facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
1η ΦΑΣΗ

2η ΦΑΣΗ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο08/09/1816:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο08/09/1816:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.2-1
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο08/09/1816:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-1 (πεν: 5-4)
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΤΗΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο08/09/1816:30ΙΣΣΑ Α., ΣΥΨΑΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ.0-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο08/09/1816:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.3-2 παρ.
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο08/09/1816:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο08/09/1816:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-3
ΠΟΨ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο08/09/1816:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΖΗΡΔΑΣ Α.1-4
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο08/09/1816:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.3-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο08/09/1816:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο08/09/1816:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.0-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο08/09/1816:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.5-2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο08/09/1816:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.3-1 παρ.
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΡΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή09/09/1809:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.6-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή09/09/1810:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή09/09/1810:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή09/09/1810:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή09/09/1810:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-5
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή09/09/1810:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-2
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή09/09/1810:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.0-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/09/1810:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.2-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή09/09/1810:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.9-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή09/09/1813:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-0
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή09/09/1816:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.0-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή09/09/1816:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή09/09/1816:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΕΥΚΗΡΟΥΦ Κυριακή09/09/1816:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-6
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή09/09/1816:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή09/09/1816:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-0
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή09/09/1816:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-4
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή09/09/1816:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.3-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή09/09/1816:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.3-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΙΛΙΟΥ Κυριακή09/09/1816:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.2-2 (πεν: 4-3)
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΒΥΡΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή09/09/1816:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-2 (πεν: 3-2)
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή09/09/1816:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή09/09/1816:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.0-0 (πεν: 4-5)
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή09/09/1816:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.3-2 παρ.
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΕΟΝΤΕΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή09/09/1816:30ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή09/09/1816:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.2-3
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή09/09/1816:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή09/09/1816:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή09/09/1816:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α.1-0
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/09/1816:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Τετάρτη12/09/1816:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-2
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη12/09/1816:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Τετάρτη12/09/1816:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΖΥΓΑΣ Π.6-0