facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο29/09/1816:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή30/09/1811:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή30/09/1811:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ.2-3
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή30/09/1811:003-0 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή30/09/1812:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.3-1
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή30/09/1816:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-0
Ρεπό: ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο06/10/1816:000-3 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο06/10/1816:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-4
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο06/10/1816:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή07/10/1811:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.0-3
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή07/10/1811:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.2-0
ΑΡΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή07/10/1811:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α.0-2
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο13/10/1816:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-2
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΡΙΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο13/10/1816:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ Κυριακή14/10/1800:003-0 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή14/10/1811:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή14/10/1811:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή14/10/1811:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.4-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ0-3 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο20/10/1816:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο20/10/1816:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-4
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή21/10/1811:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.6-0
ΑΡΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή21/10/1811:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή21/10/1816:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-0
Ρεπό: ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ 3-0 α.α.
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο03/11/1815:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο03/11/1815:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή04/11/1811:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-2
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή04/11/1811:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΒΡΕΤΟΣ Δ.0-6
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή04/11/1811:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-2
Ρεπό: ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ0-3 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο10/11/1815:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΡΟΥΦ Σάββατο10/11/1815:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.1-0
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή11/11/1810:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.2-0
ΑΡΙΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή11/11/1811:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή11/11/1811:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-1
Ρεπό: ΤΑΤΑΥΛΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)3-0 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο17/11/1815:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-2
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΡΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή18/11/1811:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.3-2
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή18/11/1815:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.3-2
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή18/11/1815:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-0
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή18/11/1815:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.4-4
Ρεπό: ΓΑΛΑΞΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΤΑΤΑΥΛΑ 0-3 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο24/11/1815:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο24/11/1815:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Σάββατο24/11/1815:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.3-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή25/11/1810:30ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.2-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή25/11/1811:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.1-0
Ρεπό: ΑΡΙΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΩΝ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ 3-0 α.α.
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή02/12/1811:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α.3-1
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή02/12/1811:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.2-2
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή02/12/1811:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.3-2
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή02/12/1811:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-3
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή02/12/1811:45ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-2
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο08/12/1815:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΡΑΝΑΣ Ι.2-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο08/12/1815:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο08/12/1815:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.6-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΡΟΥΦ Σάββατο08/12/1815:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΑΣΗΣ Σ.0-0
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή09/12/1810:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.2-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή09/12/1811:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.0-3
Ρεπό: ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ0-3 α.α.
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο15/12/1815:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-3
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή16/12/1811:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-4
ΑΡΙΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή16/12/1811:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-2
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή16/12/1815:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-0
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή16/12/1815:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-0
Ρεπό: ΠΑΓΚΡΑΤΙ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ 3-0 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο05/01/1915:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.8-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή06/01/1910:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή06/01/1911:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.4-0
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή06/01/1911:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-0
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή06/01/1915:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.0-2
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο12/01/1915:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-7
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο12/01/1915:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή13/01/1911:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-7
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή13/01/1911:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.4-0
ΑΡΙΩΝ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή13/01/1911:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-1
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ0-3 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο19/01/1915:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-2
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή20/01/1911:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή20/01/1911:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.0-4
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή20/01/1911:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.3-0
ΑΡΙΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή20/01/1911:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-2
Ρεπό: ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ 3-0 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο26/01/1915:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο26/01/1915:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή27/01/1911:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-0
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή27/01/1911:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.4-0
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή27/01/1915:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-3
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ0-3 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο02/02/1915:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΝΑΣΗΣ Σ.1-3
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή03/02/1911:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.1-0
ΑΡΙΩΝ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή03/02/1911:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.1-3
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή03/02/1915:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.0-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή03/02/1915:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.0-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ 3-0 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο09/02/1915:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-0
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή10/02/1911:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.0-6
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΡΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή10/02/1911:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-0
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή10/02/1911:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.2-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή10/02/1915:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.4-1
Ρεπό: ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ0-3 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο16/02/1915:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο16/02/1915:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-0
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή17/02/1911:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.3-1
ΑΡΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή17/02/1911:00ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.3-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΡΟΥΦ Κυριακή17/02/1915:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.0-2
Ρεπό: ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ 3-0 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο23/02/1915:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β.2-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή24/02/1911:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-1
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή24/02/1911:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΠΕΝΟΣ Α.2-2
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή24/02/1911:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-1
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή24/02/1911:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.1-0
Ρεπό: ΤΑΤΑΥΛΑ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο02/03/1915:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΙΤΣΚΟΣ Τ.1-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή03/03/1910:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-1
ΑΡΙΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή03/03/1911:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ.1-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή03/03/1911:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.0-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή03/03/1915:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-3
Ρεπό: ΓΑΛΑΞΙΑΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ 3-0 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο16/03/1915:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.3-0
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο16/03/1915:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή17/03/1911:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-1
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή17/03/1911:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-0
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή17/03/1915:30ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.0-2
Ρεπό: ΑΡΙΩΝ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΑΡΙΩΝ 0-3 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο30/03/1915:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.1-5
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο30/03/1915:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο30/03/1915:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.3-0
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή31/03/1911:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή31/03/1916:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-2
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο06/04/1916:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.1-2
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο06/04/1916:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.1-0
ΑΡΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή07/04/1911:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΔΕΟΝΑΣ Γ.1-2
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή07/04/1911:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.4-2
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή07/04/1911:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-4
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή07/04/1911:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.6-0
Ρεπό: ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ 3-0 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή14/04/1911:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-0
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή14/04/1911:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή14/04/1911:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ.0-3
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή14/04/1916:30ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή14/04/1916:30ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.3-5
Ρεπό: ΠΑΓΚΡΑΤΙ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ0-3 α.α.
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο20/04/1916:30ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.3-0 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή21/04/1911:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.1-2
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή21/04/1911:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-5
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή21/04/1911:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α.0-0
ΑΡΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή21/04/1911:00ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-2
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ 3-0 α.α.
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή05/05/1911:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.7-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΡΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή05/05/1911:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή05/05/1917:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.3-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή05/05/1917:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.0-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦ Κυριακή05/05/1917:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-1
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ