facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Ακαδημιών 08ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
Ακαδημιών 09ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο24/02/1809:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-5
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο24/02/1813:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή25/02/1813:30ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.2-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή25/02/1819:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή25/02/1820:30ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.6-0


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο10/03/1809:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-4
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο10/03/1810:00ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.6-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο10/03/1813:45ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο10/03/1818:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-4
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή11/03/1816:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π.1-0


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο24/03/1811:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.2-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο24/03/1814:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΙΛΙΟΥ Σάββατο24/03/1815:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή25/03/1816:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΙΑΣΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή25/03/1820:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.3-2


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΟ ΙΛΙΟΥORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο31/03/1810:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.4-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο31/03/1814:30ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.0-3
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο31/03/1819:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.2-1
ΙΑΣΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή01/04/1812:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή01/04/1820:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.2-4


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο14/04/1810:00ΒΡΑΝΑΣ Ι.0-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο14/04/1811:30ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-3
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΙΑΣΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο14/04/1818:45ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.0-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΙΛΙΟΥ Κυριακή15/04/1819:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή15/04/1819:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-1


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο21/04/1809:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-4
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο21/04/1811:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.6-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο21/04/1813:45ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.4-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο21/04/1817:00ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.2-0
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο21/04/1819:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-1


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΙΑΣΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο05/05/1811:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο05/05/1812:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο05/05/1813:30ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.1-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο05/05/1819:30ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή06/05/1818:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο12/05/1809:15ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο12/05/1809:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.6-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο12/05/1810:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-0
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΙΑΣΩΝ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή13/05/1810:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.3-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή13/05/1817:00ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-0


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο19/05/1809:30ΒΡΑΝΑΣ Ι.2-4
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο19/05/1810:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο19/05/1810:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο19/05/1811:00ΒΡΑΝΑΣ Ι.2-3
ΙΑΣΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο19/05/1812:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0