facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
Παμπαίδων 1ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο03/02/1810:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο03/02/1811:15ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.0-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο03/02/1819:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.11-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο03/02/1819:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή04/02/1813:30ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.4-3
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή04/02/1817:45ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο10/02/1810:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-5
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο10/02/1811:30ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-5
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο10/02/1818:45ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.2-3
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή11/02/1809:30ΠΕΓΙΟΣ Γ.3-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή11/02/1815:00ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.1-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή11/02/1817:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ