facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΘΕΣΕΙΣ 19-20) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο21/09/1316:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-0
ΙΑΣΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο21/09/1316:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν.2-0
ΡΟΥΦ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΡΟΥΦ Σάββατο21/09/1316:30ΠΑΠΠΑΣ Α., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.2-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο21/09/1316:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.1-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή22/09/1311:00ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.0-0
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή22/09/1316:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.3-1
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή22/09/1316:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.0-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή22/09/1316:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.7-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο28/09/1316:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.5-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο28/09/1316:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.3-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΡΟΥΦΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο28/09/1316:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο28/09/1316:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.2-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο28/09/1316:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΥΨΑΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή29/09/1310:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-3
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΙΑΣΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή29/09/1316:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-0
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή29/09/1316:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ.0-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο05/10/1316:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο05/10/1316:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.1-1
ΡΟΥΦ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο05/10/1316:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.3-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή06/10/1310:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.0-0
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή06/10/1316:30ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΑΡΑΝΑΣ Α.1-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΦΟΒΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή06/10/1316:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-5
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή06/10/1316:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.3-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή06/10/1316:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο12/10/1316:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.4-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο12/10/1316:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΡΟΥΦΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο12/10/1316:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.3-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή13/10/1311:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή13/10/1316:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.3-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή13/10/1316:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-1
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή13/10/1316:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-0
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή13/10/1316:00ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο19/10/1316:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.0-2
ΑΦΟΒΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο19/10/1316:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.0-3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο19/10/1316:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-1
ΙΑΣΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΙΛΙΟΥ Σάββατο19/10/1316:00ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.3-2
ΡΟΥΦ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο19/10/1316:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.2-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή20/10/1311:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.1-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή20/10/1316:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι.0-4
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή20/10/1316:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.0-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο26/10/1316:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΝΑΡΗΣ Η.1-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο26/10/1316:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.4-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο26/10/1316:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.4-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο26/10/1316:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΦΟΒΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή27/10/1315:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.2-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή27/10/1315:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν.0-0
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΡΟΥΦΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή27/10/1315:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.3-0
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή27/10/1315:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι.2-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο02/11/1315:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΡΟΥΦ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο02/11/1315:00ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ.2-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο02/11/1315:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ.2-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή03/11/1311:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.1-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή03/11/1311:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή03/11/1315:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.1-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή03/11/1315:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0
ΙΑΣΩΝ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΙΛΙΟΥ Κυριακή03/11/1315:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.0-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο09/11/1315:00ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.0-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο09/11/1315:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΜΕΛΙΣΣΙΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο09/11/1315:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.2-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο09/11/1315:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-4
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΡΟΥΦΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή10/11/1311:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ.4-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή10/11/1315:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.5-0
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή10/11/1315:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΝΑΡΗΣ Η., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή10/11/1315:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο16/11/1315:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.2-4
ΑΦΟΒΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο16/11/1315:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.2-3
ΙΑΣΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΙΛΙΟΥ Σάββατο16/11/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.1-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο16/11/1315:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ.2-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο16/11/1315:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν.0-4
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή17/11/1311:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.0-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή17/11/1315:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή17/11/1315:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.3-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο23/11/1315:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν.1-0
ΡΟΥΦ - ΙΑΣΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο23/11/1315:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.2-3
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο23/11/1315:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.1-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή24/11/1311:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.1-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή24/11/1315:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.3-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή24/11/1315:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.1-1
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή24/11/1315:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.3-0
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή24/11/1315:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.3-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο30/11/1315:00ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.1-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο30/11/1315:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΡΟΥΦΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο30/11/1315:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.1-2
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο30/11/1315:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή01/12/1311:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή01/12/1315:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.3-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή01/12/1315:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΑΡΗΣ Η.2-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή01/12/1315:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-4


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο07/12/1315:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΔΟΣΗΣ Μ.2-2
ΙΑΣΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο07/12/1315:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.1-0
ΡΟΥΦ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο07/12/1315:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.1-3
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο07/12/1315:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.4-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή08/12/1311:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.1-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή08/12/1315:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΑΡΗΣ Η.2-1
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή08/12/1315:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.2-0
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή08/12/1315:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.2-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο14/12/1315:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-2
ΑΦΟΒΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο14/12/1315:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.0-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο14/12/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή15/12/1311:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.1-3
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή15/12/1315:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή15/12/1315:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΡΟΥΦΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή15/12/1315:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.0-5
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή15/12/1315:00ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.4-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο21/12/1315:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο21/12/1315:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.2-0
ΙΑΣΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΙΛΙΟΥ Σάββατο21/12/1315:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.5-0
ΡΟΥΦ - ΑΦΟΒΟΣΡΟΥΦ Σάββατο21/12/1315:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.5-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή22/12/1311:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΥΨΑΣ Ι.2-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή22/12/1315:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν.0-0
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή22/12/1315:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-0
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή22/12/1315:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο04/01/1415:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο04/01/1415:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο04/01/1415:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΡΟΥΦΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή05/01/1411:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.0-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή05/01/1415:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.1-3
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή05/01/1415:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΑΡΗΣ Η., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.2-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή05/01/1415:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή05/01/1415:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-4


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο11/01/1415:00ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο11/01/1415:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-3
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο11/01/1415:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο11/01/1415:00ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.2-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή12/01/1411:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή12/01/1415:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.1-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή12/01/1415:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ.1-4
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΡΟΥΦΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή12/01/1415:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.2-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο18/01/1415:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-2
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΙΛΙΟΥ Σάββατο18/01/1415:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.0-0
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΡΟΥΦ Σάββατο18/01/1415:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΑΡΗΣ Η., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο18/01/1415:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ.1-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή19/01/1411:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.1-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή19/01/1415:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.0-6
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή19/01/1415:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.3-2
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή19/01/1415:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο25/01/1415:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.2-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο25/01/1415:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο25/01/1415:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.1-3
ΑΦΟΒΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΡΟΥΦ Κυριακή26/01/1411:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΣΤΑΜΟΣ Β.2-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή26/01/1411:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΥΨΑΣ Ι.0-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή26/01/1415:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΚΟΣ Ε.5-3
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΡΟΥΦΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή26/01/1415:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-3
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή26/01/1415:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΑΡΗΣ Η., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.2-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο01/02/1415:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο01/02/1415:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.3-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο01/02/1415:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΡΟΥΦ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΡΟΥΦ Σάββατο01/02/1415:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.2-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο01/02/1415:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.0-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή02/02/1411:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή02/02/1415:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΤΣΗ Μ.1-2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή02/02/1415:00ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.1-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο08/02/1415:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο08/02/1415:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΑΡΗΣ Η., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.2-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΦΟΒΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή09/02/1411:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.6-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή09/02/1415:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή09/02/1415:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.2-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή09/02/1415:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.0-0
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή09/02/1415:00ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-0
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΡΟΥΦΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή09/02/1415:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.1-2


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο15/02/1415:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.1-4
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο15/02/1415:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-0
ΡΟΥΦ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΡΟΥΦ Σάββατο15/02/1415:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΙΑΣΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο15/02/1415:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.2-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή16/02/1411:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή16/02/1411:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.1-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή16/02/1415:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.0-4
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή16/02/1415:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο22/02/1415:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.3-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο22/02/1415:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΡΟΥΦΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο22/02/1415:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-3
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή23/02/1415:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή23/02/1415:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.5-3
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή23/02/1415:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ.5-0
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή23/02/1415:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-3
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή23/02/1415:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο01/03/1415:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΤΑΡΑΝΑΣ Α.0-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο01/03/1415:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο01/03/1415:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.0-7
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο01/03/1415:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.0-4
ΡΟΥΦ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΡΟΥΦ Σάββατο01/03/1415:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.1-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο01/03/1415:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.0-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο01/03/1415:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.1-2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο01/03/1415:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΡΟΥΦΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο08/03/1415:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΝΑΡΗΣ Η.2-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο08/03/1415:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο08/03/1415:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΦΟΒΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο08/03/1415:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.4-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο08/03/1415:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΙΑΣΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή09/03/1411:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.2-0
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή09/03/1415:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή09/03/1415:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.5-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο15/03/1415:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.0-1
ΙΑΣΩΝ - ΡΟΥΦΙΛΙΟΥ Σάββατο15/03/1415:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο15/03/1415:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή16/03/1411:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.1-3
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή16/03/1411:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.0-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή16/03/1415:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.4-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή16/03/1415:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.0-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή16/03/1415:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΝΑΡΗΣ Η.0-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο22/03/1415:45ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή23/03/1415:45ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή23/03/1415:45ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ.2-1
ΡΟΥΦ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή23/03/1415:45ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.0-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή23/03/1415:45ΠΑΠΠΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.2-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή23/03/1415:45ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΔΕΤΣΗ Μ.4-0
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΦΟΒΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή23/03/1415:45ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.1-0
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή23/03/1415:45ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-2


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο29/03/1416:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή30/03/1411:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή30/03/1417:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.1-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή30/03/1417:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.1-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΡΟΥΦΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή30/03/1417:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή30/03/1417:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.0-5
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή30/03/1417:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-6
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή30/03/1417:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο05/04/1417:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.4-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΦΟΒΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή06/04/1411:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.3-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή06/04/1417:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.1-0
ΙΑΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή06/04/1417:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-2
ΡΟΥΦ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΡΟΥΦ Κυριακή06/04/1417:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.5-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή06/04/1417:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-0
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή06/04/1417:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.2-1
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή06/04/1417:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ.1-0


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο12/04/1417:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.2-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο12/04/1417:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.1-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο12/04/1417:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.1-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή13/04/1417:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.2-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΙΑΣΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή13/04/1417:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-3
ΑΦΟΒΟΣ - ΡΟΥΦΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή13/04/1417:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.0-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή13/04/1417:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.2-3
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή13/04/1417:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-0


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο26/04/1417:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.5-0
ΙΑΣΩΝ - ΑΦΟΒΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο26/04/1417:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.4-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή27/04/1411:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.1-1
ΡΟΥΦ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΡΟΥΦ Κυριακή27/04/1417:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.3-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή27/04/1417:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.3-1
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή27/04/1417:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-0
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή27/04/1417:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΑΡΗΣ Η., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.3-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή27/04/1417:00ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1