facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΒΥΡΩΝΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο22/09/1816:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο22/09/1816:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο22/09/1816:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή23/09/1816:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή23/09/1816:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή23/09/1816:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
ΠΕΥΚΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή23/09/1816:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή23/09/1816:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΒΥΡΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΒΥΡΩΝ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΕΥΚΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΒΥΡΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΕΥΚΗ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΒΥΡΩΝ
ΠΕΥΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΒΥΡΩΝ - ΠΕΥΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΒΥΡΩΝ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΕΥΚΗ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΒΥΡΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΕΥΚΗ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΒΥΡΩΝ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΕΥΚΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΒΥΡΩΝ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΠΕΥΚΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΒΥΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΕΥΚΗ
ΒΥΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΒΥΡΩΝ
ΠΕΥΚΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΕΥΚΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΕΥΚΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΠΕΥΚΗ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΒΥΡΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΒΥΡΩΝ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΠΕΥΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΒΥΡΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΕΥΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΠΕΥΚΗ - ΒΥΡΩΝ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΕΥΚΗ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΒΥΡΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΒΥΡΩΝ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΠΕΥΚΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΒΥΡΩΝ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΕΥΚΗ
ΒΥΡΩΝ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΒΥΡΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΒΥΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΕΥΚΗ
ΒΥΡΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΠΕΥΚΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ