facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο29/09/1816:30ΙΣΣΑ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή30/09/1811:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.3-2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή30/09/1811:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή30/09/1816:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.4-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή30/09/1816:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.6-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο27/10/1816:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-0
Ρεπό: ΑΤΤΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο06/10/1816:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-3
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο06/10/1816:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο06/10/1816:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή07/10/1811:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ.1-3
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή07/10/1811:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή07/10/1816:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΝΑΣΗΣ Σ.2-3
Ρεπό: ΑΟ ΚΩΦΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο13/10/1816:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.3-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο13/10/1816:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.3-2
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο13/10/1816:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.8-2
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΦΟΒΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή14/10/1811:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή14/10/1811:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή14/10/1813:00ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.3-0
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο20/10/1816:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.3-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο20/10/1816:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΙΑΚΑΣ Π.2-5
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή21/10/1811:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.0-5
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή21/10/1811:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.1-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή21/10/1811:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/10/1816:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.3-1
Ρεπό: ΑΦΟΒΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο03/11/1815:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο03/11/1815:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.2-1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο03/11/1815:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή04/11/1810:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή04/11/1811:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.5-1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή04/11/1815:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.2-2
Ρεπό: ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο10/11/1815:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-6
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/11/1809:30ΖΥΓΑΣ Π., ΝΑΟΥΜ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.0-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή11/11/1810:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.3-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΦΟΒΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή11/11/1811:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.2-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή11/11/1811:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή11/11/1811:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.4-0
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο17/11/1815:00
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο17/11/1815:00
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο17/11/1815:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο17/11/1815:00
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο17/11/1815:00
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή18/11/1811:00
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΦΟΒΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΑΕ ΙΛΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΦΟΒΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΤΤΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ
Ρεπό: ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Ρεπό: ΑΤΤΙΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΦΟΒΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΟ ΚΩΦΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΦΟΒΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
Ρεπό: ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΦΟΒΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣ
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣ
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΕ ΙΛΙΟΥ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΦΟΒΟΣ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Ρεπό: ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ