facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο03/02/1809:30ΣΑΡΡΗΣ Α.4-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο03/02/1809:30ΚΟΡΡΕΣ Ν.6-0
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/02/1812:45ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.5-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο03/02/1820:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΓΟΥΔΗ Κυριακή04/02/1817:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.0-4
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή04/02/1820:30ΚΟΡΡΕΣ Ν.6-3
Ρεπό: ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο10/02/1809:00ΝΙΕΡΗΣ Κ.3-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο10/02/1809:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/02/1812:30ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.1-3
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/02/1817:15ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.7-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο10/02/1819:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-3
ΠΕΥΚΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο17/02/1810:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.2-3
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο24/02/1810:45ΚΟΡΡΕΣ Ν.3-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο24/02/1811:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.10-3
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο24/02/1812:15ΚΟΡΡΕΣ Ν.3-4
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο24/02/1820:15ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΕΥΚΗΓΟΥΔΗ Κυριακή25/02/1809:30ΒΡΑΝΑΣ Ι.2-4
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Τετάρτη28/03/1817:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
Ρεπό: ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/03/1817:15ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.2-5
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/03/1818:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-4
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο03/03/1820:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή04/03/1813:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.7-0
ΠΕΥΚΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΕΥΚΗΣ Κυριακή04/03/1817:15ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή04/03/1818:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.5-1
Ρεπό: ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΥΚΗΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο10/03/1809:00ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.5-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο10/03/1809:30ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.0-7
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο10/03/1810:30ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/03/1812:45ΤΣΑΦΟΣ Β.0-4
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο10/03/1818:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.1-6
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/03/1820:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-2
Ρεπό: ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο17/03/1810:30ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.3-5
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο17/03/1819:15ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο17/03/1820:15ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/03/1817:15ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.4-2
ΠΕΥΚΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΥΚΗΣ Κυριακή18/03/1817:45ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.3-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή18/03/1820:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.3-2
Ρεπό: ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο24/03/1810:00ΤΖΕΛΟΣ Ν.2-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο24/03/1811:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.3-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΕΥΚΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο24/03/1811:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.3-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο24/03/1815:15ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.2-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο24/03/1815:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-6
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΓΟΥΔΗ Κυριακή25/03/1817:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-5
Ρεπό: ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο31/03/1811:00ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.0-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο31/03/1812:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.4-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο31/03/1812:30ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.2-4
ΠΕΥΚΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο31/03/1813:15ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.5-0
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο31/03/1818:45ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.10-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή01/04/1818:45ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-1
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο14/04/1810:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο14/04/1810:00ΤΖΕΛΟΣ Ν.3-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο14/04/1812:45ΜΑΡΔΑΣ Β.2-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο14/04/1812:45ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΕΥΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή15/04/1809:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.4-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή15/04/1811:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-1
Ρεπό: ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο21/04/1810:15ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.9-1
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/04/1811:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.6-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΓΟΥΔΗ Σάββατο21/04/1811:30ΠΛΕΞΙΔΑ Π.1-6
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/04/1820:15ΚΟΡΡΕΣ Ν.3-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο21/04/1820:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.4-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή22/04/1818:45ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-2
Ρεπό: ΠΕΥΚΗ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο28/04/1809:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-5
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο28/04/1810:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο28/04/1811:15ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-4
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο28/04/1819:15ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-8
ΠΕΥΚΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή29/04/1810:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή29/04/1819:15ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.1-4
Ρεπό: ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΓΟΥΔΗ Σάββατο05/05/1811:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-4
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο05/05/1812:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο05/05/1820:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.3-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΕΥΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο05/05/1820:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.5-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή06/05/1812:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-2
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή06/05/1815:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.5-0
Ρεπό: ΧΟΛΑΡΓΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο12/05/1812:30ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-8
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/05/1813:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.0-4
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο12/05/1816:30ΚΟΡΡΕΣ Ν.3-0
ΠΕΥΚΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΕΥΚΗΣ Κυριακή13/05/1812:45ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.4-3
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή13/05/1818:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/05/1819:15ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.2-1
Ρεπό: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ