facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
Γ΄Κατηγορία - αγώνας ανόδου 1 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΤΗΣΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή30/09/1811:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.3-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή30/09/1811:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-3
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή30/09/1816:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-3
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή30/09/1816:45ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.0-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο27/10/1816:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-0
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΠΕΥΚΗΣ Σάββατο27/10/1816:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.2-2
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο06/10/1816:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.3-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/10/1810:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΡΟΥΦ Κυριακή07/10/1811:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.2-0
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/10/1813:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.3-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή07/10/1816:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-3
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΜΑΡΟΥΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή07/10/1817:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
Ρεπό: ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο13/10/1816:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-0
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΠΕΥΚΗΣ Σάββατο13/10/1816:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.1-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΡΟΥΦ Κυριακή14/10/1810:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ., ΝΑΣΗΣ Σ.3-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή14/10/1811:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.0-2
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή14/10/1816:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.3-2
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/10/1816:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
Ρεπό: ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο20/10/1816:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.1-4
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΡΟΥΦ Κυριακή21/10/1810:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-3
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή21/10/1811:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-3
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή21/10/1811:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.3-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/10/1812:45ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-2
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή21/10/1816:00ΖΥΓΑΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.3-1
Ρεπό: ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο03/11/1815:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.3-1
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΕΥΚΗΣ Σάββατο03/11/1815:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-2
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/11/1809:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.3-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή04/11/1809:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.0-4
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή04/11/1811:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΙΤΣΚΟΣ Τ.4-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/11/1812:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.2-1
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο10/11/1815:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.4-1
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο10/11/1815:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.3-2
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο10/11/1815:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή11/11/1811:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.1-4
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή11/11/1811:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΙΤΣΚΟΣ Τ.4-3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/11/1812:15ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-1
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΥΚΗΣ Σάββατο17/11/1815:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.3-2
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/11/1809:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.2-2
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/11/1812:15ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή18/11/1812:15ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΙΝΤΟΣ Δ.2-3
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή18/11/1815:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.4-3
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑΡΟΥΦ Κυριακή18/11/1815:15ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.2-0
Ρεπό: ΚΟΡΩΝΙΔΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο24/11/1815:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-2
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο24/11/1815:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.3-3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή25/11/1809:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΙΤΣΚΟΣ Τ.0-1
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή25/11/1811:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΜΑΡΟΥΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή25/11/1811:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-2
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή25/11/1815:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΟΥΜ Δ.1-0
Ρεπό: ΠΑΤΗΣΙΑ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή02/12/1809:30ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.3-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/12/1809:30ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΝΑΟΥΜ Δ., ΝΑΣΗΣ Σ.5-2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή02/12/1811:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.1-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή02/12/1815:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.0-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΡΟΥΦ Κυριακή02/12/1815:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-4
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/12/1815:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.2-0
Ρεπό: ΜΑΡΟΥΣΙ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΕΥΚΗΣ Σάββατο08/12/1815:00ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.2-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο08/12/1815:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.0-1
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή09/12/1811:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.4-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή09/12/1811:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ.1-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή09/12/1812:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.0-4
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/12/1815:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.3-2
Ρεπό: ΚΑΛΑΜΑΚΙ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο15/12/1815:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.0-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή16/12/1809:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.2-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή16/12/1815:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.3-0
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή16/12/1815:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή16/12/1815:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.2-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή16/12/1815:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.2-1
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΠΕΥΚΗΣ Σάββατο05/01/1915:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.3-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο05/01/1915:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.0-4
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή06/01/1911:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-4
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή06/01/1915:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-5
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή06/01/1915:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.2-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή06/01/1915:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-0
Ρεπό: ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο12/01/1915:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β.0-2
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο12/01/1915:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν.4-2
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/01/1909:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΙΤΣΚΟΣ Τ.0-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/01/1912:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΛΙΑΚΑΣ Π.6-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΡΟΥΦ Κυριακή13/01/1915:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.3-2
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή13/01/1915:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-0
Ρεπό: ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο19/01/1915:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.8-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο19/01/1915:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/01/1909:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΙΤΣΚΟΣ Τ.1-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή20/01/1911:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-3
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/01/1915:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.4-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙΡΟΥΦ Κυριακή20/01/1915:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-3
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο26/01/1915:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-2
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΤΗΣΙΑΠΕΥΚΗΣ Σάββατο26/01/1915:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο26/01/1915:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.0-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Κυριακή27/01/1909:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.0-3
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή27/01/1911:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-2
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή27/01/1915:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-1
Ρεπό: ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο02/02/1915:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-2
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΜΑΡΟΥΣΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο02/02/1915:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.3-2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/02/1909:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.1-3
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή03/02/1911:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.5-0
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/02/1912:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.3-0
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή03/02/1915:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.2-1
Ρεπό: ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο09/02/1915:00ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.3-0
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΥΚΗΣ Σάββατο09/02/1915:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΡΟΥΦ Κυριακή10/02/1909:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.0-3
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/02/1911:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.2-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή10/02/1915:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.6-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή10/02/1915:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
Ρεπό: ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο16/02/1915:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-3
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο16/02/1915:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.1-2
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο16/02/1915:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.5-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο16/02/1915:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.0-3
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή17/02/1911:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.1-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΜΑΡΟΥΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/02/1912:30ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.1-1
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή24/02/1909:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.0-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή24/02/1911:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΡΟΥΦ Κυριακή24/02/1911:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-3
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή24/02/1915:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.2-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή24/02/1915:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-3
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο09/03/1915:30ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.4-2
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο02/03/1915:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο02/03/1915:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.3-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο02/03/1915:30ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.1-3
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή03/03/1911:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-0
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΜΑΡΟΥΣΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή03/03/1915:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.3-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/03/1915:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΜΠΕΝΟΣ Α.1-0
Ρεπό: ΚΟΡΩΝΙΔΑ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο16/03/1915:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.0-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/03/1909:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΡΟΥΦ Κυριακή17/03/1909:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-3
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/03/1915:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦ Κυριακή17/03/1915:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-9
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή17/03/1915:30ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ.9-0
Ρεπό: ΠΑΤΗΣΙΑ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο30/03/1915:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.4-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο30/03/1915:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΔΕΟΝΑΣ Γ.0-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή31/03/1910:45ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Θ.0-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή31/03/1911:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.4-1
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή31/03/1916:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.2-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή31/03/1916:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
Ρεπό: ΜΑΡΟΥΣΙ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο06/04/1916:30ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΡΟΥΦ Σάββατο06/04/1916:30ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.1-0
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/04/1910:45ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή07/04/1912:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-4
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΡΟΥΦ Κυριακή07/04/1913:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.1-0
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/04/1913:30ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.5-1
Ρεπό: ΚΑΛΑΜΑΚΙ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή14/04/1911:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.2-1
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή14/04/1911:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΝΑΟΥΜ Δ.1-4
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή14/04/1911:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.1-6
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή14/04/1911:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΥΛΗΣ Δ.0-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/04/1913:45ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ.1-1
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή14/04/1916:45ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.1-3
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο20/04/1916:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.5-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦ Σάββατο20/04/1916:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-8
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο20/04/1916:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.4-0
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΜΑΡΟΥΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/04/1910:45ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.3-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή21/04/1911:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.4-4
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/04/1913:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.3-2
Ρεπό: ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΡΟΥΦ Κυριακή05/05/1911:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-10
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή05/05/1911:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΟΥΜ Δ., ΝΑΣΗΣ Σ.1-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή05/05/1911:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.2-4
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΤΗΣΙΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή05/05/1911:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.4-3
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή05/05/1917:00ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.2-4
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/05/1917:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ.0-3
Ρεπό: ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ