facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο22/09/1816:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή23/09/1816:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή23/09/1816:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.0-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή23/09/1816:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.4-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή23/09/1816:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή23/09/1816:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.3-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή23/09/1816:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή23/09/1816:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο29/09/1816:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.6-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή30/09/1816:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.3-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή30/09/1816:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ.1-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή30/09/1816:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή30/09/1816:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.1-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή30/09/1816:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη10/10/1816:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Τετάρτη10/10/1817:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.1-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο06/10/1816:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο06/10/1816:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.3-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή07/10/1816:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.1-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή07/10/1816:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.2-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή07/10/1816:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή07/10/1816:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.0-2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή07/10/1816:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΔΟΣΗΣ Μ.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή07/10/1816:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΡΟΥΦ Σάββατο13/10/1816:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή14/10/1816:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΟΝΤΟΣ Κ.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή14/10/1816:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή14/10/1816:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή14/10/1816:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.5-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή14/10/1816:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή14/10/1816:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή14/10/1816:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο20/10/1816:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.2-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο20/10/1816:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.4-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή21/10/1816:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή21/10/1816:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή21/10/1816:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή21/10/1816:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΙΣΣΑ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.5-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή21/10/1816:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.0-4
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή21/10/1816:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο27/10/1816:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο27/10/1816:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΡΟΥΦ Σάββατο27/10/1816:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΔΟΣΗΣ Μ.1-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο27/10/1816:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.1-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή28/10/1815:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή28/10/1815:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.2-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή28/10/1815:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή28/10/1815:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο03/11/1815:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο03/11/1815:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή04/11/1815:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή04/11/1815:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή04/11/1815:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.1-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή04/11/1815:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.2-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή04/11/1815:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή04/11/1815:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.5-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο10/11/1815:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.5-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή11/11/1815:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή11/11/1815:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-3
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή11/11/1815:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή11/11/1815:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.5-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή11/11/1815:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.0-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή11/11/1815:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή11/11/1815:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο17/11/1815:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο17/11/1815:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο17/11/1815:00
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο17/11/1815:00
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο17/11/1815:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή18/11/1811:00
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή18/11/1815:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή18/11/1815:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ