facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
Παμπαίδων 1ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο03/02/1810:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο03/02/1811:15ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.0-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο03/02/1819:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.11-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο03/02/1819:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή04/02/1813:30ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.4-3
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή04/02/1817:45ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο10/02/1810:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-5
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο10/02/1811:30ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-5
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο10/02/1818:45ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.2-3
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή11/02/1809:30ΠΕΓΙΟΣ Γ.3-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή11/02/1815:00ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.1-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή11/02/1817:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο24/02/1809:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.5-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο24/02/1817:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.2-0
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΥΜΗΤΤΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο24/02/1817:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο24/02/1819:00ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο24/02/1819:15ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.7-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή25/02/1811:45ΜΑΡΙΝΟΣ Α.2-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο03/03/1809:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο03/03/1817:15ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-3
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο03/03/1817:30ΙΣΣΑ Α.1-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο03/03/1818:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-3
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο03/03/1819:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.0-3
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή04/03/1819:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο10/03/1812:003-0 α.α.
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο10/03/1817:00ΣΑΡΡΗΣ Α.2-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο10/03/1817:00ΜΑΡΔΑΣ Β.2-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο10/03/1817:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.9-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΥΜΗΤΤΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο10/03/1818:15ΙΣΣΑ Α.3-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο10/03/1820:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ0-3 α.α.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο17/03/1809:00ΙΣΣΑ Α.5-3
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο17/03/1810:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.0-2
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο17/03/1811:15ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.1-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο17/03/1817:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.3-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή18/03/1809:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ3-0 α.α.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο31/03/1810:00ΚΟΥΛΗΣ Δ.2-3
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΚΑΛΛΙΘΕΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο31/03/1814:15ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.1-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο31/03/1817:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-3
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή01/04/1818:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή01/04/1818:45ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ3-0 α.α.
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο14/04/1809:30ΜΑΡΔΑΣ Β.1-2
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο14/04/1810:45ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.0-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο14/04/1813:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.5-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο14/04/1819:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.3-4
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή15/04/1810:30ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΥΜΗΤΤΟΣ0-3 α.α.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο21/04/1810:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο21/04/1817:00ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.4-2
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο21/04/1819:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-3
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή22/04/1818:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.0-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή22/04/1820:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ