facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο22/09/1816:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΖΗΣΗΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.3-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο22/09/1816:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο22/09/1816:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο22/09/1816:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-3
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο22/09/1816:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο22/09/1816:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.2-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο22/09/1816:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή23/09/1816:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο29/09/1816:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-3
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο29/09/1816:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-0
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο29/09/1816:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-4
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή30/09/1811:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΖΥΓΑΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή30/09/1811:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.1-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή30/09/1816:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.2-2
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή30/09/1816:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.4-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Τετάρτη10/10/1816:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.4-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο06/10/1815:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο06/10/1816:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο06/10/1816:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο06/10/1816:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο06/10/1816:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.3-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο06/10/1816:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.1-4
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο06/10/1816:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.3-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή07/10/1816:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο13/10/1816:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-2
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο13/10/1816:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.5-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο13/10/1816:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.0-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΚΑΜΑΤΕΡΟΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο13/10/1816:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.2-6
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή14/10/1811:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.2-0
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή14/10/1811:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή14/10/1816:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή14/10/1816:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο20/10/1815:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.1-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο20/10/1816:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο20/10/1816:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο20/10/1816:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΥΓΑΣ Π.1-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο20/10/1816:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.4-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο20/10/1816:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο20/10/1816:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-3
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή21/10/1816:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο27/10/1816:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.5-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο27/10/1816:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο27/10/1816:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.3-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο27/10/1816:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο27/10/1816:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΖΥΓΑΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.0-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή28/10/1815:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-4
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή28/10/1815:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-2
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή28/10/1815:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο03/11/1815:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο03/11/1815:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο03/11/1815:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.3-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο03/11/1815:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο03/11/1815:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο03/11/1815:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή04/11/1811:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.5-3
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή04/11/1815:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/11/1815:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-2
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο10/11/1815:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο10/11/1815:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο10/11/1815:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο10/11/1815:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β.2-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή11/11/1815:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.1-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή11/11/1815:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.0-4
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή11/11/1815:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ