facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ18-2ος-Ομιλος

<< Κ18-1ος-Ομιλος
Κ18-3ος-Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο22/09/1810:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο22/09/1811:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο22/09/1812:15ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-2
ΙΑΣΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο22/09/1812:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΠΛΑΤΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο22/09/1818:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.3-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή23/09/1817:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.1-0
Ρεπό: ΧΑΪΔΑΡΙ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο29/09/1810:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΙΛΙΟΥ Σάββατο29/09/1810:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.0-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο29/09/1811:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΑΟΥΜ Δ.2-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο29/09/1812:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.1-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΦΟΒΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο29/09/1812:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Τετάρτη17/10/1817:00ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.4-2
Ρεπό: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο06/10/1810:15ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.0-3
ΑΦΟΒΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο06/10/1810:15ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Θ.3-3
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο06/10/1811:15ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΛΑΤΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή07/10/1813:15ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή07/10/1818:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-1
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΙΛΙΟΥ Κυριακή07/10/1818:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-5
Ρεπό: ΑΕ ΙΛΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο13/10/1810:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.0-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο13/10/1810:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.4-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο13/10/1811:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-3
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο13/10/1811:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.3-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο13/10/1819:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.4-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΦΟΒΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή14/10/1819:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.2-0
Ρεπό: ΑΟ ΙΛΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο20/10/1809:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.3-0
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο20/10/1810:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-3
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο20/10/1810:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.2-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο20/10/1810:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ.1-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή21/10/1818:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή21/10/1819:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Ρεπό: ΙΑΣΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2
ΙΑΣΩΝ - ΑΦΟΒΟΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΛΑΤΩΝ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΙΑΣΩΝ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΧΑΪΔΑΡΙ
Ρεπό: ΑΦΟΒΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
Ρεπό: ΠΛΑΤΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΦΟΒΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΙΑΣΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
Ρεπό: ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΛΑΤΩΝ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΦΟΒΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2
ΙΑΣΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΠΛΑΤΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙ
Ρεπό: ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΙΕΡΑΠΟΛΗ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΦΟΒΟΣ
ΠΛΑΤΩΝ - ΙΑΣΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙ
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2