facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΤΗΣΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή30/09/1811:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.3-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή30/09/1811:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-3
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή30/09/1816:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-3
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή30/09/1816:45ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.0-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο27/10/1816:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-0
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΠΕΥΚΗΣ Σάββατο27/10/1816:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.2-2
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο06/10/1816:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.3-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/10/1810:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΡΟΥΦ Κυριακή07/10/1811:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.2-0
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/10/1813:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.3-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή07/10/1816:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-3
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΜΑΡΟΥΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή07/10/1817:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
Ρεπό: ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο13/10/1816:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-0
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΠΕΥΚΗΣ Σάββατο13/10/1816:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.1-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΡΟΥΦ Κυριακή14/10/1810:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ., ΝΑΣΗΣ Σ.3-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή14/10/1811:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.0-2
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή14/10/1816:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.3-2
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/10/1816:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
Ρεπό: ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο20/10/1816:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.1-4
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΡΟΥΦ Κυριακή21/10/1810:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-3
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή21/10/1811:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-3
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή21/10/1811:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.3-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/10/1812:45ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-2
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή21/10/1816:00ΖΥΓΑΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.3-1
Ρεπό: ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο03/11/1815:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.3-1
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΕΥΚΗΣ Σάββατο03/11/1815:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-2
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/11/1809:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.3-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή04/11/1809:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.0-4
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή04/11/1811:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΙΤΣΚΟΣ Τ.4-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/11/1812:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.2-1
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο10/11/1815:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.4-1
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο10/11/1815:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.3-2
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο10/11/1815:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή11/11/1811:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.1-4
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή11/11/1811:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΙΤΣΚΟΣ Τ.4-3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/11/1812:15ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-1
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΥΚΗΣ Σάββατο17/11/1815:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/11/1809:30
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/11/1812:15
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή18/11/1812:15
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή18/11/1815:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑΡΟΥΦ Κυριακή18/11/1815:15
Ρεπό: ΚΟΡΩΝΙΔΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
Ρεπό: ΠΑΤΗΣΙΑ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Ρεπό: ΜΑΡΟΥΣΙ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΚΑΛΑΜΑΚΙ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
Ρεπό: ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Ρεπό: ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Ρεπό: ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
Ρεπό: ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Ρεπό: ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΜΑΡΟΥΣΙ
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΚΟΡΩΝΙΔΑ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Ρεπό: ΠΑΤΗΣΙΑ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
Ρεπό: ΜΑΡΟΥΣΙ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Ρεπό: ΚΑΛΑΜΑΚΙ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΤΗΣΙΑ
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Ρεπό: ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
Ρεπό: ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ