facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο03/02/1811:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο03/02/1812:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο03/02/1812:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.6-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο03/02/1813:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π.1-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο03/02/1816:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο03/02/1819:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο10/02/1812:30ΒΡΑΝΑΣ Ι.7-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο10/02/1812:45ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.2-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο10/02/1813:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο10/02/1817:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.5-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο10/02/1817:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-7
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή11/02/1810:00ΙΣΣΑ Α.5-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο24/02/1811:15ΓΛΑΡΟΣ Δ.3-3
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο24/02/1811:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π.1-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΙΛΙΟΥ Σάββατο24/02/1812:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.0-7
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο24/02/1818:30ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.4-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή25/02/1818:30ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.5-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο24/03/1813:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο03/03/1812:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.10-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο03/03/1812:45ΚΟΥΛΗΣ Δ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο03/03/1815:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.4-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο03/03/1815:45ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο03/03/1817:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή04/03/1819:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο10/03/1810:15ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο10/03/1812:15ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-4
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο10/03/1818:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-11
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο10/03/1818:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο10/03/1818:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/03/1809:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-8


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο17/03/1810:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-3
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο17/03/1813:00ΣΑΡΡΗΣ Α.5-5
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο17/03/1815:00ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.6-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΑΤΤΙΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο17/03/1818:30ΤΖΕΛΟΣ Ν.8-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή18/03/1811:45ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.1-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή18/03/1818:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π.7-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο31/03/1809:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο31/03/1812:15ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-8
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 - ΚΟΛΩΝΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο31/03/1814:30ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.8-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο31/03/1818:45ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-5
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο31/03/1820:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή01/04/1819:30ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.0-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο14/04/1810:45ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-6
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο14/04/1812:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.2-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο14/04/1812:45ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.0-3
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο14/04/1819:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή15/04/1818:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.6-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή15/04/1820:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο21/04/1809:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.10-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο21/04/1810:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο21/04/1814:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.7-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο21/04/1814:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/04/1818:45ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο28/04/1811:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-8


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο05/05/1809:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.5-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο05/05/1810:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-8
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο05/05/1810:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο05/05/1811:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-4
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο05/05/1811:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.0-7
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή06/05/1814:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.2-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο12/05/1810:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.4-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο12/05/1811:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.0-5
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/05/1812:15ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.3-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο12/05/1812:30ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο12/05/1815:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή13/05/1815:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-0