facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ18-2ος-Ομιλος

<< Κ18-1ος-Ομιλος
Κ18-3ος-Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο22/09/1810:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο22/09/1811:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο22/09/1812:15ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-2
ΙΑΣΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο22/09/1812:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΠΛΑΤΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο22/09/1818:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.3-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή23/09/1817:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.1-0
Ρεπό: ΧΑΪΔΑΡΙ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο29/09/1810:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΙΛΙΟΥ Σάββατο29/09/1810:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.0-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο29/09/1811:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΑΟΥΜ Δ.2-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο29/09/1812:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.1-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΦΟΒΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο29/09/1812:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Τετάρτη17/10/1817:00ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.4-2
Ρεπό: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο06/10/1810:15ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.0-3
ΑΦΟΒΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο06/10/1810:15ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Θ.3-3
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο06/10/1811:15ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΛΑΤΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή07/10/1813:15ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή07/10/1818:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-1
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΙΛΙΟΥ Κυριακή07/10/1818:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-5
Ρεπό: ΑΕ ΙΛΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο13/10/1810:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.0-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο13/10/1810:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.4-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο13/10/1811:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-3
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο13/10/1811:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.3-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο13/10/1819:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.4-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΦΟΒΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή14/10/1819:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.2-0
Ρεπό: ΑΟ ΙΛΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο20/10/1809:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.3-0
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο20/10/1810:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-3
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο20/10/1810:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.2-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο20/10/1810:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ.1-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή21/10/1818:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.2-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή21/10/1819:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-0
Ρεπό: ΙΑΣΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο27/10/1811:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.3-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο27/10/1811:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.5-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο27/10/1813:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο27/10/1818:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.3-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο27/10/1819:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.2-0
ΙΑΣΩΝ - ΑΦΟΒΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή28/10/1819:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.2-0
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο03/11/1809:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΒΡΕΤΟΣ Δ.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΛΑΤΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο03/11/1810:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.6-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο03/11/1810:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ.3-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο03/11/1810:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.5-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο03/11/1812:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-3
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΧΑΪΔΑΡΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή04/11/1810:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-3
Ρεπό: ΑΦΟΒΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο10/11/1809:15ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο10/11/1811:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.2-3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο10/11/1811:15ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.8-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο10/11/1819:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΙΤΣΚΟΣ Τ.0-3
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΙΛΙΟΥ Κυριακή11/11/1817:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.3-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή11/11/1818:00ΙΤΣΚΟΣ Τ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΒΡΕΤΟΣ Δ.0-2
Ρεπό: ΠΛΑΤΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο17/11/1809:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.2-4
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΦΟΒΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο17/11/1809:30ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.7-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο17/11/1810:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΒΡΕΤΟΣ Δ.2-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο17/11/1811:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.1-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΙΛΙΟΥ Σάββατο17/11/1812:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.0-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΙΑΣΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο17/11/1812:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.3-1
Ρεπό: ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΛΑΤΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο24/11/1809:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.2-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο24/11/1810:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.1-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο24/11/1818:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.3-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή25/11/1809:15ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΝΑΣΗΣ Σ.6-2
ΙΑΣΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή25/11/1818:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.0-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή25/11/1818:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΝΑΟΥΜ Δ.0-1
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο01/12/1809:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.1-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο01/12/1810:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.3-2
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο01/12/1810:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ.1-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο01/12/1811:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο01/12/1818:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή02/12/1818:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.0-3
Ρεπό: ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο08/12/1810:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.4-0
ΙΑΣΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο08/12/1818:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.2-2
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή09/12/1809:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.3-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή09/12/1809:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή09/12/1818:00ΙΣΣΑ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.3-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή09/12/1820:15ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.3-0
Ρεπό: ΙΕΡΑΠΟΛΗ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΦΟΒΟΣ
ΠΛΑΤΩΝ - ΙΑΣΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙ
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2