facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< ΑΓΩΝΑΣ PLAY-OFF 3ου ΟΜΙΛΟΥ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο28/09/1316:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΖΟΥΜΗΣ Φ.2-3
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο28/09/1316:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.3-0
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο28/09/1316:30ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.1-2
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΥΜΗΤΤΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο28/09/1316:30ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΦΙΤΣΑΣ Β.1-2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο28/09/1316:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.2-2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή29/09/1312:30ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.3-2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΡΙΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή29/09/1316:30ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.1-2
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο05/10/1316:30ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.0-5
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο05/10/1316:30ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ.2-1
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο05/10/1316:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.3-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο05/10/1316:30ΚΑΔΔΑΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο05/10/1316:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-2
ΑΡΙΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή06/10/1310:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή06/10/1316:30ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.1-0
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΠΕΥΚΗΣ Σάββατο12/10/1316:00ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΚΟΥΜΙΩΤΗΣ Α., ΧΙΤΟΥ Σ.4-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο12/10/1316:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.0-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο12/10/1316:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΔΟΣΗΣ Μ.1-1
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή13/10/1311:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.1-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΥΜΗΤΤΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή13/10/1316:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ.2-2
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΓΟΥΔΗ Κυριακή13/10/1316:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.3-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή13/10/1316:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν., ΣΥΡΙΟΣ Χ.0-1
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο19/10/1316:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΦΙΤΣΑΣ Β.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο19/10/1316:00ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΧΙΤΟΥ Σ.0-3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/10/1310:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ.2-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή20/10/1311:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.4-1
ΑΡΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή20/10/1312:00ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή20/10/1316:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΑΤΗΣΙΑΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή20/10/1316:00ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΚΟΥΜΙΩΤΗΣ Α.1-3
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο26/10/1316:00ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΔΔΑΣ Π.0-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΥΜΗΤΤΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο26/10/1316:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο26/10/1316:00ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή27/10/1311:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν.1-3
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή27/10/1311:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ., ΚΟΥΜΙΩΤΗΣ Α.1-3
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή27/10/1315:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΓΟΥΔΗ Κυριακή27/10/1315:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΜΕΞΗΣ Θ.3-0
Ρεπό: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο02/11/1315:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι.3-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο02/11/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν.0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο02/11/1315:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ.0-2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/11/1309:30ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.2-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή03/11/1311:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β.4-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή03/11/1315:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.3-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή03/11/1315:00ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.1-2
Ρεπό: ΑΡΙΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο09/11/1315:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.2-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο09/11/1315:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α.4-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο09/11/1315:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.0-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΥΜΗΤΤΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή10/11/1311:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΖΕΡΤΟΠΟΥΛΗΣ Ν.0-6
ΑΡΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή10/11/1315:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.1-4
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΓΟΥΔΗ Κυριακή10/11/1315:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν.2-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή10/11/1315:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.1-0
Ρεπό: ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΡΙΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο16/11/1315:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.1-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο16/11/1315:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΖΕΡΤΟΠΟΥΛΗΣ Ν., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ.2-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο16/11/1315:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ .0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο16/11/1315:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΚΙΟΣΕΣ Β., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.0-2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/11/1309:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-0
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή17/11/1311:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.1-3
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή17/11/1312:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι.0-1
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο23/11/1315:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.0-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο23/11/1315:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.3-0
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο23/11/1315:00ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ.1-1
ΑΡΙΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή24/11/1311:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.4-4
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή24/11/1311:00ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή24/11/1315:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.0-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Τετάρτη04/12/1315:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΚΟΥΜΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.2-1
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο30/11/1315:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-5
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο30/11/1315:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ ., ΣΤΑΜΟΣ Β.1-3
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΑΤΗΣΙΑΓΟΥΔΗ Σάββατο30/11/1315:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-1
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο30/11/1315:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΧΙΤΟΥ Σ.1-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο30/11/1315:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΣΥΡΙΟΣ Χ.2-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή01/12/1311:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-4
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή01/12/1312:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-3
Ρεπό: ΥΜΗΤΤΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο07/12/1315:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΑΤΟΠΗΣ Ε., ΤΑΓΗΣ Α.6-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο07/12/1315:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-3
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο07/12/1315:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.5-0
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο07/12/1315:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.0-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή08/12/1311:00ΜΕΞΗΣ Θ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΧΙΤΟΥ Σ.0-1
ΑΡΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή08/12/1312:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.2-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή08/12/1315:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΣΥΡΙΟΣ Χ.1-0
Ρεπό: ΠΑΤΗΣΙΑ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο14/12/1315:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι.0-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο14/12/1315:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο14/12/1315:00ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΧΙΤΟΥ Σ.0-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΡΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή15/12/1309:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.7-0
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΓΟΥΔΗ Κυριακή15/12/1311:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΜΕΞΗΣ Θ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.2-3
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή15/12/1311:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή15/12/1311:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΧΟΡΟΣ Μ., ΜΟΥΡΙΚΗΣ Ι.1-3
Ρεπό: ΚΗΦΙΣΙΑ 2010

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΤΗΣΙΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο21/12/1315:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΙΟΣΕΣ Β., ΖΗΣΗΣ Δ.2-0
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΠΕΥΚΗΣ Σάββατο21/12/1315:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΑΓΗΣ Α.1-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο21/12/1315:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΧΟΡΟΣ Μ., ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή22/12/1310:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΖΕΡΤΟΠΟΥΛΗΣ Ν., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.2-2
ΑΡΙΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή22/12/1311:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.1-1
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή22/12/1315:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή22/12/1315:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-1
Ρεπό: ΙΕΡΑΠΟΛΗ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο11/01/1415:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο11/01/1415:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-1
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΡΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο11/01/1415:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΧΙΤΟΥ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο11/01/1415:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.1-0
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΓΟΥΔΗ Κυριακή12/01/1411:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΤΑΓΗΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.6-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή12/01/1411:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή12/01/1412:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ., ΧΙΟΝΗΣ Α.2-0
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο18/01/1415:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο18/01/1415:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΣΥΡΙΟΣ Χ.2-0
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο18/01/1415:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΧΙΤΟΥ Σ.1-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο18/01/1415:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο18/01/1415:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΠΑΛΗΣ Π.0-4
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΤΗΣΙΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή19/01/1411:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΕΞΗΣ Θ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-4
ΑΡΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή19/01/1411:00ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β., ΟΝΤΟΣ Κ., ΧΟΡΟΣ Μ.1-2
Ρεπό: ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο25/01/1415:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-2
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο25/01/1415:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-0
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο25/01/1415:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.4-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή26/01/1411:00ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.0-2
ΑΡΙΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή26/01/1411:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.0-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή26/01/1411:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή26/01/1415:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ.1-0
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο01/02/1415:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΟΝΤΟΣ Κ.1-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο01/02/1415:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΤΣΑΚΑΛΗΣ Β.2-2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο01/02/1415:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΚΙΟΣΕΣ Β.2-2
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΥΜΗΤΤΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο01/02/1415:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.1-0
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο01/02/1415:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΤΑΓΗΣ Α., ΧΙΤΟΥ Σ.1-2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο01/02/1415:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΚΑΤΟΠΗΣ Ε., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι.2-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/02/1409:30ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ.2-0
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο08/02/1415:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α.1-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο08/02/1415:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΤΟΠΗΣ Ε.0-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο08/02/1415:00ΜΕΞΗΣ Θ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ.0-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο08/02/1415:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν., ΣΥΡΙΟΣ Χ.0-0
ΑΡΙΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή09/02/1411:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ.0-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή09/02/1411:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.2-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή09/02/1415:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-1
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο15/02/1415:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.1-2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο15/02/1415:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.0-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΥΜΗΤΤΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο15/02/1415:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.0-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο15/02/1415:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.2-0
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή16/02/1411:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΕΜΕΡΖΙΔΗΣ Γ.7-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή16/02/1411:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΧΙΤΟΥ Σ.3-2
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή16/02/1411:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΑΓΗΣ Α.3-1
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο22/02/1415:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.2-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή23/02/1409:30ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΤΟΠΗΣ Ε.1-3
ΑΡΙΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή23/02/1411:00ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή23/02/1411:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΜΕΞΗΣ Θ.1-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/02/1411:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΠΑΛΗΣ Π.3-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή23/02/1411:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΧΙΟΝΗΣ Α.0-2
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή23/02/1415:00ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.0-0
Ρεπό: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο08/03/1415:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ.0-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο08/03/1415:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΑΓΗΣ Α., ΜΠΑΛΗΣ Π.5-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο08/03/1415:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.3-0
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΟΥΔΗ Σάββατο08/03/1415:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Σ.4-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο08/03/1415:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.1-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή09/03/1409:30ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΧΙΤΟΥ Σ.2-4
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή09/03/1415:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΖΕΡΤΟΠΟΥΛΗΣ Ν., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι.2-2
Ρεπό: ΑΡΙΩΝ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο15/03/1415:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.5-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο15/03/1415:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο15/03/1415:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ .2-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο15/03/1415:30ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.0-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή16/03/1411:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΜΕΞΗΣ Θ., ΟΝΤΟΣ Κ.3-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή16/03/1411:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΥΡΙΟΣ Χ.0-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή16/03/1411:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.2-4
Ρεπό: ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΩΝ - ΥΜΗΤΤΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο22/03/1415:45ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΖΟΥΤΗΣ Χ.0-4
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο22/03/1415:45ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΣΥΡΙΟΣ Χ.5-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο22/03/1415:45ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.1-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο22/03/1415:45ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΧΙΤΟΥ Σ.3-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή23/03/1411:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.0-0
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή23/03/1411:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΧΟΡΟΣ Μ.1-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή23/03/1411:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.2-3
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΡΙΩΝ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο29/03/1416:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο29/03/1416:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΚΑΤΟΠΗΣ Ε., ΖΕΡΤΟΠΟΥΛΗΣ Ν.1-2
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή30/03/1411:00ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή30/03/1411:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.3-2
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΑΤΗΣΙΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή30/03/1411:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΛΥΒΑΣ Β.1-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή30/03/1411:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΟΣΗΣ Μ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.0-7
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή30/03/1417:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΕΞΗΣ Θ., ΧΟΡΟΣ Μ.2-0
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο05/04/1417:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΑΓΗΣ Α.0-3
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο05/04/1417:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΚΑΤΟΠΗΣ Ε.1-0
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΕΥΚΗΣ Σάββατο05/04/1417:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-3
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή06/04/1410:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-0
ΑΡΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή06/04/1411:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΑΣ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Σ.4-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή06/04/1411:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν., ΣΥΡΙΟΣ Χ.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή06/04/1413:30ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.1-0
Ρεπό: ΥΜΗΤΤΟΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΥΜΗΤΤΟΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο12/04/1417:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο12/04/1417:00ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΚΕΦΑΛΑΣ Ε., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.0-2
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο12/04/1417:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΤΟΠΗΣ Ε., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.2-1
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο12/04/1417:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.2-2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/04/1410:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.4-2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή13/04/1411:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΑΓΗΣ Α., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή13/04/1411:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΟΡΟΣ Μ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.1-0
Ρεπό: ΠΑΤΗΣΙΑ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο26/04/1417:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΧΙΤΟΥ Σ.5-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο26/04/1417:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.2-0
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο26/04/1417:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο26/04/1417:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.4-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΑΤΗΣΙΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή27/04/1411:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.2-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή27/04/1411:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ.1-2
ΑΡΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή27/04/1417:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΖΕΛΙΟΣ Β., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.0-1
Ρεπό: ΚΗΦΙΣΙΑ 2010

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο03/05/1417:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΧΟΡΟΣ Μ., ΟΝΤΟΣ Κ.1-3
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο03/05/1417:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.0-1
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο03/05/1417:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.4-2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο03/05/1417:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.2-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο03/05/1417:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.1-2
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή04/05/1411:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.2-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/05/1414:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΑΓΗΣ Α.1-2
Ρεπό: ΙΕΡΑΠΟΛΗ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο10/05/1417:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.3-2
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΠΕΥΚΗΣ Σάββατο10/05/1417:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-2
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο10/05/1417:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.3-2
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο10/05/1417:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.2-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή11/05/1411:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.1-0
ΑΡΙΩΝ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή11/05/1411:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΧΟΡΟΣ Μ.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή11/05/1417:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.2-0
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο17/05/1415:45ΣΤΑΜΟΣ Β., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΠΑΠΠΑΣ Χ.0-3
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο17/05/1417:00ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.3-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο17/05/1417:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΥΡΙΟΣ Χ.5-0
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΡΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο17/05/1417:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΖΕΛΙΟΣ Β.2-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο17/05/1417:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.2-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο17/05/1417:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.4-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΡΟΥΦ Κυριακή18/05/1412:15ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.3-0 α.α.
Ρεπό: ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ