facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
2η ΦΑΣΗ

<< 1η ΦΑΣΗ
3η ΦΑΣΗ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο15/09/1816:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο15/09/1816:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ.2-4 παρ.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο15/09/1816:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-0 (πεν: 6-5)
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο15/09/1816:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο15/09/1816:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.4-3 παρ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΟΥΔΗ Σάββατο15/09/1816:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.1-1 (πεν: 3-4)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο15/09/1816:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.3-2
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο15/09/1816:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.1-1 (πεν: 4-3)
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΕΥΚΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο15/09/1816:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή16/09/1810:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.0-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή16/09/1810:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.0-3
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή16/09/1810:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΖΥΓΑΣ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.1-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή16/09/1813:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-3
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή16/09/1816:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.4-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή16/09/1816:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.2-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή16/09/1816:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.4-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή16/09/1816:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή16/09/1816:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.3-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή16/09/1816:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.3-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή16/09/1816:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή16/09/1816:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.1-2 παρ.
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή16/09/1816:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-4
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή16/09/1816:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΡΑΝΑΣ Ι.3-0