facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
ΚΑΤΑΤΑΞΗ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΘΕΣΕΙΣ 37-38-39 ΓΕΝ.ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο28/09/1316:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ.1-0
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο28/09/1316:30ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι.2-1
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή29/09/1312:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.2-4
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή29/09/1316:30ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή29/09/1316:30ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή29/09/1316:30ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.2-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή29/09/1316:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.4-1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή29/09/1316:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο05/10/1316:30ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.0-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο05/10/1316:30ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΑΡΩΣΗΣ Α.2-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΡΟΥΦ Κυριακή06/10/1310:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή06/10/1310:30ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή06/10/1316:30ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή06/10/1316:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΕΞΗΣ Θ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.2-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή06/10/1316:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή06/10/1316:30ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο12/10/1316:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-3
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο12/10/1316:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.6-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΡΟΥΦ Κυριακή13/10/1311:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.0-3
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/10/1316:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.0-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή13/10/1316:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή13/10/1316:00ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.1-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή13/10/1316:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.4-2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΥΚΑΚΙΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή13/10/1316:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΑΣΠΡΟΣ Σ.2-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο19/10/1316:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΣΥΨΑΣ Ι.0-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή20/10/1309:45ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή20/10/1311:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.1-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/10/1313:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΣΤΑΜΟΣ Β.3-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή20/10/1316:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή20/10/1316:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.3-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή20/10/1316:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.1-1
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΡΟΥΦ Κυριακή20/10/1316:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΓΡΙΜΜΑΣ Ε.1-5


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο26/10/1316:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ.1-0
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΥΚΑΚΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο26/10/1316:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή27/10/1310:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ.0-3
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΡΟΥΦ Κυριακή27/10/1311:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.2-4
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή27/10/1315:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή27/10/1315:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ.0-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή27/10/1315:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΙΟΣΕΣ Β.0-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή27/10/1315:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.5-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο02/11/1315:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.7-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΠΑΠΑΓΟΣΡΟΥΦ Κυριακή03/11/1309:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.6-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή03/11/1311:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.0-4
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή03/11/1312:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή03/11/1315:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ.0-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή03/11/1315:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή03/11/1315:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι.3-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/11/1315:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο09/11/1315:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΚΙΟΣΕΣ Β., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.0-1
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο09/11/1315:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΖΗΣΗΣ Δ.0-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή10/11/1311:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.3-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΡΟΥΦ Κυριακή10/11/1311:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή10/11/1315:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.3-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή10/11/1315:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΕΞΗΣ Θ.2-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή10/11/1315:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΥΚΑΚΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή10/11/1315:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.0-4


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο16/11/1315:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.0-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο16/11/1315:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.2-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή17/11/1311:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.0-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΡΟΥΦ Κυριακή17/11/1312:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΣΠΡΟΣ Σ.3-2
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή17/11/1315:00ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι.1-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή17/11/1315:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΕΞΗΣ Θ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.2-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/11/1315:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.2-1
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΑΠΑΓΟΣΡΟΥΦ Κυριακή17/11/1315:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΣΠΡΟΣ Σ.1-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή24/11/1310:30ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή24/11/1311:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.0-3
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή24/11/1315:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή24/11/1315:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.1-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή24/11/1315:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β.3-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή24/11/1315:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΝΑΡΗΣ Η., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ.2-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή24/11/1315:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙΡΟΥΦ Κυριακή24/11/1315:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ.0-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο30/11/1315:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-2
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο30/11/1315:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΡΟΥΦ Κυριακή01/12/1309:30ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.2-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή01/12/1311:00ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-3
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΡΟΥΦ Κυριακή01/12/1312:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.2-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή01/12/1315:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.0-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή01/12/1315:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β.2-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή01/12/1315:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΑΣΠΡΟΣ Σ.2-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο07/12/1315:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΙΟΣΕΣ Β., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή08/12/1310:30ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.3-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή08/12/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.2-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή08/12/1315:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΥΨΑΣ Ι.2-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή08/12/1315:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.2-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή08/12/1315:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.0-4
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή08/12/1315:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΟΥΚΑΚΙΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή08/12/1315:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΙΟΣΕΣ Β., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.2-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΠΑΓΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο14/12/1315:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.1-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο14/12/1315:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.0-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή15/12/1311:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.0-1
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΡΟΥΦ Κυριακή15/12/1312:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΑΣΠΡΟΣ Σ.4-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή15/12/1315:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.1-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή15/12/1315:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.2-1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή15/12/1315:00ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.1-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή15/12/1315:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο21/12/1315:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.2-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΡΟΥΦ Κυριακή22/12/1309:00ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή22/12/1311:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦ Κυριακή22/12/1312:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ.0-3
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή22/12/1315:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή22/12/1315:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή22/12/1315:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή22/12/1315:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ.1-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ3-0 α.α.
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΡΟΥΦ Σάββατο04/01/1415:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή05/01/1410:30ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.1-2
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή05/01/1411:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-2
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή05/01/1415:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.4-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή05/01/1415:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.7-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή05/01/1415:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.2-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/01/1415:00ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.1-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο11/01/1415:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.3-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο11/01/1415:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.2-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή12/01/1409:30ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.4-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή12/01/1411:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.2-2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΟΥΚΑΚΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή12/01/1411:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή12/01/1415:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.0-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή12/01/1415:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή12/01/1415:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.4-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο18/01/1415:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΣΥΨΑΣ Ι.0-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή19/01/1409:30ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.2-0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή19/01/1411:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.2-2
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΥΚΑΚΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή19/01/1415:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.2-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΡΟΥΦ Κυριακή19/01/1415:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή19/01/1415:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή19/01/1415:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή19/01/1415:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.3-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Σάββατο25/01/1415:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-0
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο25/01/1415:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΖΗΣΗΣ Δ.0-4
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο25/01/1415:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή26/01/1410:30ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.0-3
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή26/01/1415:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή26/01/1415:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.5-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή26/01/1415:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ.2-3
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΟΥΚΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή26/01/1415:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΕΞΗΣ Θ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.1-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο01/02/1415:00ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.2-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή02/02/1410:30ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.7-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή02/02/1411:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΖΗΣΗΣ Δ.2-0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή02/02/1411:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.2-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή02/02/1415:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.3-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή02/02/1415:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.5-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή02/02/1415:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-3
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή02/02/1415:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.2-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο08/02/1415:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.1-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο08/02/1415:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΡΩΣΗΣ Α.0-5
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο08/02/1415:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.2-0
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΚΟΥΚΑΚΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο08/02/1415:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή09/02/1410:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή09/02/1415:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΜΕΞΗΣ Θ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.0-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή09/02/1415:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΝΑΡΗΣ Η.0-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή09/02/1415:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.1-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή16/02/1411:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή16/02/1411:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.0-3
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή16/02/1412:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.1-3
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή16/02/1415:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή16/02/1415:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.2-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή16/02/1415:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.0-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή16/02/1415:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ.3-3
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή16/02/1415:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ.2-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΡΟΥΦ Σάββατο22/02/1415:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.0-3
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο22/02/1415:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.2-0
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο22/02/1415:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή23/02/1411:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ.4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή23/02/1415:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Β.0-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή23/02/1415:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή23/02/1415:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-3
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΥΚΑΚΙΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή23/02/1415:30ΜΑΝΘΟΣ Α., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.2-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο08/03/1415:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΖΗΣΗΣ Δ.3-3
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή09/03/1410:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/03/1412:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.0-1
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή09/03/1412:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.2-2
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή09/03/1415:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή09/03/1415:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.1-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή09/03/1415:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή09/03/1415:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.4-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο15/03/1415:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.0-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο15/03/1415:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.0-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΡΟΥΦ Σάββατο15/03/1415:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο15/03/1415:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή16/03/1409:45ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΖΗΣΗΣ Δ.1-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή16/03/1411:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.0-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή16/03/1415:00ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.3-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή16/03/1415:30ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.3-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο22/03/1415:45ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι.1-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή23/03/1410:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.1-0
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή23/03/1410:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε.4-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή23/03/1411:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΦΙΤΣΑΣ Β.1-3
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή23/03/1415:45ΚΙΟΣΕΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.5-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή23/03/1415:45ΜΑΝΘΟΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.3-4
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή23/03/1415:45ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/03/1415:45ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.2-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο29/03/1416:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΥΨΑΣ Ι.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο29/03/1416:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή30/03/1411:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.4-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή30/03/1411:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.0-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή30/03/1417:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή30/03/1417:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΖΟΥΤΗΣ Χ.6-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή30/03/1417:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.4-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΟΥΚΑΚΙΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή30/03/1417:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.2-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο05/04/1417:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.2-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή06/04/1411:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-0
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή06/04/1411:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.1-5
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΡΟΥΦ Κυριακή06/04/1411:30ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή06/04/1414:15ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.2-2
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή06/04/1417:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ.1-2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή06/04/1417:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.2-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή06/04/1417:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή13/04/1411:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ.2-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή13/04/1411:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή13/04/1411:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή13/04/1411:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.6-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή13/04/1411:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.2-3
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή13/04/1411:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.2-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΟΥΚΑΚΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή13/04/1411:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.4-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΡΟΥΦ Κυριακή13/04/1414:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.0-1


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο26/04/1417:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-0
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο26/04/1417:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.2-3
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή27/04/1411:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή27/04/1411:00ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-4
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή27/04/1411:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.2-2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή27/04/1411:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή27/04/1411:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-0
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΡΟΥΦ Κυριακή27/04/1411:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.0-1


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή04/05/1411:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.0-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή04/05/1411:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.1-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή04/05/1411:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή04/05/1411:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.5-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή04/05/1411:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.0-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή04/05/1411:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.1-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΚΟΥΚΑΚΙΡΟΥΦ Κυριακή04/05/1411:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή04/05/1417:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-5


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο10/05/1417:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.5-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο10/05/1417:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.2-0
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο10/05/1417:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-3
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο10/05/1417:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.3-2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο10/05/1417:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/05/1417:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.1-2
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΡΟΥΦ Σάββατο10/05/1417:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΖΗΣΗΣ Δ.3-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο10/05/1417:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.0-1