facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο28/09/1316:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.1-0
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο28/09/1316:30ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.2-7
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο28/09/1316:30ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ.2-0
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή29/09/1312:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.1-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΒΥΡΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή29/09/1316:30ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή29/09/1316:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.2-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή29/09/1316:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΖΗΣΗΣ Δ.4-0
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή29/09/1316:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι., ΓΚΑΒΕΡΑΣ Γ.2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο05/10/1316:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.0-3
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο05/10/1316:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ.1-0
ΒΥΡΩΝ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο05/10/1316:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ.0-4
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο05/10/1316:30ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΣΧΙΖΑΣ Κ.0-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή06/10/1313:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.4-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΡΟΥΦ Κυριακή06/10/1313:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή06/10/1316:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή06/10/1316:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο12/10/1316:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.2-0
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο12/10/1316:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.2-3
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο12/10/1316:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-0
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή13/10/1313:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή13/10/1316:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.0-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή13/10/1316:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.1-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή13/10/1316:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-0
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή13/10/1316:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.2-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/10/1316:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΒΥΡΩΝ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο19/10/1316:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.1-2
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο19/10/1316:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.2-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο19/10/1316:00ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΤΤΑΛΟΣΡΟΥΦ Κυριακή20/10/1313:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ.1-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή20/10/1316:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.3-3
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή20/10/1316:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΙΟΣΕΣ Β., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/10/1316:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΣΤΑΜΟΣ Β.2-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο26/10/1316:00ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΙΤΣΑΣ Β.3-3
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΓΟΥΔΗ Σάββατο26/10/1316:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΒΥΡΩΝΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο26/10/1316:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.4-3
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο26/10/1316:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.0-0
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο26/10/1316:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Β.1-2
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή27/10/1315:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.2-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή27/10/1315:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή27/10/1315:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο02/11/1315:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.2-0
ΒΥΡΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο02/11/1315:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.0-3
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο02/11/1315:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.6-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο02/11/1315:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/11/1312:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή03/11/1315:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΕΞΗΣ Θ.2-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΡΟΥΦ Κυριακή03/11/1315:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.4-0
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή03/11/1315:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο09/11/1315:00ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.4-1
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΒΥΡΩΝΓΟΥΔΗ Σάββατο09/11/1315:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-3
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο09/11/1315:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-4
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο09/11/1315:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-3
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή10/11/1315:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ.0-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/11/1315:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή10/11/1315:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.5-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή10/11/1315:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ.0-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο16/11/1315:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο16/11/1315:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.0-0
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΤΤΑΛΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο16/11/1315:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.2-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο16/11/1315:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ.4-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Κυριακή17/11/1309:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/11/1312:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή17/11/1312:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.1-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή17/11/1315:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο23/11/1315:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΕΤΣΗ Μ.1-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο23/11/1315:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-1
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο23/11/1315:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή24/11/1312:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.1-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή24/11/1315:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.3-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΒΥΡΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή24/11/1315:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΙΟΣΕΣ Β., ΑΣΠΡΟΣ Σ.3-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή24/11/1315:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.0-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη04/12/1315:30ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε.0-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΡΟΥΦ Σάββατο30/11/1315:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.3-0
ΒΥΡΩΝ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο30/11/1315:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.1-0
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΤΤΑΛΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο30/11/1315:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΚΙΟΣΕΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-5
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο30/11/1315:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-1
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο30/11/1315:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-2
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο30/11/1315:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.1-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο30/11/1315:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΣΥΨΑΣ Ι.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή01/12/1315:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.4-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο07/12/1315:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο07/12/1315:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.3-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο07/12/1315:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο07/12/1315:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.4-2
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΓΟΥΔΗ Σάββατο07/12/1315:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.1-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή08/12/1315:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.2-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή08/12/1315:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.1-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή08/12/1315:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΦΙΤΣΑΣ Β.1-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο14/12/1315:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.0-0
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο14/12/1315:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-2
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο14/12/1315:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο14/12/1315:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.1-1
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο14/12/1315:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο14/12/1315:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.3-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή15/12/1312:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή15/12/1315:00ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΑΤΤΑΛΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο21/12/1315:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.4-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο21/12/1315:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ.5-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο21/12/1315:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.3-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο21/12/1315:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/12/1312:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή22/12/1315:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.1-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΒΥΡΩΝΡΟΥΦ Κυριακή22/12/1315:00ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/12/1315:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.2-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο04/01/1415:00ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.1-4
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο04/01/1415:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-0
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο04/01/1415:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο04/01/1415:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.3-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο04/01/1415:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ.2-1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή05/01/1411:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.2-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή05/01/1415:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.2-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή05/01/1415:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.4-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο11/01/1415:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΝΑΡΗΣ Η.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο11/01/1415:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.0-2
ΒΥΡΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο11/01/1415:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΖΗΣΗΣ Δ.0-1
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο11/01/1415:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΣΥΨΑΣ Ι.4-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή12/01/1412:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή12/01/1415:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΤΑΛΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή12/01/1415:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΙΟΣΕΣ Β., ΦΙΤΣΑΣ Β.4-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή12/01/1415:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο18/01/1415:00ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο18/01/1415:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΤΑΛΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο18/01/1415:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΑΡΩΣΗΣ Α.0-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο18/01/1415:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΖΗΣΗΣ Δ.3-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή19/01/1412:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.0-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/01/1412:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή19/01/1412:00ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/01/1415:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΓΟΥΔΗ Σάββατο25/01/1415:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ.2-0
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο25/01/1415:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.0-0
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο25/01/1415:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.1-7
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο25/01/1415:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΙΟΣΕΣ Β.2-0
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΥΡΩΝΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο25/01/1415:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο25/01/1415:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.5-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή26/01/1415:00ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ.2-2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή26/01/1415:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.4-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο01/02/1415:00ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ.2-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο01/02/1415:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΒΥΡΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο01/02/1415:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ.0-4
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο01/02/1415:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΤΤΑΛΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/02/1412:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.2-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή02/02/1412:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.5-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή02/02/1415:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.1-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/02/1415:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.2-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΓΟΥΔΗ Σάββατο08/02/1415:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΒΥΡΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο08/02/1415:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ.0-0
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο08/02/1415:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο08/02/1415:00ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.2-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή09/02/1411:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/02/1415:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή09/02/1415:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.4-0
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή09/02/1415:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.0-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο15/02/1415:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.3-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο15/02/1415:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.1-1
ΒΥΡΩΝ - ΑΤΤΑΛΟΣΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο15/02/1415:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.2-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο15/02/1415:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.2-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο15/02/1415:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή16/02/1412:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ.1-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή16/02/1415:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή16/02/1415:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.1-4


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΓΟΥΔΗ Σάββατο22/02/1415:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΣΥΨΑΣ Ι., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.3-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΒΥΡΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο22/02/1415:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο22/02/1415:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν.0-1
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο22/02/1415:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-4
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή23/02/1415:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/02/1415:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ.2-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή23/02/1415:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.3-0
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή23/02/1415:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΩΣΗΣ Α.2-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο08/03/1415:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.1-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο08/03/1415:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.1-1
ΒΥΡΩΝ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο08/03/1415:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ.1-3
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο08/03/1415:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΦΙΤΣΑΣ Β.2-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΤΤΑΛΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο08/03/1415:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.3-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή09/03/1415:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.1-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή09/03/1415:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/03/1415:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο15/03/1415:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΙΟΣΕΣ Β.0-1
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο15/03/1415:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ.1-5
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο15/03/1415:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή16/03/1412:15ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή16/03/1412:45ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή16/03/1415:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.1-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή16/03/1415:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.0-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή16/03/1415:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο22/03/1415:45ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-2
ΒΥΡΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο22/03/1415:45ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.0-0
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο22/03/1415:45ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.2-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο22/03/1415:45ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο22/03/1415:45ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή23/03/1410:30ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/03/1412:45ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.3-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή23/03/1415:45ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΖΟΥΤΗΣ Γ.4-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο29/03/1416:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΤΖΑΚΟΣ Ε.2-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΒΥΡΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο29/03/1416:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο29/03/1416:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.0-0
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο29/03/1416:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.0-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή30/03/1411:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.0-1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή30/03/1412:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.2-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή30/03/1414:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή30/03/1417:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-2


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο05/04/1417:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΡΟΥΦ Σάββατο05/04/1417:00ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν.4-0
ΒΥΡΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο05/04/1417:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.0-3
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο05/04/1417:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ.1-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο05/04/1417:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.0-0
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο05/04/1417:00ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο05/04/1417:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.1-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο05/04/1417:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΤΑΛΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο12/04/1417:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο12/04/1417:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ.4-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο12/04/1417:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/04/1417:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.0-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο12/04/1417:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.1-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο12/04/1417:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΙΟΣΕΣ Β.2-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή13/04/1417:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΒΥΡΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/04/1417:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.8-1


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο26/04/1417:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΒΥΡΩΝ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο26/04/1417:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.2-3
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο26/04/1417:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.2-2
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο26/04/1417:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-5
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο26/04/1417:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.1-3
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο26/04/1417:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο26/04/1417:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ.2-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο26/04/1417:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-0


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο03/05/1417:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.0-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο03/05/1417:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.4-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο03/05/1417:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.3-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο03/05/1417:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/05/1417:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο03/05/1417:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-0
ΒΥΡΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή04/05/1417:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΖΟΥΤΗΣ Χ.1-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/05/1417:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.5-0


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο10/05/1417:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.6-1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο10/05/1417:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.0-3
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο10/05/1417:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΣΥΨΑΣ Ι.1-4
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο10/05/1417:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.3-0
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο10/05/1417:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΑΡΗΣ Η., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.0-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο10/05/1417:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο10/05/1417:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο10/05/1417:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΔΔΑΣ Π.2-0