facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο22/09/1816:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
ΠΟΨ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο22/09/1816:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο22/09/1816:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο22/09/1816:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο22/09/1816:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Κυριακή23/09/1816:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή23/09/1816:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή23/09/1816:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΟΨ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΨ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΟΨ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΟΨ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΟΨ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΟΨ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΠΟΨ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΟΨ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΟΨ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΠΟΨ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΟΨ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΠΟΨ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΟΨ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΟΨ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΟΨ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΟΨ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΟΨ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΟΨ
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΠΟΨ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΟΨ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΠΟΨ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΟΨ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΟΨ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΟΨ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΟΨ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΟΨ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΟΨ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΠΟΨ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ