facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Ακαδημιών 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΓΟΥΔΗ Σάββατο24/02/1813:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.1-2
ΑΕΚ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο24/02/1815:45ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή25/02/1810:00ΤΖΕΛΟΣ Ν.3-1
ΠΕΥΚΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή25/02/1811:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή25/02/1811:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.4-2


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο10/03/1810:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.4-4
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο10/03/1812:45ΤΖΕΛΟΣ Ν.0-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕΚΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο10/03/1819:15ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.0-7
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/03/1820:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΠΕΥΚΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή11/03/1819:15ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.5-0


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο24/03/1812:00ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.3-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΟΥΔΗ Σάββατο24/03/1813:00ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.1-5
ΠΕΥΚΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο24/03/1813:15ΙΣΣΑ Α.0-1
ΑΕΚ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο24/03/1817:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.6-0
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο24/03/1820:15ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.4-3


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΕΥΚΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο31/03/1812:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕΚΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο31/03/1812:15ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο31/03/1817:00ΤΣΑΦΟΣ Β.3-5
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο31/03/1820:15ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή29/04/1810:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.4-1


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο14/04/1812:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.6-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΓΟΥΔΗ Σάββατο14/04/1814:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-2
ΠΕΥΚΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΕΥΚΗΣ Κυριακή15/04/1810:30ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή15/04/1817:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.3-0
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΡΟΥΦ Κυριακή15/04/1819:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-1


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΕΥΚΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο21/04/1811:30ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.2-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/04/1812:30ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.2-4
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο21/04/1817:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.3-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΕΚΓΟΥΔΗ Κυριακή22/04/1810:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.0-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή22/04/1810:30ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.2-0


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο05/05/1813:30ΒΡΑΝΑΣ Ι.10-0
ΠΕΥΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΠΕΥΚΗΣ Σάββατο05/05/1814:15ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.1-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο05/05/1819:15ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-3
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο26/05/1810:00ΙΣΣΑ Α.0-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Τετάρτη30/05/1818:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.2-1


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΠΕΥΚΗΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο12/05/1815:00ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.10-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή13/05/1810:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.3-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή13/05/1811:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή13/05/1815:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή13/05/1817:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.1-7


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΕΚΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/05/1811:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-5
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/05/1812:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.0-4
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή20/05/1811:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-1
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή20/05/1812:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο26/05/1811:30ΙΣΣΑ Α.2-0