facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΡΙΩΝ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
Ρεπό: ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΑΡΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΡΙΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΡΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
Ρεπό: ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΙΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
Ρεπό: ΤΑΤΑΥΛΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΡΙΩΝ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΓΑΛΑΞΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΑΡΙΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΩΝ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΙΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ
Ρεπό: ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΡΙΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΠΑΓΚΡΑΤΙ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΙΩΝ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΡΙΩΝ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΑΡΙΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
Ρεπό: ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΡΙΩΝ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΡΙΩΝ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΡΙΩΝ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΡΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
Ρεπό: ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΙΩΝ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΤΑΤΑΥΛΑ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Ρεπό: ΓΑΛΑΞΙΑΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΑΡΙΩΝ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΑΡΙΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΩΝ
Ρεπό: ΠΑΓΚΡΑΤΙ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΡΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΡΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ