facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΒΥΡΩΝΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο22/09/1816:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-2
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο22/09/1816:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.3-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο22/09/1816:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή23/09/1816:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.7-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή23/09/1816:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.2-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή23/09/1816:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.1-0
ΠΕΥΚΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή23/09/1816:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.0-2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή23/09/1816:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο29/09/1816:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΕΥΚΗΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο29/09/1816:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή30/09/1816:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή30/09/1816:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΔΑΣ Β.1-2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΓΟΥΔΗ Κυριακή30/09/1816:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-2
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Τετάρτη10/10/1816:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τετάρτη10/10/1816:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη10/10/1816:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΖΥΓΑΣ Π., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο06/10/1816:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.0-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο06/10/1816:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο06/10/1816:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.0-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΒΥΡΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή07/10/1816:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΖΗΡΔΑΣ Α.4-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή07/10/1816:00ΖΥΓΑΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή07/10/1816:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.2-0
ΠΕΥΚΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή07/10/1816:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.3-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΥΜΗΤΤΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή07/10/1816:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο13/10/1816:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-1
ΒΥΡΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο13/10/1816:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΕΥΚΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο13/10/1816:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.2-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο13/10/1816:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο13/10/1816:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή14/10/1816:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή14/10/1816:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-1
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή14/10/1816:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.2-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο20/10/1816:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο20/10/1816:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο20/10/1816:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α.1-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή21/10/1816:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή21/10/1816:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.6-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΒΥΡΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή21/10/1816:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-1
ΠΕΥΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή21/10/1816:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.1-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή21/10/1816:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο27/10/1816:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.4-1
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο27/10/1816:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο27/10/1816:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.0-4
ΒΥΡΩΝ - ΠΕΥΚΗΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο27/10/1816:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο27/10/1816:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-2
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο27/10/1816:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή28/10/1815:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.2-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή28/10/1815:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο03/11/1815:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΓΟΥΔΗ Σάββατο03/11/1815:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-2
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο03/11/1815:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.0-1
ΠΕΥΚΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή04/11/1815:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή04/11/1815:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.4-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή04/11/1815:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΒΥΡΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή04/11/1815:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή04/11/1815:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο10/11/1815:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο10/11/1815:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-1
ΒΥΡΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο10/11/1815:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο10/11/1815:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο10/11/1815:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.0-5
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΕΥΚΗΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή11/11/1815:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή11/11/1815:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή11/11/1815:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β.0-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο17/11/1815:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΒΥΡΩΝΓΟΥΔΗ Σάββατο17/11/1815:00
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο17/11/1815:00
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο17/11/1815:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή18/11/1815:00
ΠΕΥΚΗ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή18/11/1815:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή18/11/1815:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή18/11/1815:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΕΥΚΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΒΥΡΩΝ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΠΕΥΚΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΒΥΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΕΥΚΗ
ΒΥΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΒΥΡΩΝ
ΠΕΥΚΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΕΥΚΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΕΥΚΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΠΕΥΚΗ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΒΥΡΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΒΥΡΩΝ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΠΕΥΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΒΥΡΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΕΥΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΠΕΥΚΗ - ΒΥΡΩΝ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΕΥΚΗ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΒΥΡΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΒΥΡΩΝ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΠΕΥΚΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΒΥΡΩΝ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΕΥΚΗ
ΒΥΡΩΝ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΒΥΡΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΒΥΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΕΥΚΗ
ΒΥΡΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΠΕΥΚΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ