facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο29/09/1816:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή30/09/1811:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή30/09/1811:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ.2-3
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή30/09/1811:003-0 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή30/09/1812:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.3-1
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή30/09/1816:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-0
Ρεπό: ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο06/10/1816:000-3 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο06/10/1816:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-4
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο06/10/1816:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή07/10/1811:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΚΣΙΔΗΣ Γ.0-3
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή07/10/1811:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.2-0
ΑΡΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή07/10/1811:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α.0-2
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο13/10/1816:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-2
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΡΙΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο13/10/1816:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ Κυριακή14/10/1800:003-0 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή14/10/1811:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή14/10/1811:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή14/10/1811:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.4-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ0-3 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο20/10/1816:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο20/10/1816:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-4
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή21/10/1811:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.6-0
ΑΡΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή21/10/1811:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή21/10/1816:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-0
Ρεπό: ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ 3-0 α.α.
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο03/11/1815:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο03/11/1815:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή04/11/1811:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-2
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή04/11/1811:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΒΡΕΤΟΣ Δ.0-6
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή04/11/1811:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-2
Ρεπό: ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ0-3 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο10/11/1815:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΡΟΥΦ Σάββατο10/11/1815:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.1-0
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή11/11/1810:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.2-0
ΑΡΙΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή11/11/1811:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή11/11/1811:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-1
Ρεπό: ΤΑΤΑΥΛΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο17/11/1815:00
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΡΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή18/11/1811:00
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή18/11/1815:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή18/11/1815:00
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή18/11/1815:00
Ρεπό: ΓΑΛΑΞΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΑΡΙΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΩΝ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΙΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ
Ρεπό: ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΡΙΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΠΑΓΚΡΑΤΙ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΙΩΝ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΡΙΩΝ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΑΡΙΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
Ρεπό: ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΡΙΩΝ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΡΙΩΝ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΡΙΩΝ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΡΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
Ρεπό: ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΙΩΝ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΤΑΤΑΥΛΑ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Ρεπό: ΓΑΛΑΞΙΑΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΑΡΙΩΝ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΑΡΙΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΩΝ
Ρεπό: ΠΑΓΚΡΑΤΙ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΡΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΡΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ