facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
MC
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/09/1316:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/09/1316:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.2-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο21/09/1316:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.2-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/09/1316:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.2-1
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή22/09/1316:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-2
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή22/09/1316:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή22/09/1316:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή22/09/1316:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΔΟΣΗΣ Μ.2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο28/09/1316:30ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο28/09/1316:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.0-3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο28/09/1316:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή29/09/1310:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.2-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή29/09/1316:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ.1-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΡΟΥΦ Κυριακή29/09/1316:30ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή29/09/1316:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.0-1
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή29/09/1316:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο05/10/1316:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.3-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο05/10/1316:30ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο05/10/1316:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.0-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο05/10/1316:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή06/10/1316:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.3-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή06/10/1316:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.2-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή06/10/1316:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.0-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή06/10/1316:30ΠΑΠΠΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο12/10/1316:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.3-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο12/10/1316:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο12/10/1316:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.2-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή13/10/1311:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΑΡΑΝΑΣ Α.4-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή13/10/1316:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή13/10/1316:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.5-0
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή13/10/1316:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή13/10/1316:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/10/1316:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο19/10/1316:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΤΑΡΑΝΑΣ Α.1-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/10/1316:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΝΑΡΗΣ Η., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/10/1316:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-4
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο19/10/1316:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.3-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή20/10/1316:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή20/10/1316:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.2-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή20/10/1316:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο26/10/1316:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.2-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο26/10/1316:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο26/10/1316:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.3-4
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή27/10/1312:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.3-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή27/10/1315:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή27/10/1315:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.2-1
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή27/10/1315:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΝΑΡΗΣ Η.0-1
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή27/10/1315:00ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο02/11/1315:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ.0-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο02/11/1315:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο02/11/1315:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο02/11/1315:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.1-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή03/11/1315:00ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΤΑΡΑΝΑΣ Α.1-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή03/11/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.0-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή03/11/1315:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΝΑΡΗΣ Η., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.3-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή03/11/1315:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο09/11/1315:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-3
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή10/11/1311:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.3-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΡΟΥΦ Κυριακή10/11/1315:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή10/11/1315:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.0-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή10/11/1315:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.2-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή10/11/1315:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ.1-0
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή10/11/1315:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.0-1
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή10/11/1315:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.0-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο16/11/1315:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο16/11/1315:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΝΑΡΗΣ Η., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο16/11/1315:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο16/11/1315:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο16/11/1315:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.1-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο16/11/1315:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.4-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή17/11/1315:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-5
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή17/11/1315:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο23/11/1315:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.2-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο23/11/1315:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.3-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο23/11/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΥΨΑΣ Ι.1-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή24/11/1311:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΙΛΙΟΥ Κυριακή24/11/1315:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή24/11/1315:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.0-0
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή24/11/1315:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.0-1
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή24/11/1315:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.0-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο30/11/1315:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο30/11/1315:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.0-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο30/11/1315:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ.1-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο30/11/1315:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.4-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΡΟΥΦ Κυριακή01/12/1315:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή01/12/1315:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή01/12/1315:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν.0-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή01/12/1315:00ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.2-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο07/12/1315:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο07/12/1315:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.2-3
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο07/12/1315:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.0-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο07/12/1315:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή08/12/1311:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ.0-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή08/12/1315:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΤΑΡΑΝΑΣ Α.1-1
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή08/12/1315:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή08/12/1315:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο14/12/1315:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο14/12/1315:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο14/12/1315:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο14/12/1315:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.0-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο14/12/1315:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΙΛΙΟΥ Κυριακή15/12/1315:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή15/12/1315:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΝΑΡΗΣ Η.1-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΡΟΥΦ Κυριακή15/12/1315:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.2-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0-3 α.α.
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο21/12/1315:00ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.1-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/12/1315:00ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΝΑΡΗΣ Η., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο21/12/1315:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή22/12/1315:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή22/12/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.3-0
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή22/12/1315:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή22/12/1315:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.3-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο04/01/1415:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο04/01/1415:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο04/01/1415:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο04/01/1415:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.5-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο04/01/1415:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.2-3
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή05/01/1415:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΡΟΥΦ Κυριακή05/01/1415:00ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΙΛΙΟΥ Κυριακή05/01/1415:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.3-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο11/01/1415:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.2-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο11/01/1415:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.2-2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο11/01/1415:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.2-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή12/01/1411:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή12/01/1415:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΝΑΡΗΣ Η., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.1-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή12/01/1415:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.4-3
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή12/01/1415:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Κυριακή12/01/1415:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο18/01/1415:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.1-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/01/1415:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο18/01/1415:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.2-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο18/01/1415:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν.2-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο18/01/1415:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.2-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή19/01/1415:00ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή19/01/1415:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.1-0
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή19/01/1415:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο25/01/1415:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.0-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο25/01/1415:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.2-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο25/01/1415:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή26/01/1415:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.0-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή26/01/1415:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.0-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή26/01/1415:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΙΛΙΟΥ Κυριακή26/01/1415:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.2-1
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή26/01/1415:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.0-4


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο01/02/1415:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο01/02/1415:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο01/02/1415:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο01/02/1415:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.3-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο01/02/1415:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.0-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή02/02/1415:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή02/02/1415:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή02/02/1415:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.2-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο08/02/1415:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.4-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο08/02/1415:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.4-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή09/02/1415:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή09/02/1415:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.1-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Κυριακή09/02/1415:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή09/02/1415:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-0
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή09/02/1415:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.0-0
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή09/02/1415:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.0-3


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο15/02/1415:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.1-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο15/02/1415:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο15/02/1415:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο15/02/1415:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.2-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή16/02/1415:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.0-4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή16/02/1415:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.1-4
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή16/02/1415:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή16/02/1415:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ.1-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο22/02/1415:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.2-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο22/02/1415:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο22/02/1415:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΝΑΡΗΣ Η.2-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή23/02/1415:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.3-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΡΟΥΦ Κυριακή23/02/1415:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή23/02/1415:00ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.0-2
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή23/02/1415:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.2-0
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή23/02/1415:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.1-2


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο01/03/1415:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.0-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο01/03/1415:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο01/03/1415:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.3-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο01/03/1415:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο01/03/1415:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο01/03/1415:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-3
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο01/03/1415:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.0-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο01/03/1415:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ.4-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο08/03/1415:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.3-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο08/03/1415:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.6-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο08/03/1415:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή09/03/1412:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή09/03/1415:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή09/03/1415:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.1-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΡΟΥΦ Κυριακή09/03/1415:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-2
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή09/03/1415:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.1-4


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο15/03/1415:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο15/03/1415:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο15/03/1415:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο15/03/1415:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.1-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο15/03/1415:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.0-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΡΟΥΦ Κυριακή16/03/1415:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ.0-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή16/03/1415:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.0-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή16/03/1415:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.5-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο22/03/1415:45ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο22/03/1415:45ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.3-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο22/03/1415:45ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.0-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο22/03/1415:45ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΤΖΑΚΟΣ Ε.4-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο22/03/1415:45ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.1-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο22/03/1415:45ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΤΑΡΑΝΑΣ Α.2-0
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο22/03/1415:45ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-0
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή23/03/1415:45ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.1-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΙΛΙΟΥ Σάββατο29/03/1416:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.0-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΡΟΥΦ Σάββατο29/03/1416:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.3-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο29/03/1416:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΙΟΣΕΣ Β.5-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο29/03/1416:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.3-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο29/03/1416:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.1-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο29/03/1416:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο29/03/1416:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο29/03/1416:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.4-1


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο05/04/1417:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.3-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο05/04/1417:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο05/04/1417:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.0-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο05/04/1417:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-4
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο05/04/1417:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο05/04/1417:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Β.2-0
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο05/04/1417:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.1-1
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο05/04/1417:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.0-3


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο12/04/1417:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο12/04/1417:00ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.3-3
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο12/04/1417:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο12/04/1417:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο12/04/1417:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.0-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο12/04/1417:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΡΟΥΦ Σάββατο12/04/1417:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΝΑΡΗΣ Η.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο12/04/1417:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.3-0


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο26/04/1417:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο26/04/1417:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΚΙΟΣΕΣ Β.0-3
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο26/04/1417:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.5-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο26/04/1417:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο26/04/1417:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.2-1
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο26/04/1417:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-2
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο26/04/1417:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο26/04/1417:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.2-3