facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
3η ΦΑΣΗ

<< 2η ΦΑΣΗ
4η ΦΑΣΗ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Τετάρτη26/09/1816:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.1-2 παρ.
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη26/09/1816:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΟΝΤΟΣ Κ.1-1 (πεν: 2-4)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΙΑΣΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Τετάρτη26/09/1816:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΙΛΙΟΥ Τετάρτη26/09/1816:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη26/09/1816:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.0-0 (πεν: 2-4)
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη26/09/1816:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.2-0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Τετάρτη26/09/1816:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-0 (πεν: 4-3)
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Τετάρτη26/09/1816:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-2
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη26/09/1816:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Τετάρτη26/09/1816:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη26/09/1816:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.3-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Τετάρτη26/09/1816:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π.0-3
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Τετάρτη26/09/1816:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-0 (πεν: 5-4)
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Τετάρτη26/09/1816:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.7-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη26/09/1816:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΡΟΥΦΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Τετάρτη26/09/1816:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-3
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Τετάρτη26/09/1816:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-1 παρ.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Τετάρτη03/10/1816:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-3 παρ.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη03/10/1816:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΖΥΓΑΣ Π.3-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Τετάρτη03/10/1816:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.0-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Τετάρτη03/10/1816:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.5-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Τετάρτη03/10/1816:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Τετάρτη03/10/1816:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-5
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Τετάρτη03/10/1816:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Τετάρτη03/10/1816:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη03/10/1816:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.2-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη03/10/1816:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-0 (πεν: 5-3)
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΙΛΙΟΥ Τετάρτη03/10/1816:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-1 (πεν: 9-10)
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη03/10/1816:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη03/10/1816:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.4-2 παρ.