facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο22/09/1816:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή23/09/1816:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή23/09/1816:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή23/09/1816:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή23/09/1816:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή23/09/1816:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή23/09/1816:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή23/09/1816:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ