facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΛΑΤΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο28/09/1316:30ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή29/09/1310:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.0-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή29/09/1310:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή29/09/1310:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.3-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΟΨΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή29/09/1310:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.2-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή29/09/1313:30ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΜΕΞΗΣ Θ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.1-3
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή29/09/1316:30ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-1
Ρεπό: ΑΟ ΚΩΦΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο05/10/1316:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΕΞΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο05/10/1316:30ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.1-1
ΠΟΨ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή06/10/1309:30ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή06/10/1310:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.1-2
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή06/10/1310:30ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.1-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή06/10/1310:30ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΥΡΙΟΣ Χ.0-2
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή06/10/1310:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ.2-2
Ρεπό: ΠΛΑΤΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο12/10/1316:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-2
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο12/10/1316:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή13/10/1311:00ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΜΕΞΗΣ Θ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ.3-1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή13/10/1311:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.0-3
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή13/10/1311:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι.6-1
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΟΨΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή13/10/1316:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.4-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή13/10/1316:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-2
Ρεπό: ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο19/10/1316:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν.1-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο19/10/1316:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ Ι., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.4-1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο19/10/1316:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή20/10/1311:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΕΡΤΟΠΟΥΛΗΣ Ν.2-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή20/10/1311:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.0-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή20/10/1311:00ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.0-2
ΠΟΨ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή20/10/1314:30ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.0-1
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο26/10/1316:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή27/10/1311:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.0-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή27/10/1311:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.1-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή27/10/1311:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΟΨΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή27/10/1315:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.1-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή27/10/1315:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι.1-1
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή27/10/1315:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.11-0
Ρεπό: ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο02/11/1315:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ.3-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΛΑΤΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο02/11/1315:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή03/11/1311:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΣΥΡΙΟΣ Χ.3-3
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή03/11/1311:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.2-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή03/11/1311:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.2-3
ΠΟΨ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή03/11/1314:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ.2-3
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή03/11/1315:00ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-2
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή10/11/1310:00ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή10/11/1311:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.1-4
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΟΨΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή10/11/1311:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ., ΚΟΥΜΙΩΤΗΣ Α.1-2
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή10/11/1311:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.1-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή10/11/1311:00ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι.3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/11/1312:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-3
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή10/11/1315:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-0
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο16/11/1315:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ.1-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο16/11/1315:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΜΕΞΗΣ Θ.0-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο16/11/1315:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή17/11/1311:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-1
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή17/11/1311:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.2-0
ΠΟΨ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή17/11/1314:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΥΡΙΟΣ Χ.1-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή17/11/1315:00ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.0-5
Ρεπό: ΓΑΛΑΞΙΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο23/11/1315:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ.0-2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο23/11/1315:00ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-2
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο23/11/1315:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο23/11/1315:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι., ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΟΨΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή24/11/1311:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή24/11/1311:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη04/12/1315:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.0-0
Ρεπό: Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο30/11/1315:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΟΝΤΟΣ Κ.0-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο30/11/1315:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.6-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή01/12/1311:00ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΖΕΡΤΟΠΟΥΛΗΣ Ν.1-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή01/12/1311:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.2-3
ΠΟΨ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή01/12/1314:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.0-0
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή01/12/1315:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-1
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή01/12/1315:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-1
Ρεπό: ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΟΨΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο07/12/1315:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.4-1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο07/12/1315:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΜΕΞΗΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ.2-2
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο07/12/1315:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή08/12/1309:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΧΙΟΝΗΣ Α.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή08/12/1311:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν., ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ .4-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή08/12/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΥΜΙΩΤΗΣ Α.2-3
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή08/12/1315:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.0-4
Ρεπό: ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΙΛΙΟΥ Σάββατο14/12/1315:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.0-4
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο14/12/1315:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή15/12/1309:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΖΕΡΤΟΠΟΥΛΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ Ν.1-3
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή15/12/1311:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.4-0
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή15/12/1311:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΚΟΥΜΙΩΤΗΣ Α.4-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΛΑΤΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή15/12/1311:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.3-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή15/12/1311:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.4-1
Ρεπό: ΠΟΨ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/12/1315:00ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΛΗΣ Π.0-3
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο21/12/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.0-3
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο21/12/1315:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΚΑΤΟΠΗΣ Ε., ΜΟΥΡΙΚΗΣ Ι.1-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο21/12/1315:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.5-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/12/1309:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-0
ΠΛΑΤΩΝ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή22/12/1311:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή22/12/1311:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Β.0-2
Ρεπό: ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο11/01/1415:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΜΠΑΛΗΣ Π.3-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή12/01/1411:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΧΟΡΟΣ Μ.0-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή12/01/1411:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΜΕΞΗΣ Θ.0-2
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή12/01/1411:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.0-1
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή12/01/1415:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή12/01/1415:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι.2-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΠΟΨΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή12/01/1415:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΟΝΤΟΣ Κ.1-2
Ρεπό: ΑΟ ΙΛΙΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο18/01/1415:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.4-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο18/01/1415:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/01/1409:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή19/01/1411:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΤΑΓΗΣ Α., ΚΑΤΟΠΗΣ Ε.1-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή19/01/1411:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.1-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή19/01/1411:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.6-1
ΠΟΨ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή19/01/1414:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.0-0
Ρεπό: ΤΑΤΑΥΛΑ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο25/01/1415:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο25/01/1415:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο25/01/1415:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΧΙΟΝΗΣ Α.3-1
ΠΟΨ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο25/01/1415:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΧΟΡΟΣ Μ.0-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή26/01/1411:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΖΕΡΤΟΠΟΥΛΗΣ Ν.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή26/01/1411:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.1-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή26/01/1411:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.1-0
Ρεπό: ΑΟ ΚΩΦΩΝ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο01/02/1415:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν., ΣΥΡΙΟΣ Χ.2-2
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή02/02/1411:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΕΞΗΣ Θ., ΑΣΠΡΟΣ Σ.1-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΟΨΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή02/02/1411:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΖΕΡΤΟΠΟΥΛΗΣ Ν.1-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή02/02/1411:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή02/02/1415:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.2-0
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή02/02/1415:00ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΧΙΖΑΣ Κ.1-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή02/02/1415:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.3-0
Ρεπό: ΠΛΑΤΩΝ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο08/02/1415:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΧΙΤΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ Ν.1-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο08/02/1415:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.2-0
ΠΟΨ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο08/02/1415:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ.0-6
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Σάββατο08/02/1415:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΖΟΥΜΗΣ Φ.1-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο08/02/1415:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/02/1411:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΖΕΡΤΟΠΟΥΛΗΣ Ν., ΚΑΛΥΒΑΣ Β.3-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή09/02/1411:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.0-3
Ρεπό: ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο15/02/1415:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΧΟΡΟΣ Μ.4-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο15/02/1415:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΙΟΣΕΣ Β., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.1-2
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο15/02/1415:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ.1-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή16/02/1411:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν., ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ .1-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΟΨΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή16/02/1411:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΚΑΤΟΠΗΣ Ε., ΜΕΞΗΣ Θ.3-2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή16/02/1411:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Σ.5-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή16/02/1411:00ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΖΕΡΤΟΠΟΥΛΗΣ Ν.3-0
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο22/02/1415:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ.0-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο22/02/1415:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.2-0
ΠΟΨ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο22/02/1415:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΖΕΡΤΟΠΟΥΛΗΣ Ν.2-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο22/02/1415:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.1-3
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο22/02/1415:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.1-4
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΛΑΤΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή23/02/1411:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΕΜΕΡΖΙΔΗΣ Γ., ΤΑΓΗΣ Α.1-1
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή23/02/1411:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.3-4
Ρεπό: ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΟΨΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο08/03/1415:00ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/03/1409:30ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν.2-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή09/03/1409:30ΚΙΟΣΕΣ Β., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.0-6
ΠΛΑΤΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή09/03/1411:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.1-1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή09/03/1411:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-2
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή09/03/1411:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΤΟΠΗΣ Ε., ΕΜΕΡΖΙΔΗΣ Γ.4-1
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή09/03/1415:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο15/03/1415:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο15/03/1415:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.2-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο15/03/1415:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.2-3
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή16/03/1411:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΤΑΓΗΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.2-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή16/03/1411:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΕΡΤΟΠΟΥΛΗΣ Ν., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.0-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή16/03/1411:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ.0-6
ΠΟΨ - ΠΛΑΤΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή16/03/1414:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι.1-2
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο22/03/1415:45ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΖΕΡΤΟΠΟΥΛΗΣ Ν.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΟΨΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/03/1410:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΚΑΤΟΠΗΣ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α.0-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή23/03/1410:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή23/03/1411:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.1-4
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή23/03/1411:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.4-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή23/03/1411:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.2-0
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή23/03/1415:45ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.2-1
Ρεπό: ΓΑΛΑΞΙΑΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο29/03/1416:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ.6-0
ΠΟΨ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο29/03/1416:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΥΡΙΟΣ Χ.1-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο29/03/1416:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο29/03/1416:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.0-4
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο29/03/1416:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΠΛΑΤΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο29/03/1416:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΖΕΛΙΟΣ Β., ΧΙΟΝΗΣ Α.0-4
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή30/03/1411:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.0-3
Ρεπό: Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή06/04/1410:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΕΞΗΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.2-0
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή06/04/1411:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.0-1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή06/04/1411:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΖΕΛΙΟΣ Β.2-3
ΠΛΑΤΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή06/04/1411:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή06/04/1411:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΟΝΤΟΣ Κ.2-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΟΨΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή06/04/1413:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-1
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή06/04/1417:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-5
Ρεπό: ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο12/04/1417:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.0-3
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο12/04/1417:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΑΠΠΑΣ Χ.5-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο12/04/1417:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή13/04/1411:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή13/04/1411:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.1-1
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή13/04/1417:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.3-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή13/04/1417:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.1-1
Ρεπό: ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο26/04/1417:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ .5-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο26/04/1417:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΜΕΞΗΣ Θ.0-4
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή27/04/1411:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΑΣ Ε.2-0
ΤΑΤΑΥΛΑ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή27/04/1414:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΑΓΗΣ Α., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.1-2
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή27/04/1414:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ.5-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή27/04/1417:00ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή27/04/1417:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν.1-0
Ρεπό: ΠΟΨ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΟΨΙΛΙΟΥ Σάββατο03/05/1417:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΜΠΑΛΗΣ Π.3-2
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο03/05/1417:00ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή04/05/1411:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.3-0
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΛΑΤΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή04/05/1411:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΖΕΛΙΟΣ Β.6-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή04/05/1411:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΕΡΤΟΠΟΥΛΗΣ Ν., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.1-2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή04/05/1411:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΣΥΡΙΟΣ Χ.4-2
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή04/05/1411:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-10
Ρεπό: ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο10/05/1417:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΖΕΡΤΟΠΟΥΛΗΣ Ν., ΖΟΥΜΗΣ Φ.5-0
ΠΟΨ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο10/05/1417:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΖΕΛΙΟΣ Β.2-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή11/05/1411:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΜΕΞΗΣ Θ.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/05/1411:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν., ΤΑΓΗΣ Α.1-2
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή11/05/1411:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΚΑΔΔΑΣ Π.3-4
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή11/05/1411:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή11/05/1417:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.5-0
Ρεπό: ΑΟ ΙΛΙΟΥ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο17/05/1417:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ.3-0
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο17/05/1417:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.4-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο17/05/1417:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-1
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΟΨΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο17/05/1417:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.3-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΛΑΤΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο17/05/1418:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΤΑΓΗΣ Α.0-3
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή18/05/1409:30ΚΑΔΔΑΣ Π., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΕΞΗΣ Θ.2-6
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή18/05/1410:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.0-3
Ρεπό: ΤΑΤΑΥΛΑ