facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ18-3ος-Ομιλος

<< Κ18-2ος-Ομιλος
Κ18-4ος-Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο22/09/1810:300-3 α.α.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο22/09/1810:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-1
ΠΟΨ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο22/09/1810:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.2-9
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο22/09/1812:45ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.3-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο22/09/1820:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.3-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή23/09/1809:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-2
Ρεπό: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΨΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο29/09/1810:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή30/09/1809:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΑΟΥΜ Δ.2-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή30/09/1810:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΛΙΑΚΑΣ Π.0-4
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή30/09/1817:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.1-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή30/09/1819:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΣΗΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-2
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΓΟΥΔΗ Τετάρτη17/10/1816:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.3-2
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο06/10/1809:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.4-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο06/10/1810:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο06/10/1810:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.0-1
ΠΟΨ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο06/10/1811:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο06/10/1818:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΑΟΥΜ Δ.1-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή07/10/1818:30ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.3-0
Ρεπό: ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο13/10/1809:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο13/10/1811:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.0-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο13/10/1813:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.0-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο13/10/1817:30ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.2-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΟΨΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο13/10/1820:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.4-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή14/10/1817:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.3-1
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο20/10/1810:00ΙΣΣΑ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΑΣΗΣ Σ.2-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο20/10/1810:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΔΕΟΝΑΣ Γ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο20/10/1811:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.9-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο20/10/1812:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΝΑΣΗΣ Σ.0-4
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή21/10/1817:00ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή21/10/1818:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
Ρεπό: ΠΟΨ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΠΟΨ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΟΨ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΧΟΛΑΡΓΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΟΨ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Ρεπό: ΠΑΠΑΓΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΟΨ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΠΟΨ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2
Ρεπό: ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΟΨ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΨ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΟΨ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ