1-0
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο01/12/1820:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.2-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΡΟΥΦΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή02/12/1819:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.0-2
Ρεπό: ΤΡΑΧΩΝΕΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΡΟΥΦ Σάββατο08/12/1809:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.1-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο08/12/1812:30ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.3-0
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΚΑΛΛΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο08/12/1816:00ΙΣΣΑ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.3-3
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο08/12/1817:15ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο08/12/1820:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.0-5
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή09/12/1817:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ.2-0
Ρεπό: ΣΟΥΡΜΕΝΑ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΡΟΥΦ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ