facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ18-1ος-Ομιλος

Κ18-2ος-Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο22/09/1810:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο22/09/1810:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.4-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο22/09/1813:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο22/09/1816:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.4-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή23/09/1818:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή23/09/1819:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-0
Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο29/09/1811:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.1-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο29/09/1811:15ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΡΕΤΟΣ Δ.3-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο29/09/1811:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.0-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή30/09/1819:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη17/10/1818:30ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΑΟΥΜ Δ.0-5
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη17/10/1820:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-2
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο06/10/1809:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο06/10/1812:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.0-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο06/10/1813:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.6-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο06/10/1818:45ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.0-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή07/10/1818:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή07/10/1820:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.0-3
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο13/10/1809:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.6-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο13/10/1811:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.3-2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο13/10/1815:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.3-4
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο13/10/1820:15ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.2-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή14/10/1818:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.3-3
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή14/10/1818:45ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.4-1
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο20/10/1809:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο20/10/1809:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο20/10/1813:15ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-7
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο20/10/1818:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.4-3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο20/10/1818:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή21/10/1810:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
Ρεπό: ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Ρεπό: ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
Ρεπό: ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Ρεπό: ΚΑΜΑΤΕΡΟ